Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzik_
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 26

PostWysłany: Wto 5 Sie 2008, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze sali wybranej nie mamy... dopiero się rozglądamy... Ważna dla nas jest cena od osoby, wygląd (co wazne jest raczej dla mnie jak dla mojego Lov), ważne jest to czy jest w pobliżu miejsc gdzie można zarezerwować noclegi dla gości… Póki co oglądaliśmy jedną strażnice i była całkiem całkiem…. Ale jakoś kanarkowo żółte ściany mnie lekko przerażają hienie…
Najgorsze jest to ze nie bardzo wiemy o co pytac… bo z tego co wiem to gdzieniegdzie robią pułapki typu ukryte koszta… ale mam nadzieje ze znajdziemy ta jedna jedyna wymazona sale która zrobi na nas tak wielkie wrażenie ze nie będzie nawet nad czym się zastanawiac Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomi tak mieli że facetka powiedziała im dopiero jak już się zdecydowali na sale, że jest kaucja 1000 zl. na poczet zniszczeń na weselu Rolling Eyes co jest dla mnie nie do pomyślenia, bo przecież zawsze może coś wymyślić. Dlatego my szukając pytaliśmy o to uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do ukrytych kosztów to słyszałam, że w jeden z bardzo popularnych sali w mieście gdzie mam wesele robią taki myk, że wszędzie reklamują się, że sala jest klimatyzowana, ale dopiero na weselu okazuje się, że klimatyzacja obejmuje tylko 2 pierwsze godziny a za następne godziny płaci się 60 zł i to płatne z góry! dla mnie oszustwo na maksa. stąd nauka! czytać dokładnie umowy i dokładnie się o wszystko wypytać, nawet o to, co wydaje nam się oczywiste.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sro 6 Sie 2008, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do klimatyzacji, to na sali na której my będziemy mieć wesele, miesiąc temu miała również wesele moja siostra. Klimatyzacji nie ma. Tzn. klimatyzatory są, ale nie właściciele nie mogą znaleźć kompetentnego fachowca (ostatnio słowa kompetentny i fachowiec nie znaczą to samo mruga. Dlatego mój szwagier stwierdził, że jeśli do przyszłego roku tego nie zrobią, to on im ją podłączy, bo tak się składa, że nie raz już takie rzeczy robił.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 11 Sie 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli idzie o ukryte koszta, to warto zapytać, czy cena jest gwarantowana. Od przyszłego roku ceny artykułów spożywczych na pewno się zwiększą, więc właściciel sali może zaskoczyć, że cena od osoby zwiększy się 5-15 zł...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AGA
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z narzeczonym w umowie mamy już podaną cenę z podwyżką przewidzianą na przyszły rok, a to co przeczytałam w poprzednich postach bardzo mnie zaskoczyło, tzn. te przeróżne dodatkowe opłaty np. za klimatyzację itd. Normalnie szok Shocked na wszystkim chcą zarobićwykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sylwia22886
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Swindon

PostWysłany: Sro 27 Sie 2008, 8:28    Temat postu: Wybor sali Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam nadzieje, ze mi pomozecie. Nasz slub planujemy za rok (prawdopodobnie na poczatku sierpnia). Problem polega na tym, ze na stale mieszkamy w Anglii i nie bardzo wiemy jak wybrac dobre miejsce. W pazdzierniku jedziemy do Polski i bedziemy mieli tylko dwa tygodnie zeby cos fajnego znalesc i zarezerwowac. Bardzo bym prosila jesli znacie jakies fajne miejsca to poradzcie cos. Chcialabym zeby to byla tylko sala, a nie restauracja, bo jedzenie bede organizowac sama (moja ciocia jest swietna kucharka i gotuje na wesela, chrzciny itp). Bardzo prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agatka84
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro 1 Paź 2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam uśmiech My dziś załatwiliśmy sobie sale w lesie, w pobliżu morza (100m) z dwoma tarasami. Wprawdzie koszt za osobę był trochę wyższy niż opisujecie ale w zamian nie ma żadnego "korkowego" i jak na razie innych ukrytych kosztów. Jedyne co mnie niepokoi to możliwość wzrostu ceny o 10% ze względu na zapowiadane podwyżki... Sala mieści się w hotelu więc nocleg to dodatkowy koszt 50zl/osobę (wydaje mi się, że to nie dużo). Otoczenie piękne, bardzo miła obsługa i śliczne dekoracje (właśnie przygotowywali salę). Dodatkowo GRATIS (jeżeli można to tak nazwać) apartament dla nowożeńców i piętrowy tort oraz przywitanie chlebem i solą.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania87
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 76
Skąd: Poznan/Bristol UK

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia, nie dalas znac o jakie miasto w PL Ci chodzi oczko
my mamy wesele w hotelu z restauracja, prawie w centrum miasta ale od razu graniczaca z wielkim parkiem Very Happy
zalatwiala wszystko moja mama,
aporpo ukrytych kosztow - u nas za obsluge po 22 placi sie dodatkowe jednorazowe 400zl
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzenko mam pytanie do Ciebie - w pierwszym poście oposywałaś swoją salę. gdzieś z postów wyczytałam że jesteśmy z tej samej okolicy - możesz powiedzieć dokładnie gdzie planujesz weselicho i potem dać znać jak byłopytajnik oczko

z góry dziękuje!
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group