Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jaka sukienka w rozmiarze XXL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tes wlasnie sie zastanawiam...nie jestem w rozm xxl ale jednak jestem szersza u gory i biuts a mala na dole i pupy prawie nie mam i szczerze nie wiem jaki styl jest odpowiedni dla takiej figury... w salonach musialabym miec rozmiar inny u gory i inny na dole...albo zmieniac wszystko

mysle ze z wydluzonym gorsetem lub cokolwiek jest na tulowiu bedzie optycznie wydluzac i wyszczuplac ale moge sie mylic

ja mysle ze chce miec ewidentnie "odciety" biust od reszty tulowia bo wtedy nie splaszcza sie biustu a go uwydatnia i nic nie wycieka od gory oczko

ale sama juz nie wiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
linjaton
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 49
Skąd: Jawor/Wrocław

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agadka,
wydaje mi się, że do figury, którą opisujesz fasony "A" i "księżniczka" mogą pasować- szersze doły mogą zrównoważyć sylwetkę. Natomiast w "rybce" mogłabyś wyglądać nieproporcjonalnie (jeśli różnica góra-dół jest faktycznie tak widoczna w Twojej sylwetce). Fason "empire" uwidacznia biust i raczej nie nadaje się dla dziewczyn, które "mają czym oddychać". To tylko moje wyobrażenia; najlepiej byłoby, gdybyś przymierzyła w salonie suknie w każdym z tych fasonów, dopiero wtedy da się ocenić, który najlepiej pasuje. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sob 14 Sie 2010, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

linjaton napisał:
agadka,
wydaje mi się, że do figury, którą opisujesz fasony "A" i "księżniczka" mogą pasować- szersze doły mogą zrównoważyć sylwetkę. Natomiast w "rybce" mogłabyś wyglądać nieproporcjonalnie (jeśli różnica góra-dół jest faktycznie tak widoczna w Twojej sylwetce). Fason "empire" uwidacznia biust i raczej nie nadaje się dla dziewczyn, które "mają czym oddychać". To tylko moje wyobrażenia; najlepiej byłoby, gdybyś przymierzyła w salonie suknie w każdym z tych fasonów, dopiero wtedy da się ocenić, który najlepiej pasuje. uśmiech


dzieki tak wlasnie zrobie we jak sie wyrobie we wrzesniu w polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gumcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 22:49    Temat postu: suknia w rozmiarze XXl Odpowiedz z cytatem

Witam Was.
Ja mam do sprzedaniawrozmiarze XXL.W kolorze ecru,dwuczęściowa.Gorset kreszowany i wiązany z tyłu,oraz spódnica kreszowana z organtyną.Do tego bolerko ze stójką.
Cena 1100zł.Zainteresowane piszcie na maila,przeslę fotki.
Jak któraś się zdecyduje gratis dodam rekawiczki i poduszeczkę na obraczki w kształcie serduszka.polecam... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rzeczywistego rozmiaru XXL (a nie dużego M) polecam przede wszystkim dekolt w "serek" (wyszczupla, wyciągając figurę i optycznie zmniejsza biust), a dół zdecydowanie zwiewny, może być lejący się. Żadnych falbanek, kół i przesadnych ozdób, mogą one niepotrzebnie dodawać sylwetce objętości. Jeśli do tego dochodzą duże barki i ramiona to absolutnie żadne gorsety, raczej coś na ramionka (lepiej na szerszych ramiączkach) i jakieś delikatne bolerko - tu można zaszaleć z delikatną koronką.

Bez wizyty w salonie lub u krawcowej się nie obejdzie, warto jednak poszukać czegoś w takim stylu:





Lub taką - choć tu bym była raczej za mocniejszym wycięciem dekoltu:


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie ta druga przypadła do gustu lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia84
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 30

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat w sam raz dla mnie. mam pare typów.

mi podoba sie 2 i3
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi bardzo podoba się 3
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie również 3 się podoba
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nalazłam takie uśmiech tylko nie wiem czemu na nich jest xxl?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group