Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cieknąca siara?????
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 13:10    Temat postu: Cieknąca siara????? Odpowiedz z cytatem

Hmmm... długo zastanawiałam się w jakim dziale założyć ten wątek i Was zapytać... Myślę, że ten jest najbardziej adekwatny uśmiech

Dziewczyny chodzi o wydzielinę z piersi lecącą...

Zauważyłam kilka dni temu... konkretnie 6 dni temu, że z piersi cieknie mi taka biało - szara wydzielina, po zebraniu wacikiem zostaje lekko żółtawy ślad (na waciku oczywiście).

Cieknie to za mocne słowo... muszę ścisnąć pierś, żeby poleciały dość spore krople. Do tego bolą mnie piersi (taki kłująco - piekący ból)....

Jak napisałam trwa to już 6-sty dzień i zaczyna mnie zastanawiać dlaczego tak się zrobiło (wcześniej niczego takiego nie miałam)...

Czy którejś z Was zdarzyło się coś takiego, żeby przed miesiączką... "ciekło" jej z piersi?pytajnik

@ powinnam dostać za tydzień we środę 18 sierpnia (według moich wyliczeń cyklowych), więc nie spodziewam się jeszcze ciąży...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helgha
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 775
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka sytuacja jaką opisujesz jest troszkę niepokojąca .Trudno wywnioskować to tylko z jednego objawu .Piersi jak to gruczoł wydzielniczy ,rządzą się swoimi prawami ,czasami zdarza się ,że w "zagłębieniach brodawki" pojawi się jakiś taki żółtawy osad i to jest wszystko normą ,jednak to co opisujesz już nie do końca .Pojawienie się aktywności wydzielniczej piesi ,jeżeli nie jest się w ciąży i to raczej zaawansowanej a nie na samym jej początku, jest co najmniej niepokojące .To może świadczyć o nieprawidłowym stężeniu prolaktyny we krwi .Ten hormon odpowiada za wydzielanie się i produkcje mleka i wpływa na inne hormony .Zbyt dyzy poziom tego hormonu ,prócz zaistniałych i opisanych przez Ciebie obiadów powoduje też:
-zaburzenia miesiączkowania ,takie jak np.zmiany długości cyklu
-zaburzenia związane ze zmianą gęstości kości (większa podatność na łamliwość
Powinnaś się udać do lekarza ,najlepiej do endokrynologa .
_________________

[url=http://www.weddingcountdown.com]

[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinnaś sobie koniecznie przebadać piersi. Przede wszystkim zrób sobie USG piersi albo sama się przebadaj w poszukiwaniu guzka. Nie chcę Cię straszyć ale to może być tego objaw..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę,że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie więc idź jak najszybciej i na pewno będziesz spokojniejsza:) Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helgo cały widz w tym że poziom prolaktyny badałam (razem z innymi hormonami) jakiś czas po odstawieniu tabletek... spory czas później... nie cały rok temu... i wszystko było w normie...

Kasiek86 piersi macała mi gin 26 czerwca... przed poprzednią @ przy okazji kolejnej wizyty przy monitoringu owulacji... ja nigdy nie wiedziałam jak sama mam się badać i... może to głupie... ale nieswojo się czułam jak próbowałam sama się badać Embarassed
Gin nic nie znalazła...

No cóż... w takim razie poczekam jeszcze na okres... poza tym w niedzielę wyjeżdżam, jadę m.in. z tatą (również gin) może z nim pogadam o tym... przy piwku, żeby lody przełamać oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dawno odstawiłaś tabletki? bo to może jakiś objaw odstawienia. W każdym razie powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tabletki odstawiłam dwa lata temu więc nie sądzę żeby był to syndrom odstawienia... poza tym gin zaraz po zrobieniu badań gin wsadziłam mnie na duphaston żeby organizm wrócił do normy bo za bardzo się rozleniwił...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również proponuję iść do lekarza, to nie jest normalne że coś wycieka z piersi, zwłaszcza że nie jesteś w ciąży. Naprawdę nie chcę Cię straszyć, ale to może być początek jakiejś infekcji gruczołów mlecznych, albo jeszcze coś gorszego.

A siara, nawet jakbyś była w ciąży, to pojawiła by się napewno nie wcześniej niż po 20tc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to rzeczywiście nawet jeśli to jest za wcześnie na cieknące piersi...

hmm... był taki krótki moment że pomyślałam o ciąży bo mogłam spać 24h i np. nie mogę patrzeć czy nawet wąchać szpinaku... zbiera mi się na sprint to łazienki wtedy, a bardzo lubię szpinak myślący ale może to wynikać z moich nie dawnych problemów z kamieniem w nerce który zaczął mi schodzić na tydzień przed ślubem zły oj równo przeczyścił mi się żołądek...

cały czas mam uczycie takiej jakby zgagi, jestem przewrażliwiona na niektóre zapachy... np. papierosów... od kiedy rzuciłam mi ten smród przeszkadza ale ostatnio jest to nasilone, tak jak ze szpinakiem... w weekend próbowałam założyć swoją suknię ślubną żeby wziąć wymiary (z tej białej z falbanami - widoczna jest w galerii) nie dopięłam się w niej!wykrzyknik! 2 m-ce po ślubie!wykrzyknik! a była minimalnie za luźna!wykrzyknik

teraz doszła jeszcze ta wydzielina cieknąca...
stąd było moje pytanie czy Wam przed miesiączką zdarzało się wyłapać wydzielinę z piersi, bo słyszałam że czasem się to zdarza...

To wszystko co napisałam i jak się czuję można podciągnąć pod objawy (chociaż na upartego na każdy znajdę racjonalne wyjaśnienie nie związane z ciążą)

Jedyne co przeczy ciąży to miesiączki...

Ostatni raz u gin byłam 28 czerwca... wtedy napewno nie byłam w ciąży i wiem że około 26 miałam owulację (tak mi powiedziała gin patrząc na usg i wcześniej licząc z monitoringu owulacji który robiłyśmy)
W czerwcu @ miałam 11.06... od tego licząc byłoby 9tc jeśli jest w ogóle, bo!
15.07 dostałam okresu - po 34 dniach jak zwykle... a teraz powinna nadejść 18.08 więc jest jeszcze tydzień...

Ja zaczęłam mieć takie przemyślenia, jak widać, od kiedy z piersi mi leci... zaczęłam liczyć i analizować... na testy napewno jest za wcześnie bo do @ jeszcze tydzień.... chociaż też spotkałam taką info że do około 12 tc można normalnie miesiączkować....

no i mam zagadkę co robić...
yyyy idiota ściana
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście niezły orzech do zgryzienia....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group