Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

krawcowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakieś dobre krawcowe w Warszawie? Rolling Eyes
Mam jeszcze rok, więc to nic pilnego oczko ale warto już się zainteresować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 18 Lut 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się ciągle interesuję Waszymi opiniami o pracowni pani Obajtek, opinie na które się natknęłam naprawdę były sprzeczne, a kto się zna lepiej od Was język czy ktoś tam szył?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrioszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 10

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakieś SPRAWDZONE krawcowe w Zachodnipomorskim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joy503003
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 16:20    Temat postu: Krawcowa Odpowiedz z cytatem

Drogie koleżanki. Polecam. Ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

http://oferia.pl/usluga/item393869-suknie-slubne-i-wieczorowe-szycie-na-miare-sukienki-bolerka-welony

a także:
arabella.blog.onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka112
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 22

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za szycie zapłaciłam 400 zł u Pani krawcowej w Warszawie. Wprawdzie ma niezbyt elegancką kanciapkę za pracownię ale myślę, że nie to czyni fachowca. Za materiał zapłaciłam 270 zł. Sukienka jest dość krótka pewnie dlatego nie wyniosło mnie to duzo ale jak już zobaczę moją sukienusię to wtedy będę mogła polecić Panią krawcowa. Mam nadzieje że będzie wszystko tak jak sobie wymarzyłam
_________________
[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s1.suwaczek.com/20110723580113.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paulinka88
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 252
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją sukienkę szyję w pracowni Giovanna Falcon we Wrocławiu.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona.
Pani Asia jest niezwykle miłą osobą, nie narzuca swojego zdania, od czasu do czasu coś zasugeruje. Przymierzyłam u niej kilka sukienek: z trenem, bez, na kołach, rybkę, literkę A i wiedziałam w jakim fasonie mi najlepiej i w jakim się najlepiej czuję. Potem powiedziałam co mi się podoba. Myślałam,że tych moich pomysłów nie da się połączyć,a tu proszę pani Asia (która projektuje także sukienki dla jednej ze znanych firm) zrobiła mi z tego projekt:) I jestem bardzo zadowolona z sukieneczki:) Nawymyślałam tam trochę, a więc koszt sukienki razem z welonem, na którym będą aplikacje z koronki znajdującej się na sukni i futerkiem zamiast bolerka to 2000 zł. W salonie musiałabym zapłacić minimum 4000zł, więc myślę,że warto:)
Pozdrawiam:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group