Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dorotam & D 26.06.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 21:50    Temat postu: dorotam & D 26.06.2010 Odpowiedz z cytatem

co prawda już chwila od ślubu minęła...ale jakoś przeoczyłam,żeby tu zamieścić relację i zrobilam to tylko w galerii, więc teraz tu...podzielę się z wszystkimi .co prawda z opóźnieniem...ale relacja skopiowana-pisana na gorąco uśmiech
napisane 29.06
dorotam napisał:
i już od soboty jesteśmy małżeństwem uśmiech uśmiech

aż by się chciało wyśpiewać ....co to był za ślub uśmiech a jakie wesele uśmiech

to może tak od początku
rano wstaliśmy koło 7.30 i razem ze świadkami zjedliśmy śniadanko w hotelu. potem pojechałyśmy ze świadkową do fryzjera... zeszło długo,ale efekt był dokładnie taki jaki chciałam( swoją drogą jak w niedzielę wstałam przed poprawinami to fryzura była prawie bez zmian) ,potem jeszcze małe zakupki słodyczy na "bramy" i do kosmetyczki uśmiech makijaż był pierwszym,bo próbnego nie było..ale wypadł dokładnie tak jak chciałam uśmiech był delikatny,ale z lekkim pazurkiem. miałam też doklejone kempki rzęs na skraju więc oczy wyglądały świetnie.
potem wróciłam do domku,szybki prysznic i już zjawił się fotograf a później kamerzysta uśmiech porobiliśmy zdjęcia i ujęcia.. i czekaliśmy zwarci i gotowi na młodego uśmiech przyjechał i był zachwycony moim wyglądem...co tylko dodało mi skrzydeł. ogólnie zero stresu,wszystko na luzie,zejście z mojego 2 piętra nam trochę zajęło,bo na każdym piętrze mieliśmy bramę Very Happy dostaliśmy m.in. tłuczek- negocjator małżenski... i deskę (ostatnią deskę ratunku- dla męża) Very Happy wyszliśmy więc z bramy "uzbrojeni w sprzęt,,,co wprawiło w lekkie osłupienie sąsiadów Very Happy Very Happy następnie do samochodu...i okrężną drogą do kościoła...kierowca okazał się świetnym człowiekiem...zrobiliśmy numer gościom i przejechaliśmy za kościół Very Happy Very Happy ...no ale zaraz wróciliśmy oczywiście uśmiech
pogoda....lepszej nie mogliśmy sobie wymarzyć. bezchmurne niebo.słonce i wogóle cud miód...

w kościele najpierw poszliśmy podpisać cześć dokumentów do zakrystii...a potem do wejścia głownego...i niespodzianka... podeszła znajoma i do nas...pokazała ręką na kościół i do nas..że w prezencie ślubnym mamy od niej dekorację kościoła... było przepięknie...a mi pierwszy raz świeczki w oczach z wrażenia stanęły uśmiech bo nie spodziewaliśmy się totalnie takiego strojenia firmowego uśmiech uśmiech dziewczyny śpiewały i grały cudnie, mój brat z jeszcze jednym księdzem się spisali na medal. i nadeszła ta cudna chwila kiedy powiedzieliśmy TAK. zacieszaliśmy przy tym,jak dzieci,którym ktoś daje zabawkę uśmiech przy wyjsciu z kościoła przy dziękach marsza weselnego goście zaczeli bić nam ogromne brawa... a po wyjściu zasypali nas masą ryżu i pieniędzy.. były życzenia składane i śpiewane. okazało się,że sporo znajomych przyszło do kościoła,by zobaczyć nas i być z nami w tym ważnym momęcie uśmiech potem zdjęcie pamiątkowe ( połowa gości nam zwiała wcześniej ) i na sale. rodzice powitali nas chlebem i sobą i "wódeczką" po czym weszlismy...i przy ostatnim progu MÓJ MĄŻ...że przecież On mnie musi przenieść i na ręce... więc w ostaniej chwili uratował tradycje uśmiech później był toast,obiad, po obiedzie orkiestra zrobiła numer... i kazała gościom nalać wódkę na toast..a na stołach pusto... i chodzili i wkręcali ludzi,że to bezalkocholowe wesele i wogóle. uśmiali się p pachy wszyscy. a że na sali był ksiądz..to tą jedną flaszkę,którą niby orkiestra miała z poprzedniego wesela pobłogosławił...i było cudowne rozmnożenie... na sale weszli świadek i ojciec młodego i rozdali na stoły uśmiech był pierwszy toast.. a później pierwszy taniec. Był nasz MESAJAH uśmiech A goście i orkiestra podrygiwali żwawo przy stołach.. i każdy nam potem gratulował orginalnej piosenki. potem był wężyk integracyjny,jeszcze ze 2 takowe zabawy... i jak goście wszyscy już na parkiescie to my pojechaliśmy na sesję plenerową.
później już zabawa była przednia.
po 20 były podziękowania dla rodziców.. wręczaliśmy im kosze, ja dostałam mikrofon... i to był jedyny moment wesele w którym ze stresu odjęło mi mowę i łzy poleciały ciurkiem. zdążyłam ppodziewieć niewiele.. i orkiestra zagrała refren piosenki cudownych rodziców mam..w wersji męskiej i szybszej.więc w kółko i jakoś przeszło uśmiech nie było naszej piosenki...bo po prostu nie dałabym rady zaśpiewać już nic..orkiestra mnie wybawiła swoją spostrzegalnością i fachowością,bo byłby klops.
potem na sali pojawił się tort... pięknie wyglądal..a smakował znakomicie. ja pokroiłam cały a mój mąż roznosił...orkietra śwpiewała w tym czasie kto ma kawałek tortu dostać. a wszyscy goście byli happy że młodzi się tortem zajęli a nie obsługa. później jeszcze był toast dla rodziców.. łacznie z gorzko oczko a tango.. powiem Wam,że nie wiedziałam,ze mój Ojciec tak tango tańczy z Mamą Shocked przbili teściów o głowę Very Happy
później już dalej się bawiliśmy.orkiestra grała świetnie. przed oczepinami zrobiliśmy weżyka i przy stole nie został nikt. ..co dość często się powtarzalo.. grali tak,że ludzi nie trzeba było zachęcac.
oczepiny były dość krótkie ale zabawne Very Happy a po nich już impreza do białego rana uśmiech uśmiech

