Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

miesiączka się spóźnia... ciąża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 9 Sie 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, skąd ja to znam. Okres się spóźnia a tu już symptomy ciąży, a to jakieś zawroty głowy, a to jakieś mdłości i zawsze coś tam sobie wymyślę. U mnie jak na razie do tej pory były to symptomy "ciąży urojonej" opóźniającym się okresem. Ale z radością przywitamy nowe forumowe dzieciątka lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 9 Sie 2010, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie spokojnie czekalam na spozniajacy sie okres i co jak co, choc sie nie zabezpieczalismy a nawet zalezalo nam na zajsciu, to ciązy pod uwage nie wzielam. Bylam pewna ze rozregulowalam cykle pigulkami i chwieją sie jak im sie podoba... Test po dniu spodziewanej miesiączki byl z lekka krecha.. (a niespokojna bylam przez tydzien, b po jednym 35 dniowym cykly nie moglam do konca zalozyc ze one juyz takie będą...mogl sie jeden wydluzyc tuz po odstawieniu pigulek).
Lusi, mysle ze nie ma na horyzoncie małej fasolki i ze to wszystko medyczna robota...ale daj znac co i jak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli mój kolejny cykl będzie taki długi, to będę musiała zrobić badania. Hormony przede wszystkim. Tylko jak prywatnie do gina pójdę, to i badanka płatne będą Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusi wiesz co jest śmieszne w moim miasteczku? Że jak chcesz iść do gina prywatnie, to czekasz ok. 6 tygodni Confused Nie żartuję, na początku lipca chciałam się zapisac, to terminy były w okolicach 25 sierpnia Shocked A do Poradni K - czekałam 3 dni uśmiech

Wiem, że jak chce się zrobić jakieś specjalistyczne badania, to prywatna wizyta nie ominie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytam najpierw w przychodni o terminy, zobaczę jak to wygląda. bardzo lubię swoja przychodnię, jest ładnie, obsługa bardzo pomocna i miła (lekarze różni- wiadomo). Pamiętam, że kiedyś jak pytalam o ginekologa to pani powiedziala, że nie ma jeszcze zapisów, że będą za miesiąc. Może coś się zmieniło.
Gdyby tak jeszcze wizyty prywatne kosztowały o polowę mniej... Jak sobie robię badania krwi, to też z reguły prywatnie- szybciej, i nikogo nie trzeba się prosic i tłumaczyć po co...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam teraz we wtorek (ot rutynowy przeglad oczko ). Chciałam skierowanie na badania, to w oczy mi powiedział, że nie da, bo badania są drogie i musze zrobić na swój koszt. Spodziewałam się tego. Ale przynajmniej za wizytę nie zapłaciłam uśmiech A lekarz w porządku, nie moge narzekać uśmiech Pogadaliśmy, doradził to i tamto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w przychodni trafiłam RAZ na jednego wybitnie mi pasujacego. Miałam okropne bole glowy. Żyć mi sie nie chciało. Powód niby błahy, ale poszlam, poskarżyłam się, a ten tak mnie przebadał wzdłuż i wszerz, ze byłam w szoku. Takie szczegółowe pytania zadawał, że byłam zdziwiona. Nawet o homeopatii pogadaliśmy, a na koniec mi pokazał punkty na głowie, które mam uciskać, żeby poczuć ulgę. Okazało się, że się akupresurą interesuje Smile Do tego przepisał mi leki, które faktycznie pomogły. Internista to był- nadmienię.
Ginowie to osobna historia Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mnie takie szczęście niestety ominęło. Ja mialam swego czasu silne, kilkumiesięczne kaszle. Lekarz orzekła, że wmawiam sobie chorobe i wysłał do psychiatry Shocked A ja wiedziałam, że nie jestem zdrowa. No i co? Mam alergie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiesz na co??

ja jako dziecko się nachodziłam z alergią, bo trafiałam na samych idiotów, którzy mnie leczyli nie wiedząc na co, ale testów alergicznych nie zlecili Rolling Eyes

do gina poszłam prywatnie chyba 4 razy. 1 był ok. spox. ale nie poszłam z żadnym problemem. jak mi się zaczęły problemy z jajnikami to przeszłam w przychodni małą gehennę. wiecie, lekarz opryskliwy, spóźniający się prawie godzinę, czekanie w kolejce 2 godziny i brak specjalistycznego sprzętu. to ja dziękuję, wolę bulić za wizytę prawie 100zł i wszystkie podstawowe badania mieć zrobione, a o skierowania na inne prosić się nie muszę. pieniędzy tym sposobem nie zaoszczędzę, ale nerwy tak Wink

Lusilla, i jak z tym okresem?? Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okresu nie ma Smile Ale nie boję się, że to ciąża. O dziecku z NIEpękniętej prezerwatywy jeszcze nie słyszałam Wink No chyba, że gumka miała PORY przez które przenikają plemniki (według nauk pani z poradni rodzinnej Twisted Evil ).
Nowego Lusillowego dzidziusia nie będzie na forum.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group