Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Troche mi smutno- proszę o radę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:23    Temat postu: Re: ------ Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
niestety taka jest smutna prawda, że jak dziewczyna przekroczy 23 lata to już zaczynają spoglądać na nią krzywym okiem..a wczoraj od mojej cioci usłyszałam dogryźliwy tekst że jak dziewczyna nie urodzi dziecka do 26 lat to potem jest jej trudno, im młodziej zajdzie w ciązę tym lepiej.. no do jasnej ku....wy!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik mam dosyć...... jestem szczęsliwa w swoim związku i mi brakuje tego aby usłyszeć czy on chce abym została jego żona... ale bez przesady... przepraszam że klne, no ale do ku..wy ile moża... nie dosyć że na mnie patrzą już jak na starą panne bo większość moich znajomych jest już mężatkami, to jeszcze bedą mi mówić że mam określony czas na rodzenie dzieci..........
wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
nie martw się.. uśmiech ja jestem w Twoim wieku (o ile rocznik w Twoim nicku jest prawdziwy) a na każdym kroku teściowa daje mi do zrozumienia, że chce być babcią.. ostatnio jadłam u Ł. obiad, wcześniej coś tam pokazywałam Jego mamie a ona przy obiedzie.. ojej ale wy będziecie mieć sliczne dzieci.. raz bylismy u kuzynki, ktora ma malutkie dziecko (ale ma 29 lat a my 24!wykrzyknikwykrzyknik) to ona to dziecko ciagle nosila, nawet Ł. wyrwała bo powiedziała, że źle trzyma.. no proszę.. to, że ona urodziła dziecko mając 20 lat nie znaczy, że jej syn też musi mieć tak młodo dziecko.. ja po ślubie z rok chciałabym pobyć tylko z męŻem, więc na zostanie babcią nie ma na razie szans:)
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaiste przebywasz w przedziwnym środowisku.
Ja mam 32 lata. Mieszkam na wsi. Nikt nigdy nie odważył mi się w oczy powiedzieć czegoś podobnego.
Za moimi plecami zapewne nie raz.
Aczkolwiek grzeje mnie i grzało co moi szanowni sąsiedzi, tudzież moje ciotki i kuzynki o tym myślą język Lidka pozwalasz ludziom na ingerowanie w swoje życie, pokazujesz, że ważna jest dla Ciebie ich opinia, że chcesz zaręczyn - jakby to miało potwierdzić Twoją wartość jako człowieka i kobiety. Dlatego myślą, że mają prawo oceniać to co robisz i czego nie robisz.

I nie zgodzę się, że jest jakaś smutna prawda na temat staropanieństwa uśmiech Wszyscy wiedzą, że są 3 "prowdy":
-prowda
-tys prowda
-i gówno prowda
że zacytuję Kwicoła lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak teściowa powiedziała przy tym obiedzie o dzieciach to ja od razu, że nie, bo ja dzieci nie chcę mieć.. (przynajmniej na razie oczko - tego nie powiedziałam ) ale miała minę - bezcenne język
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:48    Temat postu: ------- Odpowiedz z cytatem

nie przejmuje się tym aż tak bardzo, ale nie moge ukryc że trochę mnie to boli że tak niektórzy się zachowują.......że nie potrafią uszanować tego, że to ma i mój chłopak jako para sami zadecydujemy o tym kiedy będziemy gotowi np na dzieci......

niektórym osobom mozna powtarzać w kółko że nie chce dziecka, nie chce ślubu, a oni i tak próbują próbują przekonywać do swoich racji....

a tak zmieniając temat wiecie może jaka pogoda szykuje się nad morzem na ostatni weekend sierpnia?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
a tak zmieniając temat wiecie może jaka pogoda szykuje się nad morzem na ostatni weekend sierpnia?


Tu się nie zmienia tematu, ale np. w Pogaduchach można spytać oczko

Więcej uśmiechu i radości życia, a sama zobaczysz, że nie jest tak źle jak o tym mówią oczko I jeszcze jedno - nie ma czegoś takiego jak granica wieku staropanieństwa, mamy takie czasy, że i 40-tki biorą śluby i nikogo to nie dziwi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze i najważniejsze
:Gratuluje Grażynko!wykrzyknikwykrzyknik
A tak się martwiłaśWink

Po drugie:
Lepiej mieć 26 lat i spokojnie planować ślub i dzidziusie niż mieć 26 lat 8 lletnie dziecko , być po rozwodzie i na siłe szukac mu "nowego tatusia"-a takich zdarza się niestety coraz więcej.

Po trzecie-plotkary plotkują o wszystkim- albo,że za młodo albo za staro albo za mało dzieci albo za dużo......kogo to obchodzi!
A ,ze ktoś o mnie gada?Najwidoczniej jestem wdzięcznym tematem.
Każda decyduje się jak poczuje,że to "ten".Jedne mają 20, drugie 30 lat.Ja miałam 25;-)

Po czwarte- ....jak tak was czytam to ja też bym chciała romantyczne zaręczyny....a wczoraj usłyszałam od K., którego staram się uczyć angielskiego "I love you hammer")rozumiem,że miało być hammster-chociaż to też niezby fajne....ale może jakieś odwołanie do "myszki"Wink Rolling Eyes Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swojego też zaczynam uczyć angielskiego Wink i też mi czasem rzuca takimi "kwiatkami" język

jak Was czytam to się cieszę, ze mieszkam w mieście. co prawda, wieś a wieś to też różnica, moja rodzina mieszka na wsi i u nas nie ma czegoś takiego, że trzeba wyjść za mąż i urodzić dziecko do kreślonego wieku, ale ja lubię tą anonimowość Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z jednej strony wole spokojne życie na wsi.. wbrew pozorom ludzie są naprawde przychylni, tylko są starsze kobiety które żyja dawnymi czasami i patrzą na samotne dziewczyny jak na stare panny... nawet jak jest w związku to mimo to samotna bo nie mężatka...

mój krzysiek kupił pierścionek:)uśmiechuśmiech troche za duży i po zaręczynach będzie trzeba go zmniejszyć, bo facet u jubilera wolałby mieć mnie do zmniejszenia i sprawdzić czy faktycznie mam rozmiar 7...jestem zadowolona:)uśmiechuśmiech kurcze teraz co weekend bede patrzeć "czy to już ten moment"smutnysmutny tak było żle i tak nie dobrze:(smutny

uśmiech(uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechwesoły)uśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, jak widzicie wszystko się dobrze kończy.. ja swój pierścionek dostanę we wtorek, tyle co wiem do tej pory to że jest z zaręczyn rodziców mojego chłopaka i że jest z dużym czerwonym oczkiem,... już się nie mogę doczekac... A co do dziecka to ja sie cieszę... mam 23 lata i uważam że nie jestem za młoda na dziecko uśmiech a ślub i tak weźmiemy (cywilny jeszcze w tym roku) więc nie ma co się smucic uśmiechuśmiech gratuluję Lili uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz co weekend bede sie denerwowac czy to już dziś go dostane:)uśmiech..... ale z jednej strony ulżyło mi że on już go ma:)uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group