Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki pierścionek nosicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 60, 61, 62  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie,że ładny- ba! najładniejszy!! -bo mój i od mojego wesoły

w sumie.. czy to cyrkonia,czy brylant ,czy złoto takie czy owakie.. samo znaczenie tego pierścionka jest tak niesamowite,że czyni go najpiękniejszym uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja natomiast nie chciałam brylantu ani żadnego innego kamienia szlachetnego. Czemu? bo dla mnie to by było za drogo (wolałam jak już droższe obrączki), bo bałabym się nosić z kamieniem, bo moja koleżanka ma kamień i wszyscy jej mówią, że chyba go zgubiła, a on tam jest...i mam z cyrkoniami uśmiech, obrączki też będą z cyrkonią uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anuladg
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 21
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
ja natomiast nie chciałam brylantu ani żadnego innego kamienia szlachetnego. Czemu? bo dla mnie to by było za drogo (wolałam jak już droższe obrączki),
Zgadzam się z Toba:) ja tak samo myśle:)
Cytat:
obrączki też będą z cyrkonią uśmiech
i z tym też się zgadzam bo my też o obrączkach z cyrkonią myślimy:))[/quote]
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Afrodyta
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 31
Skąd: Mińsk mazowiecki

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupujemy obrączki z brylantem na mojej, ponieważ są śliczne. Jest opcja tych obrączek z cyrkonią, ale nawet nie bierzemy jej pod uwagę, ponieważ ślub i wesele jest tylko raz w życiu i obrączki będą na całe to nie zamierzamy na nich oszczędzaćuśmiech Poza tym kupujemy przez internet więc wyjdzie dużo taniej niż u normalnego jubilera:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się podpisuję, że każda z nas jest szczęściarąwesoły) Najważniejsze, to to pierścionek od tego jednego jedynego:) co do obrączek to jesteśmy bardzo tradycyjni:) planujemy mieć zwykłe wypukłe z grawerem:) mój brat brał ślub w czerwcu i wybrali obrączki też z brylantami dla bratowej, naprawdę bardzo ładnie to wygląda, ale ona nie nosi wcale zaręczynnowego ani żadnego innego, więc wtedy jak najbardziej można sobie na taki pozwolićuśmiech Nie podobają mi się jedynie ich obrączki pod tym względem, że są straaasznie grube, tzn. nie chodzi mi o to że zajmują pół palca:D, tylko takie są jakby odstające baardzo, dookoła palca, no ale ich wybór.uśmiech
ja chciałabym nosić i pierścionek i obrączkę na jednym palcu, więc na pewno też pod tym kątem będę wybieraćuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afrodyta napisał:
My kupujemy obrączki z brylantem na mojej, ponieważ są śliczne. Jest opcja tych obrączek z cyrkonią, ale nawet nie bierzemy jej pod uwagę, ponieważ ślub i wesele jest tylko raz w życiu i obrączki będą na całe to nie zamierzamy na nich oszczędzaćuśmiech Poza tym kupujemy przez internet więc wyjdzie dużo taniej niż u normalnego jubilera:D
To nasze obrączki: http://eloise.pl/obraczki/zlote_obraczki_z_brylantem_se0861b_.html


śliczne są te Wasze obrączki, bardzo podoba mi się ten żółty kolor złota
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Nie 12 Wrz 2010, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam, że zaręczynowy pierścionek powinien być z brylantem, ale ja przyznam szczerze, że nie bardzo podobają mi się te cieniutkie pierścioneczki ze szlachetnymi kamykami. Ja od zawsze wolałam większe pierścionki i nie ma dla mnie znaczenia jakie ma kamienie, byle jest od tego JEDYNEGO, z którym chcę być już zawsze. Wszystko to jednak jak wiadomo kwestia gustu.
Ja mam żółte złoto z cyrkoniami Sv. Jedna duża na środku i maleńkie po bokach. Bardzo mi się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę że zaręczynowy musi być z brylantem Shocked A jak nie jest to co? Zaręczyny nie ważne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też pierwsze słyszę.
Choc ja akurat jestem zwolenniczka tych cieniutkich pierścionków, bo nie przepadam za biżuterią.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the bride
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 500
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nosiłam biżuterii,więc wszyscy obstawiali,że mój wybór padnie na właśnie cieniutki pierścioneczek z drogim kamyczkiem....na łąpce mam wielką cyrkonię i jestem z niej dumna bardziej niż niejedna z diamentówWinkI sama ją sobie wybrałam.Założyłam i już nie chciałam zdjąćWink
A co do rogich kamyczków-są piękne i napewno kiedyś bądą zdobiły moją łapkę;-)Ale na obsypywanie sie diamentami mamy przecież resztę życia-a w ciągu niego znajdą się zapewne momenty bardziej sprzyjające ku temu niż okres przygotowań do wesela;-)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 32 z 62

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group