Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Witamy -- dawno nas tu nie było

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p&v
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 7

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 20:39    Temat postu: Witamy -- dawno nas tu nie było Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiamy wszystkich

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie uśmiech Miło, że wracacie na forum, może jakieś doświadczenia, albo chociaż dobre słowo, dla tych, którzy jeszcze mają kawałek? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p&v
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 19:33    Temat postu: Dobre słowo i rada Odpowiedz z cytatem

Dobre słowo zawsze się znajdzie. uśmiech

Możemy wszystkim polecić założenie własnej stronki

My już taką posiadamy może jeszcze za wiele na niej nie ma Rolling Eyes , ale wszystko przed nami.

Jak na dzisiejsze czasy to muszę przyznać fajna sprawa i widzę, że coraz więcej osób przed ślubem sobie takie zakłada aby się pokazać i przekazać ważne sprawy związane ze ślubem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka owszem, super sprawa uśmiech Ja sama nawet rozważałam prowadzenie bloga, ale forum wciągnęło mnie całkowicie, wszystko co mam ochotę napisać i pokazać umieszczam właśnie tu oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p&v
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem i ja lubię nieraz poprzeglądać różne fora, wypowiedzieć się i podpowiedzieć coś innym.
Za blogiem ja akurat nie jestem - ale to tylko moje zdanie
Ze stronką to jednak troszku inna sprawa, bo można na niej przedstawić jeśli chodzi o gości, wszystko związane ze ślubem, zdjęcia, mapy, galerie, wideo itp. I tu muszę pochwalić mojego kuzyna który tak zrobił przed własnym ślubem. Jak szliśmy na wesele to wiedzieliśmy, że będzie super i tak było uśmiech Strona dała możliwość wstępnego poznania się rodzin. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy na temat ich rodzin, planów i nie było problemów z prezentem co im wręczyć bo napisali, że kasa albo coś z zamieszczonej listy i u świadkowej można było sobie zarezerwować.
Goście byli zachwyceni.
Nie namawiam ale polecam Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem informatykiem, więc absolutnie rozumiem zachwyt uśmiech Wszystko w zależności od gusta i odbiorców. Na przykład nasze wesele ma być bez rozgłosu, dla rodziny i przyjaciół - nie chcemy pokazywać całemu światu swoich zdjęć, opisywać najbliższych, przyszły dziwne czasy, co zrobić. Wiele (może młodszych Wink) osób się tym fascynuje, dlatego, jeśli ktoś tylko ma ochotę, popieram w całej rozciągłości oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p&v
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem

My za wiele nie mamy na stronie Embarassed - z tym co miał kuzyn dlatego jest bez haseł i nie musimy się ukrywać uśmiech , a oni jednak takie zabezpieczenie mieli.

Pewnie jak dodamy inne informacje to założymy hasło Very Happy , żeby dostęp do bardziej prywatnych rzeczy miały tylko zaufane osoby.

Pozdrawiam i wszystkiego naj..naj.. życzę oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group