Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Troche mi smutno- proszę o radę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 12:56    Temat postu: --- Odpowiedz z cytatem

niestety plotkary zawsze beda, az czasem chce się rozerwać na strzepy...za te plotki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz... jak się bardzo bronimy, denerwujemy, bulwersujemy, to dajemy im powód do gadania bo wtedy się zastanawiają czy aby coś nie ma w tych plotkach skoro tak reagujemy.... ja się nauczyłam śmiac im w twarz i przytakiwac... to ich bardziej wkurza... a teraz będą miały więcej do plotkowania bo w weekend jadę do rodziców bo moja mama ma 50 urodziny i jadę na mszę więc jak mnie z brzuchem zobaczą..... a do tego bez faceta( bo mój michał musi w poznaniu zostac) to wtedy będzie gadania Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:17    Temat postu: --------- Odpowiedz z cytatem

wiecie dziewczyny niby się nie znamy ale tak jakoś lżej na sercu gdy można o czymś pogadać......jak chcecie sie wykrzyczeć albo klnąć to zapraszam na mój temat... w zakładce POMARUDZMY SOBIE buzka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufffff,

stało sięwykrzyknik oświadczył się... uklękł na oba kolana objął mnie w pół i ze łzami w oczach zapytał czy zostanę jego żoną... zapytał czy będę nosiła pierścionek, bo po weekendzie mi szykuje coś specjalnego.... aż mi się łezka w oku zakręciła ....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lidko, skoro mój się oświadczył... wreszcie tak jak należy to i Twój to zrobi... będę trzymała kciuki tak mocno jak tylko się da!wykrzyknik Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, mi się chłopak oświadczył po 7 latach "chodzenia" uśmiech po jakichś 5 latach zaczęłam "wymuszać" zaręczyny, straszyłam, groziłam i .. czekałam. i warto było, bo zaręczyny miałam przecudowne, były niespodzianką.. i teraz się śmieję, że byłam wcześniej taka "żałosna" uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RudaGrazyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co?? masz zupełnie rację... bo teraz jak już jest "po", to tak sobie myślę że gdybym nie była taka niecierpliwa to wytrzymałby do "po weekendzie" jak to napisałam wcześniej i byłoby zupełnie inaczej... ale i tak jestem szczęśliwa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RudaGrazyna87 napisał:
Wiesz co?? masz zupełnie rację... bo teraz jak już jest "po", to tak sobie myślę że gdybym nie była taka niecierpliwa to wytrzymałby do "po weekendzie" jak to napisałam wcześniej i byłoby zupełnie inaczej... ale i tak jestem szczęśliwa uśmiech
wiadomo uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RudaGrazyna87 napisał:
MissIndependent napisał:
nie daj mu odczuć presji, bo to się będzie przeciągać w nieskończoność. co to znaczy, ze młoda to już nie jesteśpytajnik bez sensu Rolling Eyes

powiem Ci, że od rozmów o zaręczynach do dnia, w którym ja sama dostałam pierścionek, minęły jakieś 4miesiące, więc nie sądzę, byś naprawdę miała się czym przejmować.


no pewnie... ja od 4 miesięcy jestem w ciąży i zawsze myślałam że jak zajdę w ciążę i jak o tym powiem mojemu chłopakowi to on już tego samego dnia z przypływu szczęścia przybiegnie z bukietem kwiatów się oświadczyc... i widzisz tak sobie czekam, i czekam i czekam

czekasz i czekasz, ale sama się zastanów, czy aby na pewno chciałabyś, by oświadczył Ci się ze względu na ciążę Wink bo tak też byś to trochę jednak odebrała i tez nie wiem czy byłabyś zadowolona. a tak wiesz, dlaczego tak naprawdę Ci się oświadcza Smile swoją drogą: gratuluję Very Happy

przeraża mnie, jak słyszę/czytam, że 20kilkulatka jak nie jest po ślubie to jak stara panna, którą się wytyka palcami Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 8:10    Temat postu: ------ Odpowiedz z cytatem

niestety taka jest smutna prawda, że jak dziewczyna przekroczy 23 lata to już zaczynają spoglądać na nią krzywym okiem..a wczoraj od mojej cioci usłyszałam dogryźliwy tekst że jak dziewczyna nie urodzi dziecka do 26 lat to potem jest jej trudno, im młodziej zajdzie w ciązę tym lepiej.. no do jasnej ku....wy!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik mam dosyć...... jestem szczęsliwa w swoim związku i mi brakuje tego aby usłyszeć czy on chce abym została jego żona... ale bez przesady... przepraszam że klne, no ale do ku..wy ile moża... nie dosyć że na mnie patrzą już jak na starą panne bo większość moich znajomych jest już mężatkami, to jeszcze bedą mi mówić że mam określony czas na rodzenie dzieci..........
wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group