Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasza glowna sypialnia jest w kolorze jasnej zieleni z jasnobrazowymi meblami.Bardzo duza i jasna.Tylko powloczki na koldry zmieniam na rozne kolory dla zdecydowanych akcentow.Moj pokoj-biblioteka ma jedna sciane w kolorze fioletu a reszte w kolorze rozowej czerwieni.Dywan i sofa w kolorze szaro-srebrnym.Moze nie brzmi dobrze ale WYGLADA super.Sypialnia goscinna-mniejsza-w kolorze lila i srebrnym.
Hol i schody w kolorze czysto bialym z bialym linoleum.Lazienke musimy zrobic bo mamy jakies bezgustowne polaczenie ciemnej zieleni z rozem (wykrzyknik!).Bedzie cala biala z czarna podloga z duzych kafli.
Pokoj dzienny mamy w kolorze jasnego brazu i pomaranczy ale ciemnej.Kominek czarny.Ladnie wykonczony.Kuchnia super.Ciemna zielen z bardzo jasnym bezem.Duza wielkosci dziennego pokoju.Tylko remont tej lazienki nas czeka po slubie.No i zaprojektowanie ogrodu ktory jest balaganem po poprzednich wlascicielach.Plot do naprawienia na jednej scianie i gotowe.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec, gratulacje lol lol Exclamation Exclamation
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, podnoszę Smile

mam zieloną łazienkę Very Happy jest to taka morska zieleń, nie trawiasta, jaką kiedyś chciałam, ale jednak. są zielone i takie podpadające pod ivory płytki. czyli bardzo ładnie. szkoda, ze jest ona tak mała, że wanny nie mamy tylko prysznic, a pralkę musieliśmy kupić pakowaną od góry Rolling Eyes

kuchnia jest biała. i taka zostanie. miała być w odcieniach żółci i pomarańczu, ale szwagier się nie zgodził. więc stwierdziliśmy, że nie będziemy wydawać kolejnej kasy, by mieszkanie pomalować na kolor, którego nie chcemy.

pokój ma zieloną tapętę. starą. mieliśmy zerwać, ale póki co się nie zanosi na to. raczej nie pomieszkamy tam dłużej jak do końca roku, wiec po co się wysilać Wink

co nam się marzy?? ciemnobrązowa lub czarna łazienka. zółto-pomarańczowa kuchnia. i jasny pókój z jedną czerwoną ścianą za łóżkiem.. Cool

mebli mamy tyle co nic. i szkoda nam inwestować w coś nowego. póki co idziemy na czarno. czarne szafki, czarna ława, czarne biurko... tak do koloru.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu moich rodziców jest czarna łazienka. Wygląda efektownie, ale optycznie zmniejszyła i tak małą powierzchnię, a poza tym każda smuga, mydło, krople z wody są od razu widoczne. Przy codziennym mieszkaniu to uciążliwy minus Confused
Meble czarne też przeżyłam, nawycierałam się kurzu za wszystkie czasy Cool Teraz z upodobaniem wybieram tylko sosnowe mebelki Cool
Część mebli ładnie wygląda na katalogowym obrazku albo wystawie sklepowej - w życiu cenię sobie jednak bardziej praktyczność Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też już się kurzu naścierałam Wink cóż, życie. jakoś wytrzymam, dopóki się nie przeprowadzimy i nie kupimy czegoś nowego. im więcej tam sprowadzimy gratów tym więcej będziemy meli do zabrania Cool

