Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co ostatnio dla siebie zrobiłyśmy....?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 400, 401, 402  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego ludzie lubia zoo?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie - nie wiem... Rolling Eyes

Kupilam sobie w koncu idealne i wymarzone bikini Very Happy
I zastanawiam sie tylko dlaczego nie mialam takiego szczescia przed naszym urlopem?? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zebys miala prfetekst na kolejny urlop Coni język

Ludzie lubią zoo bo w nim sa egzotyczne zwierzatka.. To nic ze troche tam capi, to nic ze pawiany rzucaja odchodami.. ludzie lubią widowiska oczko A ja chodze do Zoo ogladac pingwiny Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
Ruda my też chcieliśmy do zoo...ale i tak miło spedziliśmy weekend,było kino Wink


my byliśmy w kinie na 'Różyczce' Cool Polecam Wam ten film, dobra kolejna historia z PRLu ....

Cytat:
dlaczego ludzie lubia zoo?


bo to fajne miejsce do spacerowania Cool I można sobie dokładnie pooglądać wiele gatunków które normalnie u nas nie występują, są egzotyczne i piękne. Więć dla wrażeń estetycznych. Poza tym w krakowskim jest takie miejsce które zwie się 'mini zoo' gdzie przy ładnej pogodzie można podejść bliżej, pogłaskać kucyki, lamy, kozy, świnki a nawet żółwie Cool Dla mnie to niesamowita frajda język

Wiem, że te wszystkie zwierzątka są tam w niewoli ale ostatecznie to przecież ktoś o nie dba, ludzie próbują im zapewnić dobre warunki a wiele z nich pewnie i tak urodziło się już w zoo więc na wolności by sobie nie poradziły . Rolling Eyes Wg mnie zoo to dobry wynalazek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli trzymamy zwierzeta w zoo bo lubimy je glaskac i to fajne miejsca do spaceru? Ja bym tak zyc nie chciala
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, ale nie pytalas dlaczego tworzy sie zoo tylko dlaczego ludzie tam chodzą. Tworzy sie je z zupelnie innych powodow oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
czyli trzymamy zwierzeta w zoo bo lubimy je glaskac i to fajne miejsca do spaceru? Ja bym tak zyc nie chciala


Nie jesteśmy zwierzętami, nie rozumiem porównania. Potrzebujemy trochę wiecej niż żarcia, snu i seksu. A z drugiej strony tez jesteśmy zamknieci w jakich normach, zasadach, ktoś nam wyznacza od do, czy w pracy, czy w życiu osobistym. Dlaczego muszę rano wstawac, ubierac się, malować, zakładać czyste ubranie, jechać do pracy, itd. Czemu nie mogę leżeć na zielonej trawce i nie martwić się o nic.
Troszkę tak jest, że żyjemy w takim naszym "społecznym zoo", ale mnie osobiście to nawet pasuje oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:

Nie jesteśmy zwierzętami, nie rozumiem porównania. Potrzebujemy trochę wiecej niż żarcia, snu i seksu.



A zwierzeta nie? Potrzebuja miedzy innymi wolnosci, relacji miedzy przedstawicielami innych i tego samego gatunku i innych rzeczy. Nie rozumiem jak mozna powiedziec ze tylko zarcie, sen i seks jest im potrzebne do szczescia. To w takim razie skad wielki stres zwierzat mieszkajacych w niewoli? Stres ktory powoduje np niemoznosc rozmnazania, odmowa przyjmowania pokarmow lub frustracja wyrazana agresja?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowana większość zwierząt mieszkajacych w ogrodach zoologicznych jest w nich albo od urodzenia, albo wskutek jakiegoś wypadku, nie wszystkie przeżywają stres, wręcz przeciwnie, jest im dobrze i do innego życia ciężko im się przystosowac. Przykładem są lisy czy norki, wypuszczane w ramach protestu zielonych z farm, umieraly z glodu, bo nie potrafiły nic upolowac. Tylko jakaś cześć zwierząt, trzymana w złych warunkach przezywa stres i cierpienie. W naszym zoo wszystkie chodzą odpasione i leniwie szczęśliwe. Nawet ptaszkom w czasie legu zaklejaja okno, żeby zwiedzajacy ich nie niepokoili. Byłam i w takich parkach dla zwierząt, gdzie można karmić czy glaskac. Zdecydowana większość tamtejszych zwierząt bywa uratowana od rzezni czy okrutnych ludzi, źle im teraz?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od rzeźni, nielegalnych hodowców, z nieludzkich warunków przemytu, z eksperymentów i testów - dla wielu zwierząt zoo nie jest więzieniem, tylko ratunkiem. Podobnie jeżeli chodzi o światowe programy ratowania zwierząt zagrożonych, w których niejedno zoo bierze czynny udział i ma efekty. W naszym zoo z powodzeniem rozmnażają się gatunki, które niechętnie to czynią w niewoli. A niektóre z nich na wolności spotyka się coraz rzadziej...
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 400, 401, 402  Następny
Strona 160 z 402

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group