Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia, zawiadomienia itp...

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edus1
guru
guru


Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 16777215
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 27 Maj 2008, 10:37    Temat postu: Zaproszenia, zawiadomienia itp... Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,

Z góry się usprawiedliwiam ponieważ jestem tu nowa na forum i może ten temat już był.
Jelśi tak to proszę o pomoc w przekierowaniu na niego.
Mam taki dylemat, jestem na etapie szukania zaproszeń na ślub i przyszły mi takie pytania do głowy :
1. czy zamawiając zaproszenia powinnam jednocześnie zamówić zawiadomienia w takim samym stylu?
2. czy zaproszenia dla rodziców ,rodziców chcrzestych oraz świadków są inne czy takie same?
Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 27 Maj 2008, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Twojego pomysłu. Z tego co się spotkałam to zaproszenia i zawiadomienia nie były identyczne, ale w tym samym stylu. A specjalnych zaproszeń dla rodziców, itp raczej się nie daje. Jeśli rodzice pomagają w przygotowaniach to się ich osobno nie zaprasza (zwykle), a za to w zaproszeniach można dać tekst, że państwo Młodzi wraz z rodzicami zapraszają...
Na temat zaproszeń znajdziesz dużo w dziale dekoracje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 27 Maj 2008, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle zaproszenie podarowałam mamie... i takie same chrzestnemu... dopiero ich czeka niespodzianka dla nich...na przyjęciu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edus1
guru
guru


Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 16777215
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasetko a zdradzisz mi jaka??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne jest oczywiście tekst podziękowań, na tle naszych zdjęć jak byliśmy mali... i obecne Maciek ma talent w grafice to to zrobi na kompie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zrobilam zaproszenia inne, i zawiadomienia inne, ale roznia sie troche tekstem (przy zawiadomieniach o slubie nie bylo wspominku o prezentach) a w zaproszeniach jest wierszyk, ale oba rodzaje sa na tym samym papierze, w tej samej kolorystyce, wygladaja podobnie, tylko na przedniej stronie zamiast napisu "zaproszenie" maja przyklejone azurkowe zlaczone ze soba zlote obraczki.. tym u mnie sie roznia uśmiech

rodzicom daje takie same jak innym gosciom - u mnie sami za wszystko placimy, ale przez grzecznosc na zaproszeniach na slub i na zawiadomieniach jest notatka ze rodzice i narzeczeni, a na wkladce (ktora jest w tym samym stylu co zaproszenie) ponizej informacji o uroczystosci weselnej jest podpis Panstwo Mlodzi.. i dlatego zaproszenia daje takie same rodzicom, chrzestnym - traktuje ich jako gosci na naszym slubie i weselu, nie sa wspolorganizatorami niestety..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_20
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 33

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Do ślubu jeszcze trochę czasu, ale zastanawiam się nad zawiadomieniami o naszym ślubie. Zdarzało się już tak, że np. koleżanka nie powiadomiła nas o swoim ślubie i wszystkim było przykro i mieliśmy do niej pretensje.
Spotkałam się już parę razy, że para młoda wklejała zawiadomienia na BARDZO słynny portal społecznościowy Very Happy wiadomo, że jest tam dużo ludzi i większość to zobaczy, a jak nie zobaczy to pewnie wieść się rozniesie uśmiech i każdy kto by chciał, przyjdzie nam złożyć życzenia do kościoła. Bo w takim zawiadomieniu to napisane jest tylko w jakim kościele odbywa się uroczystość ślubna tak? Nawet dla bezpieczeństwa najlepiej tylko to napisać język Nie wiem czy to dobry pomysł, ale na pewno oszczędność czasu i pieniędzy uśmiech co o tym myślicie? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalio, tematy zaproszeń są w dekoracjach. Proponuję tam przenieść temat, bo i tak zaraz nas Miss stąd pogoni Cool

Co zaś się tyczy Twojego pytania, ja bym nie wklejała informacji na portal. Ale temat do rozwinięcia już w tamtym wątku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnei łądnie by było dać na zaproszeniach i zawiadomieniach jakiś łączący mowty żeby nie było tak że to nie od pray. np. ten zam jakiś wzór czcionkę ramkę czy coś tam innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group