ja jestem zawsze rozdarta miedzy praktycznością a efektownością. czarna łazienka mi kiedyś wpadła w oko, nie łudzę się, że prędko ją będę miała, ale będę Jacka o to męczyć na bank Twisted Evil już teraz mam wszystko albo białe, albo czarne i co chwilę ze szmatą latam Rolling Eyes język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, znam to z autopsji Wink Teraz tylko się wygodna baba zrobiłam, heh Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się wygodna dopiero zrobię Wink może nie z tym ścieraniem, bo wielkiego manewru na razie nie mam... ale powoli wprowadzam swoje rządy na tyle, na ile mogę w nie-swoim mieszkaniu. teść nam suszył głowę, byśmy zostawili szafę brązową i na wysoki połysk, bo taka jest ładna.... Shocked a ja "nie, kochanie, albo malujemy, albo dajemy okleinę czarną, żeby nam do wystroju pasowała". jak meble są czarne i matowe to przecież nagle sobie nie wstawię błyszczącej brązowej szafy Rolling Eyes szwagier chciał nam jakiś duży fotel dać, bo oni tam mają małe dziecko i niektórych gratów pozbywają. Jacek już myślał, czy by go nie wziąć, bo on ma taką manię zbierania gratów, które mogą a nie muszą się przydać i uwielbia fotele, ale gdzie go wstawićpytajnik tupnęłam nogą, że się tak brzydko wyrażę i fotel "pojechał" do Kończyc. niedługo teściowa chce zrobić nalot... zapewne nie obejdzie się bez jakiegoś prztyczka, ale jakoś dziwnie się nie boję.

powiem Wam, ze łóżko to mamy tragiczne. jakieś stare, nie do złożenia, przez co trochę miejsce zajmuje. wiadomo, że w kawalerce każdy kat się liczy. ale co zrobić Rolling Eyes ale jest strasznie niewygodne. ostatnio się obudziłam z potwornym bólem karku, który towarzyszył mi przez 1,5 dnia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jakby sie zastanowic, to mebli tez za duzo nie mamy. Bo niby dom nowy, ale na razie znieramy, zeby wszystko lub prawie wszystko za jednym zamachem kupic, co juz mnie przyprawia o palpitace Rolling Eyes
Co do scierania kurzu, to nie polecam tez mebli szklanych - na nich widac tak samo kurz jak na czarnych. Mamy tylko dwa takie mebelki (stolik pod TV i stolik przy kanapie), ale juz sie nie moge doczekac, kiedy sie ich pozbedziemy Wink
A kolory - oj duzo tego oczko Przedpokoj mamy ciemno fioletowy w biale kwiaty (mojego skromnego autorstwa), salon jest ciemno brazowo - bezowy, sypialnia zielono - brazowa, a lazienka biala z bezowymi plytkami i czarnym granitem ostatnio dodalisym do niej troche koloru i na scianie powstal malunek (znow mojego skromnego autorstwa Wink ) w kolorze fuksji i zieleni, do nich dodalam fuksjowo - zielone dodatki.
Tak wiec mamy kolorowy misz masz, ktory moim zdaniem idealnie do siebie pasuje i sie z soba komponuje uśmiech
Jak nadzie mnie ochota, to dla lepszego wyobrazenia wrzuce Wam zdjecia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni z przyjemnościa popatrzę Very Happy
Przed nami jeszcze wszystko, no może poza łazienką, bo w niej zrobilam remont 3 lata temu. I jest w praktycznych kolorach - czyli beże z brązami, żeby było jak najmniej sprzątania Very Happy Jak całe życie sprzata sie piętrowy dom, to potem praktyczność i wygoda jest na pierwszym miejscu. Tak jak pisala Dama uśmiech
Teraz rozgladamy się za meblami do naszej sypialni lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 29 Lip 2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja też się pochwalę...nasz jedyny jak do tej pory pomalowany pokój jest w kolorze gruszkowej jesieni język czyli mówiąc w skrócie coś w okolicy brzoskwiniowego język

meble mamy brązowe (podobno to jest kolor cherry) - w ogóle w tym momecie większośc mebli jest z szabru, rodzicom pozabieraliśmy. Meblościanka jest z mojego starego pokoju, wersali mama mi dała, stół w kuchni od rodziców Piotrka. Właściwie to ławe kupiliśmy i stolik pod telewizor lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 190, 191, 192  Następny
Strona 2 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group