Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Goto page 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
justyś
początkujący
początkujący


Joined: 23 Oct 2008
Posts: 2

PostPosted: Thu 23 Oct 2008, 0:25    Post subject: kucharki czy catering???pomocy! Reply with quote

jw

Last edited by justyś on Sat 25 Oct 2008, 16:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Sasetka
maniak
maniak


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 1119
Location: Kielce

PostPosted: Thu 23 Oct 2008, 12:34    Post subject: Reply with quote

Trzeba jeszcze trafić na dobre kucharki które sobie cenią doświadczenie w zawodzie... i na to aby miały wolny termin uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
marzena
gaduła
gaduła


Joined: 24 Mar 2008
Posts: 284
Location: znienacka :))

PostPosted: Thu 23 Oct 2008, 14:14    Post subject: Reply with quote

justyś, bierz catering! Przywiozą Ci wszystko podane - na ich półmiskach, talerzach itp., potem wszystko pozbierają tak, że nawet myć tego wszystkiego nie będziecie musieli! Roboty mniej i nerwów!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Mania
kandydat
kandydat


Joined: 19 Oct 2008
Posts: 27

PostPosted: Thu 23 Oct 2008, 14:51    Post subject: Reply with quote

Zdecydowanie catering! Nie wyobrażam sobie takich cyrków z kucharkami. Catering to wygoda. Ale jednak jak pomyśle o weselu na którym byłam a otowały tam kucharki, no jedzonko było przepyszne. A catering trzeba by mieć sprawdzony bo wiadomo, że różnie może być. Jak widać każdy medal ma dwie strony. Musicie pomyśleć o tym co jest dla Was lepsze i wygodniejsze i na czym Wam bardziej zależy.
_________________






...zawsze tam gdzie Ty...
Back to top
View user's profile Send private message
ladysunshine
guru
guru


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 2659

PostPosted: Mon 27 Oct 2008, 19:09    Post subject: Reply with quote

Ja też stawiam na catering...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
ollkka
początkujący
początkujący


Joined: 13 Nov 2008
Posts: 3
Location: radom

PostPosted: Thu 13 Nov 2008, 10:49    Post subject: kucharki czy catering Reply with quote

oczewiście kucharka,nic nie zastąpi prawdiwej kuchni polskiej.a na weselu ma byc smacnie,duzo i swojsko,dania nowoczesne mają się mieszać z kuchnią polską-bigos,flaki,żurek,pierogi i t.dA to zrobi tylko kucharka.
Back to top
View user's profile Send private message
marzena
gaduła
gaduła


Joined: 24 Mar 2008
Posts: 284
Location: znienacka :))

PostPosted: Fri 14 Nov 2008, 12:42    Post subject: Re: kucharki czy catering Reply with quote

ollkka wrote:
oczewiście kucharka,nic nie zastąpi prawdiwej kuchni polskiej.a na weselu ma byc smacnie,duzo i swojsko,dania nowoczesne mają się mieszać z kuchnią polską-bigos,flaki,żurek,pierogi i t.dA to zrobi tylko kucharka.


Ja się nie zgadzam. Jadłam już dania z cateringu, które były przepyszne - i to właśnie były pierogi, żurek, bigos, kapusta zasmażana. Według mnie, to na nic bawić się w kucharki i wynajmować salę - więcej roboty, biegania, a jak się policzy benzynę i stracony czas, to jeszcze wyjdzie drożej niż kiedy się zamawia w restauracji czy przez catering. A jedzenie, według mnie, jest dzisiaj już tak sami dobre i tu, i tu.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Castia
maniak
maniak


Joined: 06 May 2008
Posts: 1517
Location: z serduszka P. ;)

PostPosted: Fri 14 Nov 2008, 14:10    Post subject: Reply with quote

Mam dokładnie takie samo zdanie.
Jak wszystko na raz wynajmiesz czyli restaurację (w tym już wszystko)
albo salę i catering, to nie musisz się już niczym przejmowac.
Nawet jeśli wyjdzie trochę taniej kucharka i obsługa oddzielnie niż catering, to jest mniej nerwów i załatwiania.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ollkka
początkujący
początkujący


Joined: 13 Nov 2008
Posts: 3
Location: radom

PostPosted: Fri 14 Nov 2008, 14:26    Post subject: kucharki czy catering Reply with quote

nie wiem czy liczyliście kiedy, ile kosztuje jedna osoba weselna przy zatrudnionej kucharce,otóż wam powiem od 40 do 55zł,a w restauracji od 120 do 140zł,po opłaceniu wszystkiego przy kucharce masz 5000-6000zł w kieszeni,pewnie że trzeba się trochę pouganiać się z zaopatrzeniem ale coś za coś.
Back to top
View user's profile Send private message
Castia
maniak
maniak


Joined: 06 May 2008
Posts: 1517
Location: z serduszka P. ;)

PostPosted: Fri 14 Nov 2008, 14:33    Post subject: Reply with quote

ja liczyłam i wyszło mi, że zapłaciłabym tyle samo, bo jeszcze trzeba wliczyc obsługę. a w cenie sali mam już ciasta, napoje zimne i ciepłe, dekorację oraz tort, a tak bym nie miała.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Next
Page 1 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group