Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy robicie jeszcze wesela w remizach?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pavlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 8

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 22:55    Temat postu: Czy robicie jeszcze wesela w remizach? Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czytając od paru dni to forum

czy w ogóle bierzecie pod uwagę organizację wesela w remizach, ja jak czasem rozmawiam z ludźmi o tym to słyszę tylko restauracja, hotel, zajazd, dwór, rzadziej pałac i generalnie się to powtarza. A gdzie remizy? język


Mało tego, przejrzałem sobie kilka największych katalogów weselnych i np nawet tak duży portal z salami weselnymi jak www.twojasala.pl ma UWAGA... 1 remize w bazie język Jeszcze lepiej inne katalogi wypadają... 0.

Rozumiem, że to wynik braku kasy na reklamę w necie i pewnie brak odpowiednich osób by się tym zajęły (promocją) ale czy w takim razie możemy pomału spisywać remizy na straty? Twisted Evil Biorąc pod uwagę szerzącą się popularnośc internetu.
_________________
Luzeeer uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 17 Maj 2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na forum parę dziewczyn, które robią wesele w remizie, więc całkiem do lamusa to nie odeszło. Rozmnożyła się liczba sal stricte weselnych stąd spadek zainteresowania salami w remizie. I chyba nie potrzebna im zbytnia reklama. Niska cena i tak przyciągnie rzesze zainteresowanych.

Ja w ogóle nie brałam pod uwagę ani remizy, ani wiejskiej sali. Taki klimat po prostu nie jest w moim guście. A poza tym one są raczej przeznaczone na dużą liczbę gości, a coraz popularniejsze są kameralne wesela w nie za dużym gronie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też żadnej remizy pod wzgląd nie brałam,ale myśle,że inni ludzie jeszcze robią,choć napewno jest to mniej popularne niż kiedyś.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się nie ma w promieniu 50 km nic innego oprócz remizy to chyba nie ma wyjścia Rolling Eyes Chociaż ja bym się nie skusiła na remizę raczej nigdy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszłym roku byłam na ślubie w remizie.
było swojsko, luźno - jak to na wsi. Bo to naprawdę mała wioseczka była. Ale wspominam miło uśmiech

gorzej ze stopami i butami. Cały ten kurz z zewnątrz był wnoszony przez gości na salę i później białe buty, nie były już białe a raczej czarne. To samo z dołem sukni Panny Młodej i innych gości.

Nie wiem, czy w każdej remizie tak się dzieje, czy akurat tam tak się zdarzyło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka wyprawiła wesele w remizie. Nie byłam na nim ale na zdjęciach prezentowała się bardzo elegancko.
W lipcu wybieram się na wesele również remizowe w świeżo wyremontowanej sali. uśmiech Dziewczyny wybrały remizy świadomie i dobrowolnie. To tańsza a niekoniecznie gorsza alternatywa.

Jednak w naszym miastaczku strażacy mają jedynie śmierdzącą halę sportową więc wesele remizowe w tym wypadku kategorycznie odpada.
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był tu już taki temat, ostatnio pisałyśmy o remizach.
Dla mnie nie jest to problem tu czy tam, osobiście bardziej podoba mi się sala czy remiza (najlepiej za miastem), niż restauracja.
Na weselu w remizie też byłam rok temu, niczym się to nie różniło, poza faktem świadomości. Ogólnie tak jak napisały dziewczyny - przybyło sal weselnych, imprezy są bardziej kameralne, a remizy swojskie - nie muszą się reklamować w internecie, zainteresowani i tak do nich trafią oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
w zeszłym roku byłam na ślubie w remizie.
było swojsko, luźno - jak to na wsi. Bo to naprawdę mała wioseczka była. Ale wspominam miło uśmiech

gorzej ze stopami i butami. Cały ten kurz z zewnątrz był wnoszony przez gości na salę i później białe buty, nie były już białe a raczej czarne. To samo z dołem sukni Panny Młodej i innych gości.

Nie wiem, czy w każdej remizie tak się dzieje, czy akurat tam tak się zdarzyło.


nie w każdej,my będziemy mieć wesele w remizie,no ale sala jest urządzona bardzo ładnie, przed budynkiem jest wyłożona kostka libetowa,ogólnie jest czysto,więc może akurat tak pechowo trafiłaś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 18 Maj 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady, tam gdzie byłam też czyściutko, podłoga normalna, więc rzeczywiście Metka mogła pisać o przypadku.
Zresztą jak dla mnie wszędzie można się dobrze bawić oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie,jak jest dobre towarzystwo to zabawa zawsze jest świetna uśmiech no i jak jest alkohol Very Happy ale to tak na marginesie Razz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group