Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nasz dom jest dopiero w planach i w mojej wyobraźni Wink uśmiech
zanim jednak powstanie, zamieszkamy w mieszkaniu, w którym pierwsze co poleci 'out' to framugi w drzwiach - optycznie i praktycznie zmniejszają mieszkanie i bardzo, ale to bardzo mi się nie podobają. Mam plan wyburzenia małej ścianki w przedpokoju, by go powiększyć - poszerzyć i przedłużyć. No i czeka nas remont naszej sypialni, co napawa mnie niesamowitą radością, więc Ewcia, przybijam piąteczkę lol a remonty uwielbiam - zapach farby, klejów i innych takich Wink

kolory w nim, to pewnie fiolet z zielenią lub fiolet z bielą/brązem, zobaczymy co mi przyjdzie jeszcze do głowy w tzw. międzyczasie uśmiech

Coni, mieliśmy w tamtym roku szklany stolik - nigdy więcej. Ile ja nerwów straciłam, by był czysty i nie popalcowany. Nie mówiąc o tym, że rano go przetarłam z kurzu, wyczyściłam a popołudniu mieliśmy gości z małym dzieciaczkiem i jego paluszki pozostały pięknie odciśnięte dookoła blatu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uch Metko, nie moge sie napatrzeć na to co możemy sobie kupic, co chcemy wybrać itp lol Niech juz szybko bedzie po slubie wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam tak na dobrą sprawe brakuje kanapy do salonu i dywanów. W planach jest tez wykonanie specjalnej szafy na komputery do pracowni M, ale to nie jest rzecz pilna.
Natomiast juz zakupilismy drzwi wewnetrzne (wszystkie), odmalowalismy wszystkie pomieszczenia, w kuchni mamy nowe płytki, meble "sie robią" Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizko to co najgorsze w remontach juz za Wami uśmiech Ale Wam dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my od listopada będziemy już na swoim i powiem szczerze , że zaczęłam od zieleni na balkonie uśmiech troszkę dziwnie no , ale nie mogłam się oprzeć - choć to tylko 4 m
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
uch Metko, nie moge sie napatrzeć na to co możemy sobie kupic, co chcemy wybrać itp lol


my już mniej więcej wiemy co chcemy (się mi ładnie zrymowało Wink ), teraz tylko poczekać, aż zamkniemy pewne sprawy w życiu i ruszamy na podbój sklepów meblowych i z farbami Cool lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jeszcze nie wiemy uśmiech a to dlatego, że wciąż nie wiemy, z którego pokoju zrobić sypialnie uśmiech
Dobrze, że to same przyjemne sprawy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej przyjemne tańczę
gdybym mogła, to moją drugą profesją byłaby aranżacja wnętrz, od podstaw po same wykończenia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
szkoda tylko, że doświadczenie nabiera sie dopiero gdy sie już skończy własny remont Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 1 Sie 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa cos w tym jest... Chociaz moze nie chodzi o doswiadczenie, ale o to ze ciagle w sklepach pojawia sie cos nowego i jak juz sie skonczy remont, to okazuje sie ze to czy tamto mogloby pasowac bardziej, chociaz tak jak jest i tak nam sie bardzo podoba...
Mam nadzieje, ze zrozumialyscie o co mi chodzilo, bo dzis jakos tak trudno mi mysli zebrac w jedna calosc Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 3 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group