Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oświadczyny na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2010, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przeczytałam Twój post to aż mi się krew w żyłach zagotowała,bo normalnie jak sobie coś takiego wyobraziłam na swoim weselu to brrr chyba bym zabiła. Ale po przemyśleniu sprawy,gdyby to był np mój brat i pogadał z Nami wcześniej to myślę,że bym się zgodziła,bo wcale nie takie zaręczyny nie przyćmiłyby mojego dnia. Ludzie troszkę by poklaskali, zaśpiewali sto lat, ja bym poprosiła orkiestrę o piosenkę z dedykacją dla nowych narzeczonych, zatańczyliby do niej sami i byłoby po szumie uśmiech

Pomysł sympatyczny,ale lepiej uzgodnij to wcześniej z siostrą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2010, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może pomysł jest oryginalny, ale chyba raczej nie jest zbyt dobry... raz że trochę głupia sytuacja dla twojej siostry bo to przecież jej dzień, a dwa że po co robić takie "przedstawienie" z osobistego przeżycia...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2010, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z dziewczynami. to nie jest dobry pomysł. tym bardziej jeśli oświadczyny mają być publiczne, przy wszystkich. raz, że jest to dzień Państwa Młodych, nie Wasz. to oni powinni być gwiazdami wieczoru. dwa - większość kobiet jednak woli romantyczne oświadczyny we dwoje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malibu89
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 212
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że nie jest to dobry pomysł.. To jednak jest święto państwa młodych i nie ma sensu skupiać uwagi na sobie .. Jeszcze będzie wiele okazji żeby się oświadczyć uśmiech może jakaś najbliższa rocznica albo urodziny dziewczyny?uśmiech co innego - jak już wspomniały dziewczyny, na osobności się oświadczyć, gdzieś w jakimś miejscu intymnym, bez gapiów..
Narzeczony mojej siostry też planował oświadczyć się jej na weselu swojego brata, ale po dłuższych przemyśleniach stwierdził, że to jednak zły pomysł i oświadczył jej się tydzień przed weselem uśmiech w zwykłą, normalną niedzielę .. na osobności, a dopiero potem wręczył kwiaty naszej mamie i poprosił o ręke siostry uśmiech wyszło wszystko bardzo ładnie i nie potrzebował do tego jakiś specjalnych okazji uśmiech Moja siostra też stwierdziła, że raczej źle by się czuła gdyby oświadczył jej się na ślubie jego brata .. byłaby zawstydzona i skrępowana a przecież tu nie o takie emocje chodzi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group