Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szukam różowej sukni ślubnej... POMOCY!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2010, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NATTALIE111 różowe nie równa się automatycznie ładne. Złotego koloru to też nie zawsze złoto Very Happy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się wstawię za Pokemoniątkiem. Poznałam ją, i napewno nie jest to małoletni chłopiec. Nie zagląda bo ma dużo pracy i jest bardzo zajęta. Jak dobrze się orientuję to znalazła już suknie dla siebie, napiszę do niej niedługo to się dowiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NATTALIE111
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2010, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko81 ładne nie ładne to również rzecz gustu uśmiech ja nie pisałam że jest ładna, tylko że znalazłam i że jest różowa tak jak prosiła autorka postu i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek24
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 126

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie że tak , jak dla kogoś różowa suknia to szczyt marzeń , to nie ma co podcinać skrzydeł, zresztą tak jest ciekawej - każdy jest inny uśmiech
_________________
Kasia i Arek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale trzeba też uważać. jak się ma kolorową suknię ślubną i nieodpowiedni fason to suknia wygląda śmiesznie. mówi się rzecz gustu, ale wiadomo.... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NATTALIE111
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie i racja ale każdy wygląda śmiesznie w sukni o nieodpowiednim fasonie uśmiech nawet jeśli suknia jest biała .Z kolorową jest gorzej z doborem odcieniu żeby pasował do cery kobiety no i z doborem dodatków jest trudniej bynajmniej tak mi się wydaje,jednak polki mają taki typ urody że większości z nich biały też nie pasuje ponieważ wyglądają w nich blado i niekorzystnie,(większości więc nie każdej bo niektórym pasuje).
Co do fasonu to każda ma inny więc coś co mi się może podobać lub NIE innej kobiecie może wręcz odwrotnie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 5 Kwi 2010, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gust gust gust .... nie gada sie o nim niby. Co nie znaczy, że na podstawie tego nie można nic powiedzieć. Całkowicie ordynarnie różowa suknia slubna i obwieszanie się do tego świecidełkami jak dla mnie to przypał i tyle - kto poważny się ubierze do ślubu jak klasyczna lalka barbie z zestawu??
Taki typ ubierania i rozumowania, zero samokrytyki, kojarzy mi się jednoznacznie z pewnym kanonem zachowania .... i nie mogę się nie dziwić i jednocześnie skrycie nie uśmiechnąć i jestem przekonana, że wiele z Was ma podobne odczucie tyle że panuje tu kultura i tolerancja więc nikt tego nie pisze 'na głos' język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie napiszę nic o przypale, ale uważam, że inaczej prezentuje się biała księżniczkowata suknia, a inaczej ta sama suknia w kolorze różowym. jak suknia będzie nie dość, że kolorowa to jeszcze niewiarygodnie strojna to mamy zestaw bardziej na bal przebierańców niż na ślub. trzeba znać umiar. sam kolor wystarczająco przykuwa uwagę. ostatnio właśnie o tym myślałam, o różowej sukni ślubnej (nie, nie dla mnie Wink ), jak oglądałam "Legalną blondynkę 2". o ile pamiętacie, tam Elle miała różową suknię ślubną, ale to wyglądało z klasą Cool

tak przy okazji napiszę, że ciesze się, że autorka tematu znalazła suknię dla siebie Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2010, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bo 'legalna blondynka' leciała w tv w święta to też mi mignęła ta suknia, ale była zupełnie inna - zwiewna i leciutka język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pokemoniątko
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 29

PostWysłany: Czw 10 Cze 2010, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka uśmiech
to ja uśmiech nie jestem żadnym chlopcem ani solarą oczko
no ale cóż, zaintrygował niektórych temat.
zaręczyny zerwalam, wiec za 2 dni nie bedzie różowej sukni.
mieszkam w Anglii i tu naprawdę ma sie inne podejście do różu.... przede wszystkim jest bardziej dostępny niz w Polsce.
no i suknia teraz bedzie wymarzona... Very Happy
OCZYWISCIE RÓŻOWA uśmiech
_________________


"Na tym świecie jedynie miłość zasługuje na wszystko. Cała reszta nie ma najmniejszego sensu."

— Paulo Coelho (ur. 1947)
Zwycięzca jest sam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group