sala była bardzo ładnie udekorowana.podobała się nam i wszystkim.
mój bukiet to były czerwone róże(bordowe może bardziej) skromny ale efektowny. borkowymi różami i gloriozą (niespodziewajka z kwiaciarni) były udekorowane serca na samochodzie.
suknia robiła furrorę. wszyscy zachwyceni. sprawdziła się w 200% nie pogniotła się,tren trzymał się jak należy. wygodna bardzo. trochę tylko buty obtałarły uśmiech mój Maż prezentował się świetnie. po oczepinach był już bardziej na luzie na krótki rękaw.
co jeszcze mogę napisać... goście byli tak zadowoleni ,że jak orkiestra weszła na poprawiny to przywitali ją owacją na stojąco. a później goście mówili...że jak będziemy jeszcze brać ślub i wesele robić...to przyjdą Very Happy
ostatnim tancem który był w wesele był nasz pierwszy taniec..czyli mesajah..z dedykacją dla ŻONY OD MĘŻA uśmiech

wszystko wyszło jak chcieliśmy a nawet powyżej naszych oczekiwań. jedzenie było pyszne. goście się zajadali. nie wiemy tylko czy wódka taka mocna była..czy głowy takie słabe... bo wszyscy pili (anglicy wiodli prym) a wódki poszło baaardzo mało. został nam zapas wielki na rozdawanie..zabranie i conajmniej kilka chrzcin Very Happy
na koniec jeszcze orkiestra,i kucharki dostali od nas po flaszce... a że Pani pić same nie chciały to do 24 dotrzymliśmy im towarzystwa.. uśmiech tak się nam wydłużyły poprawiny uśmiech jesteśmy baaardzo szczęśliwi,że to wszystko tak nam się poukładało. nie będę pierwsza pewnie.. jak powiem,że średnio wyszło z tą księgą gości.. no ale była uśmiech
teraz tylko leczyć obdarte nogi i świętować dalej. wczoraj był grill z orkiestrą,na który orkietra zaprosiła młodych Very Happy dzisiaj już jeden z gości zaprosił na urodziny Very Happy a my spokojnie przez miasto przejść nie możemy...bo ciągle nam ktoś życzenia slada co jest bardzo bardzo miłe uśmiech

ahhh... było cudownie,po naszemu i dla nas najpiękniej. lepszego ślubu i wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć uśmiech

pewnie nie wszytko opisałam..ale dalej jestem pod wielkim wrażeniem i baardzo szczęśliwa...

aaaa....i jeszcze jedno... poranek poślubny... mąż po przyjściu poszedł po lazienki..a ja wskoczyłam w gorsecik specjalny na tą okazję Twisted Evil a dalej to się działo wesoły

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się bardzo, że i mnie było dane odczytać ta relację. Jest cudna. Wszystkiego dobrego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Lip 2010, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie nie moglam nigdzie znależć Twojej relacji Dorotko Rolling Eyes Ciesze sie bardzo, ze bylo tak pieknie.Mam nadzieje ze moj slub bedzie choc w polowie tak bajkowy jak wasze dziewczyny buja w obłokach
Dorotam z calego serca Ci gratuluje i ciupke zazdroszcze Wink Jak tak sie zaczelo to napewno cale wasze zycie bedzie uslane rozami ale i tak zycze Ci Wszystkiego dobrego na tej wspanialej, nowej drodze zycia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULACJE!wykrzyknikwykrzyknik uśmiech wow ,cuuudna relacja i jeszcze cudniejszy slub i wesele,sama czytajac,w kilku miejscach miałam zaszklone oczka,jakos taki mazgaj jestem ,najlepsze zyczenia z głębi serducha uśmiech dla Ciebie i Męża uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super się czyta Twoją relacjęwykrzyknik

Gratuluję uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nic tylko czekać na masę zdjęć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group