Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy z nałogami na weselu:/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ale zabawy są chyba z Młodymi uzgadniane? Dziwnie, że ktoś się zdecydował na takie coś..
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie są uzgadniane...choc nie pytalam mlodej pary. W kazdym razie ja bym sie nie zdecydowala na ten wybor. Co wiecej - bralam w tej zabawie udzial bo zglaszajac sie nie wiedzialam ze pol metra ode mnie jakis pan bedzie palil papierosa na czas... Rolling Eyes Inny, mial wypic piwo, a ze juz byl po kilku glebszych to po wypiciu teatralnie roztrzaskal butelke na srodku posadzki do tanczenia Rolling Eyes To moim zdaniem pełna wiocha z jego strony... Za kare musial zamiatac Twisted Evil

Damo, wesele nie bylo absolutnie forumowe uśmiech Chyba ze ta moja kolezanka sie kryla pod jakims innym pseudonimem i miastem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać skojarzyłam z kimś zupełnie innym Wink Natomiast poziom zachowania tego pana zostawił dużo do życzenia. Takich "nałogowców" właśnie boję się dużo bardziej niż przeciętnych palaczy Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziiiłeeeee po wódce jeszcze kazać piwo wypić.. no masakra:) ja chyba będę musiała porządnie przejrzeć propozycje mojego zespołu prowadzącego zabawy, żeby mi potem z czymś takim nie wyskoczyli dla żartu oczko
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ostatnim weselu, na którym byłam też była taka zabawa. A ja nie bardzo skojarzyłam o co chodzi (myślałam, że bierze się kęsa czy łyka i podaje dalej) złapałam za kubeczek z piwem, a tu każą pić całe Shocked ale akurat było dobre i zimne. A członek mojej drużyny zamiast zapalić papierosa to go zjadł lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group