Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nagość, moda i nasza kultura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wielka fanka zagranicznych edycji Mam talent:) oglądałam ostatnio najnowsze eliminacje, nie pamiętam tylko, z Wielkiej Brytanii czy z Australii. Przyszła niewiasta rozmiarów bardzo, bardzo słusznych, w towarzystwie drugiej, nieco szczuplejszej, ale bez przesady, i wspólnie zaprezentowały pokaz tańca brzucha. Z samej opowieści wydawałoby się, że to będzie, jak określiłby to mój tata, "parada tłuszczu". A wcale nie, dziewczyny oczarowały publikę, dały radosny pokaz zadowolonej z siebie, ufnej we własną, niekonwencjonalną atrakcyjność kobiecości. Promieniowały taką zmysłowością, radością życia, pogodą ducha, że zaraziły wszystkich. Myślę, że tego trzeba nauczyć się w pierwszym rzędzie - akceptacji siebie, noszenia głowy wysoko, żeby parę kilogramów więcej nie sprawiało, że czujesz się odpadem atomowym na estetycznej mapie świata. Ja na przykład dopiero się tego uczę, podejrzewam że dla wielu starszych kobiet (moja babcia nigdy nie wyjdzie na plażę w samym kostiumie, zawsze owija się jeszcze chustą, bo wstydzi się nadmiaru kilogramów) jest to jeszcze większy problem - być może bardziej znaczący, niż jakiś wstyd związany z nagością jako taką.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Myślę, że tego trzeba nauczyć się w pierwszym rzędzie - akceptacji siebie, noszenia głowy wysoko, żeby parę kilogramów więcej nie sprawiało, że czujesz się odpadem atomowym na estetycznej mapie świata.


podpisuje sie pod tym cala soba uśmiech

nie wiem, czy zauwazylyscie, ale niejednokrotnie osoby przy tuszy sa osobami tak wesolymi, serdecznymi i nierzadko baaardzo inteligentnymi, ze przy calym ich uroku, te dodatkowe kilogramy nikna w oczach. Jak tak przynajmniej mam uśmiech

np. Dorota Wellman (ubostwiam ta kobiete), Katarzyna Miller, Ewa Bem (kiedys schudla bardzo, ale teraz chyba znow ma wiecej kg). Mam tez kumpele, ktora nie nalezy do otylych, bron Boze, ale szczuplutka tez nie jest. I nie znam osobiscie drugiej tak promiennej osoby, jak ona uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Myślę, że tego trzeba nauczyć się w pierwszym rzędzie - akceptacji siebie, noszenia głowy wysoko, żeby parę kilogramów więcej nie sprawiało, że czujesz się odpadem atomowym na estetycznej mapie świata.



Zalozmy fanklub tego stwierdzenia Very Happy Absolutnie sie z toba zgadzam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
deina napisał:
Myślę, że tego trzeba nauczyć się w pierwszym rzędzie - akceptacji siebie, noszenia głowy wysoko, żeby parę kilogramów więcej nie sprawiało, że czujesz się odpadem atomowym na estetycznej mapie świata.



Zalozmy fanklub tego stwierdzenia Very Happy Absolutnie sie z toba zgadzam.


oh yeeeaaaaah tańczę Very Happy

deina, jako dziennikarka, potrafisz bardzo celnie ujac mysl. Piszesz dokladnie to, co ja bym napisala w calym elaboracie, ale nigdy w kilku zdaniach uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez metka dnia Sro 28 Kwi 2010, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst jest boski po prostu lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:

Co do tych padajacych jablek to wlasnie to jest w obcych krajach inne. Tutaj w kazdym przedziale wiekowym znajdzie sie osoby swawolne i swobodne. Wystarczy sie w okresie letnim wybrac do Hiszpnii dokad wyjezdza kwiat spoleczenstwa angielskiego w kazdym wieku. Nie tylko mlode dziewczyny i kobiety pokazuja swoje nie zawsze perfekcyjne ksztalty. Starsze 60-70 letnie osoby tez.


Ależ to identyczny obrazek z plaż Morza Czarnego (latem przywiozę kilka obrazków z Krymu). Może tylko wyjątek stanowi to, że "Ruskich" mamy za nic i raczej nie w smak niektórym interesować się tamtejszą mentalnością.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Ależ to identyczny obrazek z plaż Morza Czarnego (latem przywiozę kilka obrazków z Krymu). Może tylko wyjątek stanowi to, że "Ruskich" mamy za nic i raczej nie w smak niektórym interesować się tamtejszą mentalnością.


mam kolege z pracy w St. Petersburgu a tutaj na miejscu kolezanke, Olge z Rosji uśmiech ile razy obiecalam juz sobie, ze pojade i zwiedze ten St.P tym bardziej, ze Sergey mnie namawia i namawia, ale jakos nigdy nam nie po drodze Rolling Eyes w koncu jednak tam dotrzemy, obiecalam to sobie uśmiech

Wiesz damo, dopoki kogos nie pozna sie z danego kraju, rzadko kiedy ichniejsza kultura jest dla nas ciekawa. Tak mi sie wydaje, przynajmniej. Nie mowie tu o kazdej, ale do Rosji wiadomo jaki mamy stosunek, my Polacy. Niestety. Sprobuj zatem zainteresowac nasze forumki tamtejsza mentalnoscia, a juz bedzie sukces uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:

Wiesz damo, dopoki kogos nie pozna sie z danego kraju, rzadko kiedy ichniejsza kultura jest dla nas ciekawa. Tak mi sie wydaje, przynajmniej. Nie mowie tu o kazdej, ale do Rosji wiadomo jaki mamy stosunek, my Polacy. Niestety. Sprobuj zatem zainteresowac nasze forumki tamtejsza mentalnoscia, a juz bedzie sukces uśmiech


Myślę, że powinniśmy jak najwięcej rozmawiać i dzielić się naszymi doświadczeniami zaczerpniętymi z innych krajów. To dobry sposób na przełamanie pewnych stereotypów dotyczących kultur, zwyczajów czy tradycji. Wschód znam bardzo dobrze, zachód dobrze, wiem jakie są wady i zalety obu stron, co nie zmienia faktu, że zawsze chętnie dowiem się czegoś nowego - w końcu uczymy się przez całe życie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Myślę, że tego trzeba nauczyć się w pierwszym rzędzie - akceptacji siebie, noszenia głowy wysoko, żeby parę kilogramów więcej nie sprawiało, że czujesz się odpadem atomowym na estetycznej mapie świata.



i ja się podpisuje pod tym
i popieram
i potwierdzam
święta prawda!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w obecnych czasach odbierane są tatuaże?
Czy to nadal awangarda?
Czy już ogólnie przyjęta norma?
Polecam do przeczytania ciekawy artykuł https://www.katalus.pl/tatuaze-a-starzenie-sie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group