Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Galeria brzuszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 294, 295, 296  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalka, jak juz bede po 1 trymestrze i poczuje sie nieco pewnie to pogadamy uśmiech Zawsze to oszczednosci uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo ja znalazlam na necie takie sliczne pasy ciazowe - Maz obiecal, ze jak brzuszek bedzie wiekszy to mi kupi lol
A zima mnie nico martwi - nie bede miala zadnej chyba kurtki zimowej w ktora bede w stanie sie wcisnac Confused A szczerze nie zamierzam kupowac nowej specjalnie na ciaze... Rolling Eyes

Asiu
- brzuszek sliczny, ja tez juz taki chce oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach, te brzuszki...
aż chce się bardziej i szybciej uśmiech

Asia, brzuszek jak marzenie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia - na Ciebie tez przyjdzie pora oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni, ja tez sie zastanawialam nad tym co w zime bede zakladala.. Ale plaszczyk powinien sie dopiac tak do 6 miesiaca. Natomiast mam ciepla kurtke "sprzed diety" wiec mysle ze w niej i w 12 miesiacu ciazy moglabym spokojnie chodzic Very Happy

W zeszlym roku spotkalam dziewczyne ktora jezdzila ze mna czesto busem do Warszawy. Dlugo jej nie widywalam, myslalam ze zrezygnowala z pracy...a tu nagle ona z wielkim brzuchalem:D I kurtce z zeszlego sezonu... Jej, jak mi bylo szkoda tego brzuszka - kurtka na guziki, petelki rozciagniete do granic mozliwosci i wielkie szpary prostu na brzuch... Bylo z -10stopni, ja sie trzeslam w kilku bluzkach i plaszczu... Widok napewno zapamietam na dlugo.
Takze Coni - jak sie nie bedziesz juz dopinala, zabierz kurtke od męża Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa uśmiech Narazie mam w plusie 8, mam nadzieje, że skończy się jak poprzednio M-15+, L 16+, udało się potem zrzucić prawie do zera. Jednak z drugiej strony nie mogę liczyć aby po trójce dzieci mieć wagę i figurę nastolatki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu sa kobiety, którym ciąza służy i po niej wyglądają jeszcze lepiej uśmiech Widocznie zaliczasz sie tej do tej elitarnej grupy uśmiech

Bedziesz wyglądać kobieco i tyle oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne brzuszki bez wyjątku:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zostało jeszcze 5kg na plusie. I niestety utrzymuje mi się ta waga od ponad miesiąca. Mam zamiar wprowadzić sobie dietę, bo już mnie zaczyna drażnić to że tak dużo ważę i schudnąć tak z 10kg. Ciekawy kiedy mi się to uda Confused
Co do kurtki zimowej, to mi się udało do stycznia przechodzić w mojej, a od lutego teściowa pożyczyła mi swojej i też była ok, na szczęście teściowa ma gust i kurtka nie była ""babciowa".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Coni, ja tez sie zastanawialam nad tym co w zime bede zakladala.. Ale plaszczyk powinien sie dopiac tak do 6 miesiaca. Natomiast mam ciepla kurtke "sprzed diety" wiec mysle ze w niej i w 12 miesiacu ciazy moglabym spokojnie chodzic Very Happy


Kurcze, nie mam kurtki zimowej sprzed diety Confused Mam taka lekko luzna, wiec mam nadzieje, ze do stycznia spokojnie sie w nia zmieszcze.
Ale mam tez inny plan - musze tylko w pazdzierniku przekopac magiczna szafe w moim starym domu w Polsce i tam na pewno cos odpowiedniego sie znajdzie uśmiech

Liziii napisał:
Takze Coni - jak sie nie bedziesz juz dopinala, zabierz kurtke od męża Very Happy


Mam taki plan tez juz zrobilam - ale bede w niej wygladac jak krasnal Gapcio, bo maz o dobre 20 cm wyzszy lol


Aśka napisał:
Narazie mam w plusie 8, mam nadzieje, że skończy się jak poprzednio M-15+, L 16+, udało się potem zrzucić prawie do zera.


Wow - ja tez bym chciala, to co mi sie nazbiera tu i tam zrzucic prawie do zera uśmiech Podziwiam!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 294, 295, 296  Następny
Strona 3 z 296

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group