Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

miesiaczka po pigulkach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 9:15    Temat postu: miesiaczka po pigulkach Odpowiedz z cytatem

chciałam was zapytać jak to w końcu jest, wiem ze tyle ile kobiet tyle cyklów. Brałam tabletki przez 7 lat bez przerwy, na początku były to Diane 35 ze względu na twarz, później typowa antykoncepcja. Odstawiłam po ok 1,5 tyg. po ślubie. Wszyscy łącznie z lekarzem straszyli mnie ze mogę nie dostać okresu,ze będzie wywoływany hormonami, a tu ok 5 tyg po odstawieniu dostałam okres. Ucieszyliśmy się z S. tylko nie wiemy czy to tylko tak raz czy za miesiąc tez będzie czy nie. Miałam iść do gina ale stwierdziłam ze może poczekam jeszcze. Miałyście taka sytuacje?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj w wątku o okresie uśmiech tam duzo na ten temat pisane było . m.in. przezemnie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu lekarz Cie tak postraszył... Ja tez bralam przez 6 lat pigulki, co prawda robilam 2 przerwy (mam tu na mysli przerwy kilku cykli bez pigulek, a nie przerwy na krwawienie); ale nigdy zaden ginekolog nie bredzil mi ze nie bede mogla zajsc w ciaze. Co wiecej - predzej pojawialy sie sugestie ze jesli ciąza to mnoga.
Jesli okres sie pojawil to jest to jak najlepszy sygnal i mysle ze powinnas spodziewac sie nastepnego. Nie wiem jak szybko - bo moj przyklad najlepszy nie jest, ale to pewne bedzie czas regulowania sie twojego cyklu. Jesli miewalas dluzsze cykle, jest szansa ze powrocisz do takich, jesli krotkie - byc moze takie znow beda. A moze nastepny okres pojawi sie za pare tygodni, wiecej niz 4-5... bo organizm wciaz sobie reguluje hormony po tym jak odstawilas te sztuczne. Niemniej mysle ze okres jest dobrym sygnalem ze jajniki prawidlowo pracują uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Nie wiem czemu lekarz Cie tak postraszył... Ja tez bralam przez 6 lat pigulki, co prawda robilam 2 przerwy (mam tu na mysli przerwy kilku cykli bez pigulek, a nie przerwy na krwawienie); ale nigdy zaden ginekolog nie bredzil mi ze nie bede mogla zajsc w ciaze. Co wiecej - predzej pojawialy sie sugestie ze jesli ciąza to mnoga.


dokładnie...mnie lekarz mówił to samo... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzka, a czy jesteś pewna, że to była miesiączka? Okres to krwawienie po owulacji. Jeżeli nie wiesz czy miałaś owulację to nie możesz też wiedzieć czy była to miesiączka, czy tylko krwawienie, czyli tzw. pseudomiesiączka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
zuzka, a czy jesteś pewna, że to była miesiączka? Okres to krwawienie po owulacji. Jeżeli nie wiesz czy miałaś owulację to nie możesz też wiedzieć czy była to miesiączka, czy tylko krwawienie, czyli tzw. pseudomiesiączka.


Juliette tak sadze ze był to okres, objawy jak wcześniej podczas brania pigułek, złe samopoczucie, ból brzucha podczas 1 i 2 dnia. Wg. moich obserwacji miałam owulacje jakieś 1,5 do 2 tyg przed okresem. Strasznie bolały mnie wtedy jajniki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam forumki, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i niedługo będziemy mogli starać się o dzidziusia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale te symptomy, które podałaś w bardzo niewielkim stopniu wskazują, że owulacja MOGŁA być, a nie że najprawdopodobniej była. Najlepszym sposobem, żeby się upewnić jest mierzenie temp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_zuzka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 31

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Wybacz, ale te symptomy, które podałaś w bardzo niewielkim stopniu wskazują, że owulacja MOGŁA być, a nie że najprawdopodobniej była. Najlepszym sposobem, żeby się upewnić jest mierzenie temp.


Juliette teraz raczej juz sie nie dowiem czy byla przy nastepnym razie zmierze sobie tem. albo kupie testy owulacyjne. ALe jutro planuje isc do gina na cytologe, wiec zapytam go czy to mogl byc okres.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2010, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam u ginekologa...

brałam tabletki.. przez 7 lat z przerwami. najpierw bo musiałam,a potem bo chciałam oczko

i od lutego nie biorę. na usg wyszło ok,badanie też. czekam na wynik cytologii
lekarz poczas usg powiedział,że mam cykle owulacyjne,bo widzi jeszcze na jajniku .. że musiała być parę dni temu..

lekarz będzie wiedział napewno uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group