Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy robicie jeszcze wesela w remizach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mówię o swojej sytuacji Wink Niedługo jedziemy na wesele za Radomiem i wiem, że z powrotem do domu nie będzie łatwo i na pewno nie tanio, a młodzi podstawią autobus o 6 rano, więc skazują większość gości na samodzielny powrót mimo że tak czy siak za autobus zapłacą Rolling Eyes

Często takie niedogodności wynikają z braku dobrej organizacji młodych - to druga strona medalu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak,tak Straszna_Damo jak zwykle Twoje rozwiązanie jest najlepsze poprostu the best wykrzyknik hehe Very Happy a wszyscy co mają inne zdanie to się pewniw nie znają...widać,że jesteś nauczycielką język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pavlo napisał:


Czy myślisz może o tym Dworze http://www.twojasala.pl/baza-obiektow/dakowski-dwor_364?cat=1#book ?

Dakowski Wink


Nie, myślałam raczej o Podstolicach, to pomiędzy Poznaniem a moją rodzinną miejscowością, tak, żeby pogodzić gości:)
http://www.podstolice.pl/oferta_wes.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati, nie napisałam, że moje rozwiazanie jest najlepsze, ale tylko w jaki sposób je rozwiazuję. Jestem nauczycielką i nawet jeśli to widać, nie wstydzę się tego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 8

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenka1312 napisał:
pavlo napisał:


Czy myślisz może o tym Dworze http://www.twojasala.pl/baza-obiektow/dakowski-dwor_364?cat=1#book ?

Dakowski Wink


Nie, myślałam raczej o Podstolicach, to pomiędzy Poznaniem a moją rodzinną miejscowością, tak, żeby pogodzić gości:)
http://www.podstolice.pl/oferta_wes.php


Bardzo ładne miejsce wybrałaś uśmiech Ja myślę o z kolei może o jakiejś chacie ale takiej z prawdziwego zdarzenia (trochę w góralskim klimacie).

Mam jedną upatrzoną ale nie ma strony www bo bym pokazał ;/ ale coś klimatem zbliżonej do tej http://www.twojasala.pl/baza-obiektow/stary-mlyn_635?cat=1

W każdym bądź razie jeszcze sobie poczekam za nim zamówię termin, mam jeszcze trochę czasu uśmiech a jak.
_________________
Luzeeer uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mediastory
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 21:27    Temat postu: remiza Odpowiedz z cytatem

z dośwaidczenia wiem, że osoby które "wpadną" czesto robią w remizach- to jeszcze nie przeżytek, choć coraz mniem tego jest Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego 'które wpadną' - takie myślenie to właśnie przeżytek....
Jeżeli chcą brać ślub przed narodzinami dziecka to ok- muszą się spieszyć, ale bez przesady.... śluby w remizach, to nie tylko 'ci co wpadli'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 8

PostWysłany: Czw 27 Maj 2010, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale raczej trzeba przyznać rację temu, że weselna w remizach robią głównie osoby trochę mniej zamożni.

A często jest właśnie tak, że są to młodzi ludzie;)
_________________
Luzeeer uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 27 Maj 2010, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pavlo napisał:
ale raczej trzeba przyznać rację temu, że weselna w remizach robią głównie osoby trochę mniej zamożni.

A często jest właśnie tak, że są to młodzi ludzie;)


To ja mam inne doświadczenia w tej materii. W sąsiedniej miejscowości juz drugie wesele w remizie robi facet bardzo zamożny. Ale on chce wiejskie wesele dla córuni, bo chce pokazać "Warszawce" jak można sie bawić. I te przyjęcia są tak odstawione, że prosze siadać! Nawet dekoratorów z Warszawy ściąga, żeby remiza wyglądała ślicznie lol W każdym razie, z pewnością na niczym nie oszczędza. I nie jest wyjątkiem. W mojej okolicy takie wesela wcale nie są rzadkością uśmiech

Wydaje mi się, że uogólnianie pt. wesele w remizie robią osoby mniej zamożne, jest krzywdzące. Postawiłabym raczej tezę, że na organizacje przyjęcia weselnego w remizie decydują sie osoby, które chca je w całości zorganizować samodzielnie. W niektórych rodzinach jest tak właśnie przyjęte, że robi się wspólnie i wszyscy sobie nawzajem pomagają.
Bardzo mi sie to podoba uśmiech Fajnie jest wiedzieć, żę ma sie na kogo liczyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Czw 27 Maj 2010, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
W niektórych rodzinach jest tak właśnie przyjęte, że robi się wspólnie i wszyscy sobie nawzajem pomagają.
Bardzo mi sie to podoba uśmiech Fajnie jest wiedzieć, żę ma sie na kogo liczyć uśmiech


dokładnie tak, ewcia uśmiech włączenie z ubijaniem mięsa (czy tak to się określa?), krojeniem ziemniaków i innych warzyw, pieczenie ciast, gotowanie bigosów i innych potraw uśmiech wszystko wspólnie, rodzinnie... byłam, widziałam i naprawdę, zrobiło to na mnie wrażenie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group