Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FOTOGRAF + KAMERZYSTA Rzym / Włochy/ 18.09.2010 r
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia_1979
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 16
Skąd: lubuskie\Gorzow Wlkp

PostWysłany: Sob 7 Sie 2010, 15:07    Temat postu: FOTOGRAF + KAMERZYSTA Rzym / Włochy/ 18.09.2010 r Odpowiedz z cytatem

OBECNIE JESTEM NA ETAPIE SZUKANIA FOTOGRAFA I KAMERZYSTY NA WESELE ,KTÓRE ODBYWA SIĘ WE WŁOSZECH:))))
NIE UKRYWAM JESTEM TROSZKĘ ROZCZAROWANA I ZASKOCZONA CENNIKIEM USŁUG JAKI JEST MI OFEROWANY:((((NIE MÓWIĘ TU O WSZYSTKICH OFERTACH).OTRZYMAŁAM OFERTY, GDZIE CENA ZA FOTOGRAFA BĄDZ KAMERZYSTĘ WAHAŁA SIĘ POMIĘDZY 2,5-8 TYŚ ZŁwykrzyknikwykrzyknik!+ KOSZTA ZWIAZANE Z TRANSPORTEM I NOCLEGIEM.( NIESTETY NIE NA MOJĄ KIESZEŃ )WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ TO WYSOKIE KWOTY JAK NA POLSKI RYNEK I ODNOSZĘ WRAŻENIE, ŻE CENA BYŁA NIEJEDNOKROTNIE ZAWYŻANA TYLKO ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE WESELE ODBYWA SIE WE WŁOSZECH!wykrzyknik!pytajnik?NAPRAWDĘ NIE POTRAFIĘ TEGO ZROZUMIEĆ.JESTEM NA ETAPIE PRZEGLĄDANIA FORUM ŚLUBNYCH I NIE SPOTKAŁAM SIE ABY KTOŚ PŁACIŁ AŻ TAK WYSOKIE KWOTY!wykrzyknik CO O TYM SĄDZICIE?pytajnik?

Proszę prowadzić temat w jednym wątku i nie zakładać osobnych na forum. /Moderator/


Ostatnio zmieniony przez monia_1979 dnia Czw 26 Sie 2010, 20:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 7 Sie 2010, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jest to dosyć normalny przedział cenowy, choć wiadomo że mało kogo stać na kwoty rzędu 5-8 tys. zł. Może zrób inaczej - kontaktując się z fotografem najpierw zapytaj o wolny termin i cenę usługi, a dopiero kiedy otrzymasz odpowiedź powiedz, że ślub jest w Rzymie, wtedy unikniesz sztucznego zawyżania ceny. Ale niestety musisz się liczyć z tym, że każdy fotograf będzie oczekiwał opłacenia przez Ciebie transportu i noclegu, zresztą trudno się dziwić.

Ps. Nie pisz wszystkiego Caps Lockiem Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia_1979
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 16
Skąd: lubuskie\Gorzow Wlkp

PostWysłany: Sob 7 Sie 2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette dziękuje za radęwesoły)co do ponoszenia kosztów związanych z przylotem i noclegiem nie widzę żadnego problemu, tylko dla mnie kwoty rzędu 2,5-8tyś są nie do przeskoczenia.A przyznam szczerze że większość ofert była w tym przedziale cenowym.No ale jeszcze zostało troszke czasu do mojej magicznej daty uśmiech mam nadzieję,że moje poszukiwania zakończą się pozytywnie Wink pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniu: nie dziw się, że cena w tym przypadku będzie wysoka.Zależy jeszcze, jaki środek lokomocji wybierze fotograf i kamerzysta. Najprawdopodobnie będzie to samochód / trzeba zabrać kupę sprzętu itd/. Policz paliwo, które w krajach na południe od Polski jest drogie, opłaty drogowe, winiety, autostrady, tak jak piszesz jeszcze jakiś nocleg. Samolot też nie jest tani. A niech jeszcze linie zastrajkują i co wtedy?Jeszcze ryzyko podróży- różnie może być. No nie wiem, ja bym na Twoim miejscu mimo wszystko brał kogoś tam na miejscu- taniej to wyjdzie jak ciągnąć z Polski całą ekipę.
Domyślam się,że Twój przyszły jest z Rzymu- więc chyba ma rozeznanie tam na miejscu. Co innego, gdyby to było np na Słowacji czy sąsiednim kraju a tu drugi koniec Europy.
Ja Ci źle nie życzę ale weź te sprawy pod uwagę.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci powiem, że niestety, ale tak to kosztuje. Nie sądzę, żebyś znalazła dobrego fotografa, który pojedzie do Rzymu za 2,5 tyś. to jest nieco ponad 600 euro, cena za nocleg w Rzymie jest dość wysoka, a fotograf raczej nie pójdzie spać do motelu ze wspólną łazienką na korytarzu. Więc już ponad 100euro sam 1 nocleg. Weź pod uwagę, że musi być tam dzień przed( bo od rana przygotowania) i noc po weselu... więc 3 noclegi, koszty wyżywienia, przejazdu.
Dla przykładu u mnie w okolicy dobry fotograf to ok. 5000zł, doliczając koszty- suma sama wychodzi.

Chyba że poszukaj ogłoszeń tutaj ludzi którzy budują portfolia.. może komuś takiemu zaproponuj rozsądną cenę za dojazdy itd a on zrobi sesję i wykorzysta zdjęcia do celów promocji.. Wtedy się może uda wesoły Powodzenia...

Znam fotografa odemnie z Irlandii,który leci za 2 tyg do Włoch na wesele, ale nie wiem ile kasy za to bierze.. :/
popr.pisownię/mod/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 8 Sie 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
chyba że poszukaj ogłoszeń tutaj ludzi którzy budują portfolia..

Napewno dobra rada, ale z kolei to za poważna sprawa żeby takiego nowicjusza angażować.To nie jest ślub w Polsce.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monia_1979
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 16
Skąd: lubuskie\Gorzow Wlkp

PostWysłany: Pon 9 Sie 2010, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kosztów związanych z przylotem i noclegiem ja pokrywam ( choćby ze względu na odległość, inną walutę itd)transport samolotem wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem-2 godz i jesteś na miejscu:))): -podróż samochodem jest zbyt męcząca.
Wesele jest 1-dniowe-nie ma zwyczaju robienia poprawin,także z mojej strony wydaje mi się,że oferta jest bardzo ciekawa. Osoba, która zdecyduje się na przyjazd ma możliwość połączenia pracy z przyjemnościąwesoły)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotimio
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 9 Sie 2010, 17:15    Temat postu: fotografia ślubna Odpowiedz z cytatem

Chętnie się wybiorę Smile. Wysłałem wiadomość na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monia_1979 napisał:
Osoba,która zdecyduje sie na przyjazd ma mozliwość połączenia pracy z przyjemnościąwesoły)

Odważę się powiedzieć, że każdy fotograf czerpie przyjemność ze swojej pracy - gdziekolwiek oczko Do tego zawodu raczej się nie zmusza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcin szyszkowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na moją stronę internetową, jeśli moje portfolio przypadnie do gustu to proszę o kontakt. Namiary podane są na stronie internetowej
www.marcinszyszkowski.pl
_________________
Fotografując, staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń - jestem bacznym obserwatorem. Zawsze próbuję pokazać to, czego beze mnie nikt by nie zobaczył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group