Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia Ślubna bez żadnych ozdóbek, dziewczyny co myślicie??

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Uciekająca Panna Młoda
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 10:45    Temat postu: Suknia Ślubna bez żadnych ozdóbek, dziewczyny co myślicie?? Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałabym prosić o poradę bardziej doświadczone koleżank. Otóż od jakiegoś czasu szukam sukni ślubnej dla siebie i chyba mam za wysokie wymagania. Byłam w Warszawie i w Poznaniu w kilku salonach i nic nie mogę znaleźć. Chodzi mi o to, że denerwują mnie wszystkie koraliki i kryształki na sukniach. Czy ja mam za wielkie wymagania?? Przeglądając allegro znalazłam suknię, która jest piękna i nie rzuca się w oczy tandetą. Czy mogłabym prosić Was o opinię na temat tej sukienki, co myślicie? Trochę obawiam się, bo jest używana, a bardzo chciałam nową. Może ktoś z boku pozwoli mi spojrzeć nieco z dystansem na moją beznadziejną sytuację.

Oto link do sukienki:
http://allegro.pl/item1011609486_bezpretensjonalna_suknia_slubna_rozmiar_36_38.html

Dziękuję za pomoc! Karolcia Rolling Eyes [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzy21
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uciekajaca Panno Mloda uśmiech suknia jest przesliczna! Tyl jest zniewalajacy uśmiech Faktycznie cena jak za uzywana jest dosyc wygorowana, chociaz nie wiadomo ile kosztowala jak byla nowa:) A moze poprostu znajdziesz jakas dobra krawcowa i uszyje Ci taka ze zdjecia badz projektu uśmiech ja tak wlasnie robie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm szczerze to nie w moim guście ale jeśli Ci sie tylko podoba to bierz uśmiech na pewno będziesz świetnie wyglądać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uciekająca Panna Młoda
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izzy a nie boisz się, że krawcowa zrobi za bardzo po swojemu? Da się tak ze zdjęcia w 100% odtworzyć?
Eliza Smile Dzieki za wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2010, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest temat zbiorczy o sukniach http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1752
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group