Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukienka druchny, jakie dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darka
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 25 Lut 2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem wizażystką- stylistką i powiem tyle że obecna moda pozwala nam na ekstrawagancję i szaleństwo ...
Osobiście odrzuciłabym czarne dodatki - wydają mi się zbyt ciężkie.
Teraz dozwolone jest łączenie złota ze srebrem ( i ja właśnie na coś takiego bym się zdecydowała) ewentualnie z domieszką intensywnej śliwki ..uśmiech
Jeśli włosy będą upięte skupiłabym się jedynie na długich kolczykach i bransolecie ...

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 25 Lut 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chyba wygrała czerń łączoną ze srebrem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę innego tematu o sukniach dla druhen więc napiszę tutaj. Wczoraj na weselu widziałam coś czego nie zapomnę długo. Druhna (bardzo zgrabna choć niezbyt urodziwa) miała na sobie taka sukienkę, że WSZYSCY patrzyli bardziej na nią niż na PM. A mianowicie - obcisła sukienka mini, ale taaaakie mini, że z tyłu kończyła się bezpośrednio za końcem pośladków a z przodu była jeszcze krótsza i naprawdę centymetry dzieliły ją od majtek. Przez większość wesela chyba każdy widząc ja patrzył czy już coś się odsłoniło czy nie, czy jak podniesie ręce to będzie widać co ma między nogami... Totalna porażka Shocked Nie dało się nie patrzeć na nią, wzrok mimowolnie schodził w dół. Poza krojem sukienka była różowa i z przodu naszpicowana świecącymi kamieniami... Nie wiem jaki efekt chciała osiągnąć druhna, ale stala się tematem różnych mniej i bardziej pochlebnych żartów (szczególnie facetów po kielichu) i przyćmiła PM (widząc ich przed kościołem nikt nie powiedział "oooo jaką młoda ma suknię" tylko "ooooooooooooo patrz na druhnę")
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że raczej nie przyćmiła, a zrobiła z siebie pośmiewisko.. Chyba lepiej, że nie czepiano się dla zasady sukni panny młodej, tylko skupiono się na zdzirowatym stroju jakiejś panienki;p;p Panna młoda chyba wiedziała kogo na świadka bierze? Jak ktoś się normalnie elegancko ubiera raczej nie wyskoczy w taki dzień w stroju, jak na autostradę..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie panna młoda preferuje podobny styl (z tego co zauważyłam na innych weselach) oczko Ale ta sukienka to naprawde była przesada. Chcąc nie chcąc wzrok schodził na jej krok... :/ I to mówię ja, to co dopiero faceci... Nikt nikomu nie każe ubierac się jak zakonnica, ale na weselu było bardzo dużo starszych ludzi, dzieci i nie wypadało. PM może się to podobało, ale rodzicom młodych to już wątpię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dlatego ja osobiście nie dziwię się, jeśli Panny Młode już wcześniej chcą zaplanować sobie i dowiedzieć się, co założy na siebie świadkowa Cool

gusta i guściki Panny Młodej i jej świadkowej to jedno, ale tak ważna uroczystość, goście na niej się znajdujące to drugie i powinno nieść to ze sobą pewna dozę rozsądku i jednak umiarkowania w szaleństwach.

nie wymagam stroju zakonnicy, odrobina szaleństwa nie zaszkodzi ale są zdrowe granice każdego zachowania Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
i dlatego ja osobiście nie dziwię się, jeśli Panny Młode już wcześniej chcą zaplanować sobie i dowiedzieć się, co założy na siebie świadkowa Cool


Może kojarzycie taki program "Bridezillas"? Kiedyś widziałam taki odcinek, w którym panna młoda (dość otyła osoba) kazała swoim druhnom stawać na wagę, żeby sprawdzić, czy któraś z nich nie jest od niej chudsza, a tej która warzyła mniej kazała założyć bieliznę, która się odcinała tworząc fałdki - no ale to amerykański, wyreżyserowany program oczko
A wracając do realiów polskich, też kiedyś byłam na weselu, na którym świadkowa miała czerwoną sukienkę bez ramiączek, z ogromnym wycięciem na plecach (tak, że w pewnym momencie ukazał się wszystkim gościom rowek między pośladkami). Całe szczęście, że z przodu wyglądała "normalnie" więc przynajmniej na zdjęciach wyglądało to jako tako.
Podsumowując, PM powinna dobrze się zastanowić kogo bierze na świadkową, a świadkowa powinna czuć "powagę sytuacji" i przemyśleć wybór sukienki....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę tak samo jak Kasiulek. Warto przemyśleć kogo bierze się na świadkową. Nawet nie chodzi tylko o sam ubiór, ale także zachowanie (np. czy nie upije się na weselu, czy nie będzie przeklinać co drugie słowo).
Ja jestem przekonana, że ze swoją świadkową nie będę mieć takich problemów uśmiech .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja świadkowa na wesele ma przygotowaną dość kusą sukienkę (z zachowaniem rozsądku), ale ze względu na wagę uroczystości do kościoła zdecydowała się ubrać inną. Później się przebierze.

Generalnie jakoś nie mam żadnych wątpliwości co do swojego wyboru uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieeeeeeeeeewczyny, a ja nie mam pojęcia, kogo wziąć na świadkowąsmutny może któraś z Was:P?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group