Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka fryzura do sukni na szyję?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelin13
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 17:39    Temat postu: Jaka fryzura do sukni na szyję? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Mam suknię ślubną z koronkowymi, dość grubymi ramiączkami zapinanymi na karku i zastanawiam się, jaka fryzura pasuje do tego typu sukni? Czy musi to być wysoko upinany kok, czy też może mogę sobie pozwolić na rozpuszczenie części włosów? Mam dość długie, gęste i ciężkie włosy. Proszę o rady i sugestie. Z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy w jakiej fryzurze czujesz się lepiej (osobiście nie znoszę koków, a swoje długie włosy planuję ściąć i lekko pozaplatać). Jeśli chcesz pokazać "górę" sukni, to jakieś upięcie, które ją pokaże. Jeśli nie, zdecydowanie fantazyjne rozpuszczenie. Poradź się fryzjerki, wizażystki w jakiej fryzurze bardziej Ci do twarzy.

uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelin13 dopasuj fryzurę i do siebie (żebyś nie czuła sie w niej sztucznie) i do swojego stroju.
Dama ma racje, jeśli chcesz pokazać piekne wykończenie sukni, to trzeba odsłonić szyję.

Ja jestem zwolenniczką mocnych upięć i dobrze się w nich czuję. Możesz wybrać coś co pokaże piekne zapiecie, ale nie musisz upinać włosów u góry.
To oczywiście tylko przykłady, o jakie fryzury mi chodziło.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelin13
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję. Fryzury naprawdę ładne, może właśnie zaczesanie włosów na bok okaże się najlepszym wyjściem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz grube i ciężkie włosy to może okazać się całkiem praktycznym rozwiązaniem. Moje właśnie takie są i żadnej fryzurze nie daję maksimum szans, stąd też pomysł na ciachanie Wink Czekamy na decyzje i zdjęcia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że do sukni na szyję powinien byc kok albo jakieś upięcie - w każdym razie żeby pokazać szyję.... inaczej wg mnie będzie juz za dużo na tych ramionach i szyi (że się tak wyrażę może niefortunnie język ) siedziało i jakoś tak no.... bałagan troche lol Oczywiście najlepiej jak się samemu popróbuje, poprzymierza... i zdecyduje zgodnie ze swoim odczuciem Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to działa przy ciężkich włosach, ale przy takim typie sukni to tylko wysoko upięty kok lub w ogóle upięte włosy tak, by wyeksponować szyję... można je lekko podkręcić i poupinać finezyjnie, byle tylko szyja była dobrze widoczna, bo inaczej sylwetka zostanie optycznie "skrócona", jeśli szyja zostanie przysłonięta przez rozpuszczone włosy. tak mi się wydaje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mam tez ten sam problem bo gorset jest na szyję tzn taka siatka ale jest widoczna z przodu i z tyłu.... trudne do wytłumaczenia......
no i tez sie zastanawiałam co do fryzury... napewno nie chce scisnietego koka bo nie czuje sie w tym dobrze i zreszta nie pasuje chyba mi ten typ fryzur... omg kolejny problem mi sie zrodził Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelin13
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dla ułatwienia zdjęcie sukni. Mój narzeczony chce mnie koniecznie w rozpuszczonych włosach i stąd dylemat, bo ja też mam obawy, że za dużo tego będzie na ramionach...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg. mnie, możesz spokojnie mieć rozpuszczone, jedynie lekko podkręcone i podpięte z tyłu włosy... by nie rozlewały Ci się na ramionach, bo wtedy góra sukni (szyja, dekolt), mogłyby stracić na tym swój urok uśmiech

najlepiej wziąć swoje zdjęcie w tej sukni do fryzjera i pokazać, jak wyglądasz a fryzjer powinien doradzić co i jak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group