Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała Panna Dorota
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76, 77  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na roczek się spóźniłam..ale ponoć na dobre życzenia nigdy nie jest za późno oczko więc...

z okazji 1 roku,1 miesiąca i 1 tygodnia... wszystkiego co najlepsze,najsłodsze i sprawiające najwięcej radości. Na każdy dzień Twojego życia Dorotko uśmiech życzy ciotka Dorota język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotkto witam Cię...dawno Cię u nas nie było....wracasz do nas?pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie odeszłam oczko

jestem z Wami...tzn. ciągnie mnie tutaj ... oczko i tak co jakiś czas jak znajduje czas zaglądam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mnie tu nie było Very Happy....praca mi daje w kość i nie bardzo mam czas na forum smutny ale do rzeczy.

Dorotka to już duża pannica posiada 18 zębisków i ostatnie dwa też chyba wychodzą....ciężko to sprawdzić język Biega już po całym domu, najchętniej to by po schodach chodziła. Wspina się na wersalkę, potrafi sobie taborecik przysunąć do ławy i wleźć na nią. Ostatnio pokochała kredki miłością wielką, zarówno do jedzenia jak i do malowania (zwłaszcza po ścianach), na szczęście dostała na imieniny znikopis od dziadków i ściany są uratowane.
Od drugiej babci babci dostala lalkę i...uciekła od niej, ale już się przyzwyczaiła i nosi lalę. Nauczyła się też nowego słowa CZAPKA...co prawda w wykonaniu Dotki jest jest KAPAKA ale zawsze Twisted Evil a KOMKOM to już norma (odkręcić coś chce) oprócz tego to koko, kaka, brumbrum itd...bardzo ładnie pokazuje uszy, oczy, nosek na sobie, i na innych na lali też. Uwielbia gonić się dookoła stołu.

Je sama (ale to już od dawna), zwłaszcz rosołek i krupniczek lubi...no i oczywiście mięsko i jaja...rybki nie za bardzo jej podchodzą a z owoców to mandarynki i jabłka. Słodyczy dostaje bardzo niewiele choc babcia użala się nad nią, ze taka biedna...czasem chrupki kukurydziane dostanie. A i uwielbia płatki kukurydziane (może możecie polecić jakieś dobre dla dzieci) z mlekiem...w ogóle mleko uwielbiam (normalne krowie UHT dostaje no i oczywiście mamine mleczko też).

Ostatnio jak ją mieżyla przy ścianie to wyszło mi 86cm...wagowo nie wiem, ale dużo pewnie koło 13...babciny wikt robi swoje, zwłaszcza, że przez piewszy miesiąc babcia nie mogła patrzec jak Dorotka sam je...no bo przecież jak jej poda to zje szybciej, więcej i czyście...ale po interwencji Docia je sam Twisted Evil

No i chyba tyle u mojego małego szkraba język

A macie jeszcze fotkę na chwilę
_________________



Ostatnio zmieniony przez nimfa dnia Czw 14 Lut 2013, 8:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale piękna pannica Ci wyrosła uśmiech
18 zębów to już cała buzia ohoho. Fajna mała psotka.
Płatki ... generalnie chyba nie polecam smutny może lepiej owsiane?
obejrzyj sobie wiem co jem na ten temat ... ale z drugiej strony jak raz na jakiś czas zje to chyba nic jej nie będzie co
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh te babcie.. nasi rodzice też nie mogli zrozumieć, że Antoś sam je Rolling Eyes Nie widać po Doci tych kilogramówuśmiech Antoś też ma jakieś 86 cm, a waży 11.5 kg. Muszę go zmierzyć chyba:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE PANNICA uśmiech śliczna dziewczynka duża tak jak moja Lena 82cm i 12 kg oczko
ale moja dopiero uczy się chodzić oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna, duża dziewczynka o radosnym i bystrym spojrzeniu uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna mała panienka ! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się cieszę, że wreszcie mogę zobaczyć Docię, bo zawsze mi jakoś umykały fotki uśmiech Śliczna dziewczynka. I faktycznie, tak jak pisze Marga: o radosnym i bystrym spojrzeniu.
Za każdym razem jak czytam Twój wątek, to sobie obiecuję, że z moim Dzidziolem też spróbuję BLW uśmiech Jeszcze trochę i się wkręcę też w pieluchy wielorazowe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76, 77  Następny
Strona 75 z 77

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group