Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Troche mi smutno- proszę o radę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie... przynajmniej jesteś pewna że chce z Tobą byc... teraz daj mu tylko czas na zastanowienie się kiedy to zrobic uśmiech mam nadzieję że Cie miło zaskoczy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w weekend nie dostałam pierścionka... on mówi że do końca roku zostane zaskoczona.... ale najgorsze są te nerwy:)uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech.......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
w weekend nie dostałam pierścionka... on mówi że do końca roku zostane zaskoczona.... ale najgorsze są te nerwy:)uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech.......
może odpuść troszkę i nie staraj się ciągle o tym myśleć.. wiem, co mówię uśmiechuśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musze odpuścić bo inaczej czuję ze gdybym zaczęła nalegać to źle by się skończyło.....smutnysmutny... a nie chce aby on czuł się osaczony i przytłoczony tym wszystkim....
najgorzej jest gdy w domu nie potrafią uszanować naszej decyzji i mama szczególnie zaczyna mnie zmuszać do śluby... my o tym zadecydujemy, i nie przejmuje się tym co mówi ale z drugiej strony duszę się, czuję presję i może dlatego chciałabym mieć zaręczyny za sobą aby dali mi spokój.........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 30 Sie 2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
musze odpuścić bo inaczej czuję ze gdybym zaczęła nalegać to źle by się skończyło.....smutnysmutny... a nie chce aby on czuł się osaczony i przytłoczony tym wszystkim....
najgorzej jest gdy w domu nie potrafią uszanować naszej decyzji i mama szczególnie zaczyna mnie zmuszać do śluby... my o tym zadecydujemy, i nie przejmuje się tym co mówi ale z drugiej strony duszę się, czuję presję i może dlatego chciałabym mieć zaręczyny za sobą aby dali mi spokój.........
wiem, co czujesz, bo ja po 5, 6 latach też już chciałam być zaręczona i wyjść za mąż.. a jednak wszystko sie przeciągnęło.. dziś mamy 8 lat razem, a za 8 miesięcy ślub.. oboje mamy po 24 lata..
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.... od tygodnia jesteśmy zaręczeni!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech..... pojechaliśmy nad morze i tam doszło do zaręczyn!wykrzyknikwykrzyknik! w przyszlym tygodniu robimy kolacje i chcemy aby nasi rodzice się nawzajem poznali...... a slub?pytajnik? moze za rok:)uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
witam.... od tygodnia jesteśmy zaręczeni!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech..... pojechaliśmy nad morze i tam doszło do zaręczyn!wykrzyknikwykrzyknik! w przyszlym tygodniu robimy kolacje i chcemy aby nasi rodzice się nawzajem poznali...... a slub?pytajnik? moze za rok:)uśmiech
no widzisz!wykrzyknikwykrzyknik uśmiech ale się cieszę, że się tak super ułożyłowykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik uśmiech gratuluję zaręczyn!
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie bardzo ciesze ze tak wyszło....... byłam kompletnie zaskoczona kiedy ukląkł przede mną i zapytał się czy za niego wyjde:)uśmiech.... z początku mnie zatkało i nie wiedziałam co powiedzieć........ ale osotatecznie wyszło mi z gardła TAK........... jestem szcześliwa.... i teraz rozmawiamy o ślubie..... myślimy o sierpniu przyszłego roku.... najwyżej jak nie będzie kasy to zrobimy małe przyjęcie.... dla nas najważniejsze jest to że się kochamy......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
witam.... od tygodnia jesteśmy zaręczeni!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech..... pojechaliśmy nad morze i tam doszło do zaręczyn!wykrzyknikwykrzyknik! w przyszlym tygodniu robimy kolacje i chcemy aby nasi rodzice się nawzajem poznali...... a slub?pytajnik? moze za rok:)uśmiech
Gratulacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje z całego serca...prawdopodobnie w przyszłym tygodniu jedziemy szukac sali i jak się uda to bedziemy chcieli zamówic na sierpień 2011
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group