Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

slub cywilny z weselem czy bez??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas rodzice probowali - byla mala bitwa i ciche dni, ale i tak stanelo na tym jak my chcielismy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejt
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
marta_ges napisał:
Ruda, ja też nie. Nie wiem jak można tak ingerować w czyjeś życie, plany, marzenia ..

Dokładnie,w tym dniu powinno się uszanować decyzje Młodych,wkońcu Babcie,ciotki i wszyscy inni mieli już swoje wesele to wtedy mogły sobie robić jak tylko zechciały.


Ja też tego nie rozumiem. Jest jednak taki typ człowieka, który musi postawić na swoim, którego światopogląd jest jedynie słuszny i prawdziwy. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła kiedyś w przyszłości swojej kochanej córeczce wywinąć taki numer.

Wczoraj, kiedy opowiadałam tę historię naszemu świadkowi, uśmiał się serdecznie i stwierdził, że chyba nie było tak źle, bo przynajmniej dostali prezenty. Otóż nie - babcia zakombinowała tak, że nie było prezentów. Świadkowi opadła szczęka.

Jakby tego było mało - ciotka do dziś nie dostała zdjęć ani filmu ze swojego ślubu. Bo babcia zabroniła...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas na szczescie nie ma takich przebojów. zresztą ja od chyba nastu lat zawsze mialam swoje zdanie i kazdy do tego juz sie przyzwyczaił wiec teraz nie mam problemu zeby ktos mi - nam sie wtrącał.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
Tylko jaki w tym sens pytajnik Tylko wprowadzanie niepotrzebnego stresu i złości Rolling Eyes Często wyobrażenia naszych rodzin grubo różnią się od naszych, no ale bez jaj, żeby pod nieobecność głównych zainteresowanych zorganizować wszystko im na przekór Shocked Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co bym zrobiła w takiej sytuacji Shocked



Spojrzalabym, spakowala torby i wyjechala na kilka dni z mezem.Ta impreza nie ma nic wspolnego ze mna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku historia lubi się powtarzać. Tyle, że tym razem chce decydować za mnie przyjaciółka domu rodziców mego narzeczonego. Po tym jak wybrała dla nas restaurację, w której będzie obiad weselny, a na moje słowa dotyczące zmiany kwiatów, które mają stać na stołach stwierdziła, że "przecież tam są bardzo ładne kwiaty i po co je zmieniać" - dostałam szału!
Mam 30 lat! Od 10 utrzymuję się sama i sama za wszystko płacę. Jestem na kierowniczym stanowisku, a czuje się jak dzieciak! MÓJ ŚLUB, MOJA KASA i MOJA WOLA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko nie daj się. To Wasz ślub i Wy powinniście decydować wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko81 napisał:
W moim przypadku historia lubi się powtarzać. Tyle, że tym razem chce decydować za mnie przyjaciółka domu rodziców mego narzeczonego. Po tym jak wybrała dla nas restaurację, w której będzie obiad weselny, a na moje słowa dotyczące zmiany kwiatów, które mają stać na stołach stwierdziła, że "przecież tam są bardzo ładne kwiaty i po co je zmieniać" - dostałam szału!
Mam 30 lat! Od 10 utrzymuję się sama i sama za wszystko płacę. Jestem na kierowniczym stanowisku, a czuje się jak dzieciak! MÓJ ŚLUB, MOJA KASA i MOJA WOLA!

Dokładnie Kociątko nie daj się!!Jesteś dorosłą już KOBIETĄ nie nastolatka!! którą można manipulować w dodatku sama to finansujesz!
Jeszcze jestem w stanie przełknąć,że rodzice teściowie się wtrącają
kociątko81 napisał:
chce decydować za mnie przyjaciółka domu rodziców mego narzeczonego.

ale to już mnie wmurowało Shocked co jej do waszego ślubu i kto ją w ogóle i po co o nim inforumje?i skąd taki dobry kontakt jej z Tobą.

Może nie jestem w stanie tego wszystkiego tak dobrze zrozumieć,bo u mnie póki co nikt nie ma takich pomysłów,wydaje mi się,że to dlatego,bo twardo stąpam po ziemi mam swoje zdanie nie daje sobą manipulować.Podobnie jak u Gosi-1606 on nastu lat twardo stałam na swoim
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. TRZY RAZY w życiu ją widziałam! Zdarzyłam już wysłuchać wielu opinii na temat wesela, a nawet mieszkania kupionego za nasze (moje i narzeczonego) pieniądze...

Jestem wściekła! Naprawdę wściekła. Uprzedziłam się do tej osoby na maxa. Nie chcę jej już więcej na oczy oglądać, a z 2 strony mogę łatwo urazić rodzinę K.

Tak czy siak cackać się nie będę. Wiem, że K. obawia się mojego ciętego języka, ale nie wyobrażam sobie wtrącania nosa w moje sprawy. