Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobór dodatków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po pierwszej przymiarce miałam mieszane uczucia, mam nadzieję, że na drugiej będzie już znacznie lepiej:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
miała być jutro ale jest przełożona na czwartek bo pani nie pasowało jutro. Ale nie wiem jak ja to zorganizuję bo pracuję po 12 godzin...jestem tak na maksa nakręcona że masakra, w sensie ta praca mnie wkurza....


a gdzie Kasiu pracujesz, że tak Cie męcząpytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihi robię buty pięknym paniom, tylko jest to dziwny zakład bo pracuje się po 12 a o wydajności pracownika to chyba nikt nigdy nie słyszał...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
hihi robię buty pięknym paniom, tylko jest to dziwny zakład bo pracuje się po 12 a o wydajności pracownika to chyba nikt nigdy nie słyszał...


takie zakłady mają swój kodeks pracy....A ten w naszym państwie ich nie obowiązuje.
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2010, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnes22 napisał:
Kasiek86 napisał:
hihi robię buty pięknym paniom, tylko jest to dziwny zakład bo pracuje się po 12 a o wydajności pracownika to chyba nikt nigdy nie słyszał...


takie zakłady mają swój kodeks pracy....A ten w naszym państwie ich nie obowiązuje.


dokładnie...moja mama też pracowała w zakłądzie obuwniczym...12 godzin pracy to była norma...a jak nie było roboty to znowu siedziała w domu.
A masz płacone na akord czy normalną pensję i najważniejsze masz umowę czy na czarno?pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Nie 12 Wrz 2010, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Agnes22 napisał:
Kasiek86 napisał:
hihi robię buty pięknym paniom, tylko jest to dziwny zakład bo pracuje się po 12 a o wydajności pracownika to chyba nikt nigdy nie słyszał...


takie zakłady mają swój kodeks pracy....A ten w naszym państwie ich nie obowiązuje.


dokładnie...moja mama też pracowała w zakłądzie obuwniczym...12 godzin pracy to była norma...a jak nie było roboty to znowu siedziała w domu.
A masz płacone na akord czy normalną pensję i najważniejsze masz umowę czy na czarno?pytajnik


O matko masakra. A do tego to pewnie bardzo ciężka praca?
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście na czarno...ciężko nie jest tylko ten czas pracy...wkurza mnie to bo nie ma kiedy coś załatwić ani nawet na forum posiedzieć na spokojnie...Fakt faktem że zarobić dadzą bo z tego co mi się o uszy obiło to dziewczyny zarabiają ok.2- 2,5 tyś. ja siedzę tam tylko dlatego że kasa mi się teraz przyda choćby na sukienkę, ale mam chyba do końca września tylko będę pracować tam, choć trochę się boję czy damy sobie radę finansowo bo mój Luby też w sumie ma sezonową pracę bo budowlańcem jest, ale ja nie po to za mąż wychodzę żeby się widywać tylko przed spaniem i to też ledwo bo się pada na ryj...a nie tylko kasa jest najważniejsza, choć z nią łatwiej w życiu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, będę miała sukienkę w tym stylu, welon również podobny z takiej koronki jak sukienka i bolerko z długim rękawem z takiej koronki jak sukienka.
http://www.whitediva.pl/images/phocagallery/Perla/thumbs/phoca_thumb_l_suknia3%20Perla.jpg
Poradźcie jakie dodatki do tego....




Ostatnio zmieniony przez Kathleen dnia Pią 17 Wrz 2010, 0:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2010, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś ładnego i delikatego...perełki może jakieś albo ładny jakiś kryształ swarowskiego na szyje pasujące kolczyki i bransoletka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
albo ładny jakiś kryształ swarowskiego na szyje pasujące kolczyki i bransoletka

O nie, jak ja nie znoszę zakładania na siebie całych kompletów język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group