Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

/Wydzielony/ PISOWNIA I POSTY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile jestem przeciwna metodom tego moderatora to..

Cytat:
latego, że... piszę z małych liter. a ja zawsze tak piszę, tylko jakoś tego nie potrafi załapać szanowny pan mod


Super. Albo raczej sóper. Bo ja tak piszę i już..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[.........................]

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale argumentacja
Cytat:
a ja zawsze tak piszę
rodem z piaskownicy. No nic - to ty tak piszesz, o Tobie to świadczy.


Ktoś robi błędy ortograficzne, moderator ma problemy ze stylistyką, a ty piszesz z małej litery. Jedno razi bardziej, drugie mniej ale coś jednak jest nie tak. Bynajmniej nie uważam tego za powód do kasowania postu, ale skoro drugi raz dodajesz swój wpis i tak bardzo chcesz zwrócić uwagę użytkowników na 'swoją pisownię', to czułam się zobowiązana wypowiedzieć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 13:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, wszystko to zlewa się w jedną kupę. Ale nasza użytkowniczka tego nie pojmuje. Wszczyna awantury z adminem i moderatorem- tak najwygodniej. Ciekawe czy tak samo pisze np. pisma urzędowe.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, no tutaj oczywiście sprawa jest aż zabawna uśmiech. MoŻnA i TaK pisać, jednak nie jest to forum dla nastolatek eksperymentujących z pisownią, tylko dla poważnych kobiet.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem przeciwna polityce, którą stosuje WIDEOFILM i otwarcie o czymś mówię. A to dlatego, że on czepia się, gdy komuś sporadycznie zdarzy się błąd czy przez szybkie pisanie połknie 1-2 wielkie litery. Nikt nie jest idealny i każdy błędy popełnia, WIDEOFILM też, więc z tego względu moim zdaniem nie ma prawa tak ostro reagować.

Ale muffinko regulamin jest regulaminem i naprawdę mało nas obchodzi, że "Ty tak piszesz" - poprawna pisownia świadczy o człowieku i Ty nie używaniem wielkich liter wystawiasz sobie najgorsze świadectwo tu na forum. Nie używanie w ogóle wielkiej litery na początku zdania to zniżanie się do poziomu olewającego wszystko gimnazjalisty, który (za przeproszeniem) kładzie lachę na wszystko dookoła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale muffinko regulamin jest regulaminem i naprawdę mało nas obchodzi, że "Ty tak piszesz" - poprawna pisownia świadczy o człowieku i Ty nie używaniem wielkich liter wystawiasz sobie najgorsze świadectwo tu na forum. Nie używanie w ogóle wielkiej litery na początku zdania to zniżanie się do poziomu olewającego wszystko gimnazjalisty, który (za przeproszeniem) kładzie lachę na wszystko dookoła.


Otóż to.. Bo regulamin, to tylko regulamin.. Można go akceptować, a można nie. Ale wstyd byłoby mi ostentacyjnie obnosić się z tym, jak bardzo w poważaniu mam poprawną pisownię. Dziecko w podstawówce opanowuje rozróżnianie małych i wielkich liter, więc po co taki bunt?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Nie, no tutaj oczywiście sprawa jest aż zabawna uśmiech. MoŻnA i TaK pisać, jednak nie jest to forum dla nastolatek eksperymentujących z pisownią, tylko dla poważnych kobiet.
Marga, ja piszę na początku zdania wielką literę, a nie jestem poważną kobietą.. Czuję się zagubiony..


ewelinka89 napisał:
Dziecko w podstawówce opanowuje rozróżnianie małych i wielkich liter, więc po co taki bunt?
To nawyki od pisania smsów, trend zwany zipowaniem. Też mi się to nie podoba.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Pią 31 Sie 2012, 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 31 Sie 2012, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, dla poważnych ludzi, oczywiście Wink . Większość z nas to kobiety, dokonałam niepotrzebnego uogólnienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group