Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy w drodze do domu weselnego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
Kurcze , ale frajerzy łażą po tym świecie ! Co za debile normalnie. Ja też zadzwoniła bym na policję bo jak tu w inny sposób sobie poradzić hmmm

Dobrze powiedziane, że frajerzy. Ja myślałam o tym, żeby na bramy kupić jakąś gorszą wódkę ale nie wiem czy będzie mi się chciało w to bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na pewno kupimy jakis szajs Twisted Evil Przecież nie damy tym pijaczkom maximusa! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mielismy taki patent ale jak nam masa osob odmowila to nie bylo potrzeby, wiedzialam ze alkoholu zostanie oczko No i nie bylo u nas pijaczkow wiec nie bylo tak szkoda - w innym przypadku absolutnie nei widzesensu dawania dobrej wodki osiedlowym menelom Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj u nas też są różne bramy itp.. no i jakoś tak wypada coś daćuśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia_89_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas zazwyczaj wychodzi pare pijaczków, ale przynajmniej kupują kwiaty uśmiech a najładniejsze bramy robi mój narzeczony uśmiech pracuje niedaleko kościoła i jak stawiwli płot to akurat koleżanka miała ślub.

Chłopaki wzięli całą bramę, ozdobili ładnie i postawili tak żeby samochód nie mógł wyjechać Very Happy młodzi musieli wysiadać z samochodu i sami otwierać.

Takie bramy ze sznurka to mi się nie podobają, ale jak ktoś ma fajny pomysł, to czemu nie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bram się raczej nie spodziewam...., choć miło będzie taką ładną brameczkę, ale kurcze te pijaczki brrr Evil or Very Mad mam nadzieję, że żaden nie będzie wiedział, że jedziemy Wink ale naszykujemy sobie wielką torbę cukierków dla dzieci i jakąś flaszeczkę dla "bramkarzy" Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się nie spodziewaliśmy a jednak były lol tak wiec nie znasz dnia ani godziny gdzie komuś wpadnie do głowy, żeby was zastawić język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 23 Sie 2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam dzieciaki zrobiły bramę i mieliśmy na szczęście cukierki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas bramy robi się zazwyczaj w drodze do kościoła.Sami robiliśmy tydzień temu i jutro tez nas to czeka Wink Zastawiamy tylko najbliższych znajomych.Wkurzają mnie obcy ludzie lub pijaczyny,którzy zastawiają byle tylko dostać flaszkę Twisted Evil Pod kościołem,w którym będziemy brać ślub,zawsze robi bramę jakiś świr,zastawia każdą parę młodą,a w zeszłym tyg.zastawił naszych znajomych,którym zabrakło wódki i gościu nie odpuścił,dopiero 10 zł go zadowoliło i się zmył. Facet wkurza mnie strasznie
Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy 4 bramy Confused
No, dziewczyny widok roztrzęsionego faceta proszącego "daj jeszcze jedną" będę mieć długo w pamięci Rolling Eyes Dla wódki zrobią absolutnie wszystko, a dla darmowej? To nawet nie wiem co! Evil or Very Mad


Tylko jeden pan był sympatyczny - grał na akordeonie uśmiech i to grał całemu orszakowi weselnemu, gdy przejeżdżaliśmy uśmiech To było nawet fajne Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group