Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana, wesele mamy w domu przyjęć "Contra" w Wodzisławiu Śl. Podaję adres strony: http://www.contra-przyjecia.pl/
Nie byłam tam nigdy na żadnej imprezie, ale słyszałam dużo i to same pozytywne opinie. Sala prezentuje się wspaniale! Spodobały nam się też warunki umowy (cena gwarantowana) i menu (13 rodzajów mięsa itd.). Myślę, że o atrakcyjności miejsca świadczy też to, że w lutym, kiedy rezerwowaliśmy salę, na przyszły rok była wolna tylko jedna sobota (w październiku), a tych dni w tygodniu też już nie było tak dużo. Zdecydowaliśmy się na środę w sierpniu, i, mając to samo menu, które jest w weekendy, płacimy o 15 zł mniej za osobę.
A po weselu na pewno zdam Wam relację! Very Happy
Kurcze, nie umiem się już doczekać... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląda przecudownie!wykrzyknik
szkoda że nie ma żadnych szczegółów dotyczących menu, ceny itp.
ehhh nie wiem, nie wiem.. większość Rodziny jest dojeżdżająca więc chciałabym żeby miejsce było w miare bliskie do noclegu [rozlokowani będą pewno w Leszczynach, Mikołowie, Gliwicach, Wyrach].. narazie mam na oku tą Contrę i Starą Baśń w Katowicach.

aż mi głupio troche.... przecież to jeszcze ponad 3 lata a ja już o takich rzeczach myślę język
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za 3 lata też się hajtami też sie rozglądam już za restauracją, kwiaciarnią, suknią... i mi nie głupio lol często jest tak, że na 2lata przed ślubem trzeba zarezerwować termin więc to dobrze, że się rozglądamy już teraz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh to znaczy wiesz, mi to sprawia niesamowitą frajdę takie szukanie, oglądanie, rozmyślanie jak to będzie.
Ale jakby na to spojrzeć obiektywnie to przez 3 lata dużo się jeszcze może zdarzyć.... Rolling Eyes

niemniej fajnie tak sobie pooglądać Twisted Evil
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana, ja mam menu z tej "Contry" - jak będę miała chwilkę, to zeskanuję i prześlę Ci na mejla uśmiech A cena: my płacimy 130 zł od osoby (w soboty + 15 zł), na drugi dzień 65 zł, więc 195 zł od osoby na dwa dni. W cenie jest wszystko oprócz alkoholu (tort, ciasta i napoje też w cenie).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pw mi poślij bo nie mam tu podanego mojego mejla język
dzięki Ci bardzo!!
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zwracaliśmy uwagę na następujące szczegóły:
1) czy w pobliżu jest miejsce gdzie można ulokować przyjezdnych gości
2) jako że nie lubię gdy ktoś mi do jedzenia tupie, czy parkiet jest w miarę oddalony od stołów
3) cena
4) czy możemy choć w części decydować o tym co się znajdzie na stole
5) czy jest korkowe (dla mnie to naprawdę śmieszny i naciągający zwyczaj)
6) w jaki sposób traktuje nas właściciel bądź kierownik sali
7) czy sala przypadła nam do gustu - rzecz bardzo ważna Very Happy
Cool serfowaliśmy po necie i wśród znajomych zasięgając opinii
9) dopytywaliśmy czy możemy przyjść przed jakimś weselem żeby zobaczyć jak udekorowana została sala
10) wpadliśmy na obiadek coby popróbować specjałów szefa
11) czy możemy wnieść oprócz alko własne napoje
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelina
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 12

PostWysłany: Sro 8 Paź 2008, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jestem staromodna, ale osobiscie nie podobaja mi sie wesela w restauracjach. moze przez to ze pochodze z malego miasteczka. zawsze podobaly mi sie domy ludowe z podloga do tanczenia na dworze - oczywscie podloga kryta. a goscie aby mieli przestrzenna sale, a nie byli upchani jak sardynki. wazne jest by byla odpowiednia kuchnia do przygotowania wszystkiego i mozliwosc wypozyczenia naczyn i tego rodzaju rzeczy w tym samym miejscu gdzie sala. my wlasnie cos takiego wybralismy. poza tym faktycznie miejscowosc jest wazna - by to bylo nie daleko, chodz my wybralismy az 10 km od kosciola w miejscowosci gdzie mieszka moj chlopak.. no i cena rowniez jest istotna - placi sie okolo 100 zl za dzien za wynajem sali oraz dodatkowo za zuzycie pradu, gazu i wody. ale za to sa 2 duze chlodnie i 3 pomieszczenia na soki itp.. zastanawiamy sie jedynie nad dekoratorem bo nie weimy czy to bedzie konieczne - mamy w rodzinie przynajmniej 3 osoby ktore moga to zrobic, sa naprawde dobre w dekorowaniu sali i maja juz w tym doswiadczenie. a u nas w rodzinie wzajemnie sobie pomagamy przy organizacji i przygotowaniu wesel..takze mysle ze to bedzie dobre rozwiazanie.. robimy wesele na okolo 150-160 osob, przynajmniej wstepnie myslimy nad taka liczba..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gryzmolda
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 52
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Nie 4 Sty 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co przede wszystkim musieliśmy wziąć pod uwagę przy wyborze sali to: jej wielkość - mamy wesele na 250 osób- i cena. Mieszkam w małej miejscowości, tak więc do wyboru mieliśmy remizy strażackie (o zgrozo) i oczywiście domy weselne. Poszliśmy na żywioł i pojechaliśmy do nowo wybudowanej sali, okazało się że są jeszcze terminy.... i tak oto mamy wesele w sierpniu br. Nie wiem jak jest w innych salach, bo to była jedyna jaką oglądaliśmy wiecie czasem to jest tak: raz spojrzysz i wiesz, ze to jest to:) Z sali jestem bardzo zadowolona: klimatyzacja, w cenie wszystko oprócz alkoholu i napoi, skalniaczki, ławki dla gości, barek, grill, kącik dla dzieci. Jedynym minusem jest to, że nie mają jeszcze przygotowanych pokoi dla gości, więc tutaj musimy jeszcze pogłówkować. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TRobak
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Lis 2015, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to szczegółowy cennik który obejmuje WSZYSTKO. Można się nieźle wkopać brzydko mówiąc biorąc pierwszy lepszy lokal który się podoba. Często wszystko pisane jest drobnym druczkiem i z niedopowiedzeń mogą powstawać kosmiczne rachunki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group