Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

panie w salonie ślubnym mnie oszukały...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiki88
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 19:53    Temat postu: panie w salonie ślubnym mnie oszukały... Odpowiedz z cytatem

Znalazłam suknię, która mi się spodobała. Złożyłam zamówienie, wpłaciłam połowę kwoty. Panie w umowie wpisały że moja suknia pochodzi z kolekcji Miss Kelly, która jest podlinią Morii Lee. Nie mogłam jej jednak znaleść w tej kolekcji. Znalazłam gdzie indziej w polskiej firmie Isabel... Tak się zastanawiam co z tym fantem zrobić, bo czuję się oszukana... Zdecydowałam się na nią dość szybko, bo to długo szyją za granicą i trzeba już zamawiać... A okazuje się że mnie oszukały...
co byście zrobiły na moim miejscu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idz i się dokładanie dopytaj jak to jest.

A tak na marginesie, co to za różnica z jakiej jest kolekcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę,że najważniejsze żeby w 100 % była taka suknia jaką chcesz.. uśmiech modele mogą być podobne..mogą się powtarzać.. ale jeśli ktoś by zagwarantował mi moją suknię to może być z pięciu różnych kolekcji oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiki88
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to żadna różnica z jakiej ona jest kolekcji, gdyby mi powiedziały od razu. Tylko niepokoi mnie to, że panie z jakiegoś mi nie znanego powodu upierały się że to niepolska suknia. Chyba po to żebym się szybciej zdecydowała... Dlatego martwie się jak będzie układała się z nimi dalsza współpraca skoro się tak zaczeło oczko a dowiedziałam się skąd jest ta suknia dzięki temu forum Very Happy bo ktoś szukał innej z tej samej kolekcji oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze że forum się przydaje uśmiech

pogadaj z nimi czemu Ci tak powiedziały, myślę że chyba chodziło im żebyś się szybko zdecydowała i tyle...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, żeby to była dokładnie taka sukienka jaką chciałaś, reszta tak jak mówią dziewczyny nie jest ważne. Może akurat na tę suknię nie było chętnych, a miały podpisaną z dostawcą umowę, że kilka sukni od niego kupią? Rolling Eyes Myślę sobie, że prawdy nie dojdziesz, ważne, żeby wszystko pasowało i było na czas.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iść do salonu i wyjaśnić sprawę. bo moze sie zdarzyć, że jeśli w umowie jest zapisane, że zamówiłaś suknię z kolekcji Miss Kelly to taką suknię Ci sprowadzą, a nie ta o którą, Ci chodzi. idź, powiedz, że tej sukni, którą zamawiałaś nie ma w kolekcji od Mori Lee, że jest z jakijś Polskiej firmy, kurcze, nawet przynieś im jakiś dowód i wyjaśnijcię tą sprawę póki jeszcze jest czas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i daj oczywiście znać jak to się dalej potoczyło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pon 12 Lip 2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłam bardzo zadowolona z obsługi w tym salonie a dokładnie Tylko Ona ABIU. Miłe Panie i nie natarczywe. Wyjaśniły mi co i jak. Kiedy zamawiac, by był czas na poprawki. Że oczekuje sie ok. 4 mies na realizację itp. Polecam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group