Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niedługo wychodze za mąż i poszukuje sukni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mi też żadna z tych sukien nie przypadła do gustu. Jestem zdecydowanie za czymś dużo skromniejszym. Ale to Twój dzień, ważny byś Ty czuła się wyjątkowo!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chyba za darmo nie zalozyla ani jednej ani drugiej;| ale kwestia gustu, jak sie komus podoba to czemu nie:) jednak dla mnie to takie...duze i napompowane jakies . nie podoba mi sie wcale:) carolina herrera nie byla w tych sukniach taka zla:) nawet cos w sobie miala...moze brak tych falban oczkopytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 19 Lis 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny niektóre suknie śłubne w ogóle się nie nadająna ślub, chyba że na jeden z tych dziwnych ślubów. niektóre są po prostu szyte na pokazy, by wywołać zamieszanie i przykuć uwagę Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Czw 19 Lis 2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, zgadzam się w 100%. Niektorym sie jednak podoba taka hmmm...finezja;p z cala pewnoscia panna mloda robi wtedy wrazenie, a czy pozytywne, zalezy to juz tylko od gustów i guścików;p język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektórym tylko zależy, eby sukienka zapadła w pamieć Wink a czy ktoś uzna ją za ładną to chyba jest daleko w tyle na liście priorytetów. ja w każdym razie wolałabym wybrać taką suknię, by za 30lat, patrząc na ślubne zdjecia, nie było mi wstyd, że coś takiego na siebie ubrałam w jednym z najważniejszych dni mojego życia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę podobnie, tez tak o tym myślałam, wszystko łącznie z suknią ma być tak żeby potem nie żałować. Moja koleżanka np. na swoim ślubie chce wystąpić w garniaku z obstawą 2 męskich świadków żeby wyglądać "jak mafia" do mnie to jakoś nie przemawia:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obstawę to i ja będę miała, ale ja mam zamiar błyszczeć na ich tle, a nie się z nimi stopić Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
niektórym tylko zależy, eby sukienka zapadła w pamieć Wink a czy ktoś uzna ją za ładną to chyba jest daleko w tyle na liście priorytetów. ja w każdym razie wolałabym wybrać taką suknię, by za 30lat, patrząc na ślubne zdjecia, nie było mi wstyd, że coś takiego na siebie ubrałam w jednym z najważniejszych dni mojego życia.


dokładnie, tak samo myślę , no ale sa ludzie ktorzy lubią robić piorunujące wrażenie:-)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zalozylabym zadnej z nich nawet za mega doplata
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTCKSIAZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro 6 Sty 2010, 10:12    Temat postu: Re: Niedługo wychodze za mąż i poszukuje sukni Odpowiedz z cytatem

aniaNes napisał:
Niedługo wychodze za mąż i poszukuje sukni, która będzie jedyna w swoim rodzaju. Moje wymagania co do sukni są dośc duże. Najważniejsze jest to by była niepowtarzalna (cena nie gra zbyt dużej roli) i żeby sprawiła że poczuje się w niej jak prawdziwa gwiazda. Nadmieniam, iż moja figura to gruszka, mam porcelanową cerę i długie blond włosy, które chciałabym rozpuścić do słubu. Zastanawiam się pomiędzy suknią Elie Saab for Pronovias a Vera Wang, tylko nie wiem która z nich będzie dla mnie odpowiednia. Pomóżcie ! Mam naprawdę duży dylemat !

Tutaj są te obie suknie:
http://www.skarbiec.biz/lifestyle/design/suknie_slubne_na_wybiegach.htm


Zapraszamy serdecznie
www.artc-ksiaz.pl
proszę wejść w ofertę i następnie w salon sukni - katalog

Beata
_________________
ARTCE&W
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group