Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zakup sukni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

jaką suknię kupicie?
a) używaną
15%
 15%  [ 3 ]
b) nową
85%
 85%  [ 17 ]
Wszystkich Głosów : 20

Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 20:55    Temat postu: zakup sukni Odpowiedz z cytatem

o proszę,taką oto ankietę wymyślilam bo ciekawa jestem waszego zdania
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja się szyje:) więc będzie nowa:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

* Traktujcie wybór, przymierzanie i dopasowywanie sukni ślubnej jako przyjemność, a nie złą konieczność. Zupełnie inaczej pracuje się z osobą, która nie jest na wstępie krytycznie nastawiona do swoje osoby, sylwetki, oczekiwań. Macie prawo wybierać, macie prawo być niezdecydowane, ale pamiętajcie, że atmosferę w salonach ślubnych również Wy tworzycie. Wśród wielu dziewczyn przewijających się przez salony trudno czasem o traktowanie każdej jak księżniczki. Musicie więc same tak o sobie myśleć i na pewno pójdzie łatwiej, ale najpierw same powinnyście tego chcieć. Uśmiech i okazywana radość nic przecież nie kosztuje.

* Pamiętajcie, że do niektórych modeli sukni powinnyście wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednią bieliznę - bądź to modelującą sylwetkę, bądź podkreślającą dany fason. Czasem warto wziąć ze sobą bardotkę, czasem model bardziej usztywniony. Tego, że bielizna powinna być estetyczna, nie musimy chyba dodawać. Pamiętajcie jednak, że zazwyczaj bielizna pod suknie ślubną to nie ta sama, którą wkładacie na noc poślubną. Romantyczna i seksowna bielizna na tę okazję jest zwykle zbyt ozdobna pod sukienkę.

* Zadbajcie odpowiednio wcześniej o swoją skórę, cerę, włosy, zęby - nie żałujcie czasu i środków na to, aby również psychicznie przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia. Wierzcie - opłaci się.

* W dniu ślubu przyjmijcie założenie, że jeśli coś nie będzie szło idealnie - nie będziecie się tym stresować. To Wasz dzień, w którym powinniście się skupić głównie na sobie. Dlatego wcześniej obdzielcie inne osoby odpowiedzialnością za konkretne sprawy organizacyjne i poświęćcie się zabawie, radości i delektowaniu tego pięknego dnia. I niech nikt i nic nie zepsuje Wam humoru!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódkowy dekolt polecany jest przy wąskich ramionach. Suknią w kształcie litery a powinny zainte- resować się panny przy tuszy. Zbyt szerokie biodra ukryjemy decydując się na fason tradycyjny - suknia rozszerza się ku dołowi, a smukłość talii podkreśla gorset. Sukienka o obniżonym stanie i z rozszerzonym dołem ukryje niezbyt smukłą talię i chłopięce biodra. Szczupłym, ale niezbyt wysokim dziewczynom, proponuje się suknię o podwyższonej talii - optycznie osoba jest wyższa, przy tym jednak (to może być plus lub minus...) eksponuje biust. Elementy bufiaste, marszczenia, drapowania, fałdy i obniżona talia optycznie skracają. Panie przy kości powinny unikać też marszczeń, pufek i nagromadzenia materiału. Panny o drobnej budowie ciała tracą w dużych wzorach i krzykliwych kolorach. Decydując się na gorset, szczególnie z wkładkami i na fiszbinach, możemy uzyskać efekt większego biustu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 2 Cze 2008, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak : gorset i dół kloszowany czyli mam taką jak księżniczka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pon 2 Cze 2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też kupiłam nową ale to był czysty przypadek!!
odkąd ustaliliśmy date ślubu, nie mogłam przejś obojętnie obok wypożyczalni lub salonu sukien jakie napotkałam na swojej drodze (wy pewnie też tak macie lub mialyście:)) i tak bylismy na urlopie w szklarskiej porębie w grudniu, wybraliśmy sie na zakupy do jeleniej góry, a tam przy jednej z uliczek SALON SUKNI ŚLUBNYCH WYPRZEDARZ KOLEKCJI 2007. no i jak miałam tam nie zajżećpytajnik bardzo spodobala mi sie ta sukienka a jak ja przymiezyłam (a byla to w ogole pierwsza jaka kiedykolwiek przymiezalam) to wygladalam jakby byla mi uszyta na miare!! nie bylo żadnej dyskusji, od razu wyslalam G do bankomatu po pieniadze Twisted Evil po 50% zniżce zaplacilam jedyne 750 złotych Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 3 Cze 2008, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tylko się cieszyć. Ja byłam po suknię z Mamą moją kochaną która mnie wspierała w poszukiwaniu sukni... i siostra dołączyła w dzień kiedy mieli brać miarę na suknię. Suknia do mnie dosłownie przemawiała lol "weź mnie, ślicznie na tobie leżę" i nic tylko było "Tak biorę tą". Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 5 Cze 2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania, fajna historia z zakupem sukni. będziecie to wspominać do końca życia jak i sam ślub uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martam1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 42

PostWysłany: Wto 10 Cze 2008, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam swoją Very Happy wisi szczelnie zamknięta na wieszaczku Very Happy
suknie pomagała mi wybrać mama a odbierała ze mną...teściowa tak dla odmiany Very Happy Też mam nowąuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile czasu przed ślubem ją kupiłaś?
pochwal się nią. wklej zdjęcie lub podaj nazwę modelu sukni
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group