Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

06.10.2012 r. Pogoda dla bogaczy:)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szakirka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 97

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 16:43    Temat postu: 06.10.2012 r. Pogoda dla bogaczy:) Odpowiedz z cytatem

06.10.212 r. Pogoda dla bogaczy…pamiętna data

Zaplanowane miałam słońce i piękną pogodę do tego przejazd do kościoła a potem na salę bryczką…Jednak jak to bywa nie wszystko może pójść zgodnie z planem i pogoda nas nie rozpieściła Ale może zacznę moją opowieść od czwartku
CZWARTEK- tego dnia miałam umówioną wizytę pani od stylizacji paznokci oraz ekipę, która miała nam zamontować namiot, ławki, stoły itp. na tzw. Poltrabent (tłuczenie szkła). Pogoda w miarę dopisywała a na najbliższe dni zapowiadali pochmurną pogodę z przejaśnieniami…Paznokcie wyszły tak jak sobie wymarzyłam delikatne z lekkim zdobieniem. Następnie jechaliśmy zawieźć z lubym napoje, alkohole, księgę gości itp. Na salę. Późnym wieczorem jechaliśmy do orkiestry umówić szczegóły imprezy ale ostatecznie wypiliśmy kawę, pośmialiśmy się i zostawiliśmy wszystko w rękach profesjonalistów
PIĄTEK – mimo wolnego w pracy (jestem nauczycielką) pojawiłam się tam ponieważ miałam zaproszenie na urodzinowy obiad jednej z nauczycielek dodatkowo otrzymałam piękny prezent i kwiaty od wszystkich pracowników szkoły (bardzo miły gest). Po powrocie do domu oczywiście natychmiast wskoczyłam w fartuszek i zaczęłam przygotowywać jedzonko na polter. Mój narzeczony w między czasie jechał po ciasta oraz zawiózł je na salę. Pogoda? Deszcz, deszcz, deszcz i przeraźliwy wiatr. Zimno przeraźliwe goście pili na rozgrzewkę i ostatecznie przyszło mniej ludzi na polter niż zakładaliśmy. Zespół grał do tańca ale ludzie woleli śpiewać i rozgrzewać się wódeczką. „Sto lat” śpiewali nam wspaniale Mimo wszystko impreza trwała do 2 w nocy. A wiało tak, że namiot od ziemi miejscami unosił się 20 cm w górę. Po wszystkim posprzątałam pod namiotem, wykąpałam się, przygotowałam cały strój i wszelkie potrzebne rzeczy na ślub. Dodatkowo spakowałam torbę rzeczy ponieważ zostaliśmy po weselu w domku wczasowym znajdującym się przy sali. Poszłam spać o 3 w nocy….
SOBOTA- wita mnie przepiękne słońce i bezchmurne niebo czuję się błogo. Jem kanapkę, po czym o 8.00 brat zawozi mnie do fryzjerki i ucieka po swoja pannę obiecując, że o 12 będzie po mnie. Podczas czesania piję winko i się relaksuje. Po czym zauważam, że słońce znika i zaczyna padać deszcz. Nie martwię się myśląc „wypada się i będzie ładnie”. Fryzura gotowa a mojego brata nie ma…jest 12.15 a o 13 ma być u mnie w domu wizażystka…zaczynam się denerwować. Jednak po chwili brat się pojawia i prędko jedziemy do domu. Leje jak z cebra:/ . o 12.50 jestem w domu – więc szybko: idę do łazienki, biorę prysznic, balsamuje ciałko, ubieram bieliznę, rajstopki przypinam do pasa, zakładam porannik. Uf, zdążyłam, bo właśnie przyjechała wizażystka, fotograf i kamerzyści Istne zamieszanie. Ale humor mam dobry mimo pogody, bo „już gorzej być nie może”. Bryczkę odwołaliśmy na godzinę przed wyjazdem i ostatecznie przystroiliśmy białą skodę jednego z naszych gości, który jest taksówkarzem to on ostatecznie nas zawiózł. Dzięki Bogu jestem przezorna i zamówiłam przez Internet wystrój auta W czasie kiedy mnie „malują” i nagrywają, fotografują mój przyszły mąż ze świadkiem (moim bratem) stroją auto. Pomyślicie „dwóch facetów stroi auto = katastrofa” – jednak ja nawet tak nie pomyślałam. Przez głowę przechodziło mi tylko: ”to twój dzień, na który tak długo czekałaś i nic nie może Ci tego popsuć…to twój wymarzony dzień a deszcz to pogoda dla bogaczy więc wszystko poza tym musi pójść dobrze…”. Ubrałam się i przyjechał mój luby z kwiatami. Przypięłam mu butonierkę powitaliśmy zebranych już gości oraz orkiestrę, która już grała od dłuższego czasu marsze w domu.
Nastąpiło błogosławieństwo. Większość w tym momencie płacze ale ja postanowiłam, że będę się cały czas uśmiechać (moja teściowa jest wrażliwą kobietą i gdyby mi łza poleciała ze wzruszenia ona by chyba wyła jak bóbr). Wszyscy byli radośni tylko mojemu tacie popłynęła łezka. Teściowa podczas błogosławieństwa powiedziała nam przepiękny wiersz. Było radośnie i cudownie. Ruszyliśmy w stronę auta. Dobrze, że miałam ozdobną parasolkę, i kapelusz to ochroniło to moją fryzurę od deszczu suknia ciut ucierpiała – tren. W kościele uroczystość przebiegła cudownie. Ślubu udzielał nam zaproszony ksiądz – emeryt. Zrobił coś czego nikt u nas jeszcze nie widział a mianowicie kiedy mieliśmy przyjąć komunię wziął nas do siebie i staliśmy zupełnie przy ołtarzu tam gdzie on. Nie przed ołtarzem tak jak wszyscy ale za tam gdzie ksiądz prowadzi całą mszę. Do tego udzielił nam błogosławieństwa żony i męża, przyszłej matki i ojca. Było wspaniale.
Podczas wyjścia z kościoła zapomniałam mojego bukietu ponieważ ręce miałam zajęte dokumentami, które wręczył mi ksiądz po mszy. Na szczęście zanim dotarliśmy do wyjścia świadek bukiet mi dostarczył Dzieciaki, które uczyłam zrobiły mi niespodziankę i powiedziały piękny wiersz oraz wręczyły mi upominek. To samo zrobiły dzieciaki z zespołu regionalnego, do którego 20 lat uczęszczałam dodatkowo wyśpiewały piękne życzenia. Goście standardowo również złożyli nam życzenia po czym udaliśmy się na salę. Lało strasznie…Na sali przywitano nas chlebem i solą, potem szampan, „sto lat”, obiadek, nasz pierwszy taniec i zabawa do białego rana IMPREZA WESELNA BYŁA BARDZO UDANA I TRWAŁA DO 5 RANA…A POTEM POPRAWINY…My oraz nasi goście bawiliśmy się cudnie
Ani przez chwilę nie czułam zmęczenia…dopiero gdy we wtorek szłam do pracy opadłam z sił do tego czasu zapewne żyłam emocjami Obecnie z mężem urządzamy swoje gniazdko tzw. salon gotowy…a reszty powoli będziemy się dorabiać jak każda Młoda Para
Zapewne o czymś zapomniałam napisać Zatem pytajcie:D Pozdrawiam Was dziewczyny
Dołączam oczywiście fotki męża oraz gości ocenzurowałam a mnie widzicie w całej krasie:D




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


To tyle na dzisiaj:) Może wrzucę coś jeszcze:) A jak Wam się podoba mój pomysł połączenia kapelusza z welonem?? potem oczywiście kapelusz zdjęłam i założyłam sam welon:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia31
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 414
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja. Śliczne zdjęcia. Kapelusz i welon ładne połączenie. uśmiech
Wszystkiego najlepszego.
_________________
Lepiej późno niż wcale Wink
Do ślubu tylko citroenem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - gratulacje uśmiech
Po drugie - bardzo odważna, a zarazem udana stylizacja uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę, kapelusz uśmiech Świetnie wyglądałaś uśmiech

No i najlepsze życzenia dla nowożeńców uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia1217
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 249
Skąd: B-B

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje uśmiech ślicznie wyglądałaś uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje uśmiech Bardzo ładnie wyglądałaś Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Ślicznie wyglądałaś uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szakirka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 97

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Dziewczyny za miłe opinie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! kwiatek
Pięknie wyglądaliście, śliczna suknia! Ciekawa i odważna stylizacja
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zainspirowałaś wiele dziewczyn uśmiech
Gratulacje ogromne!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group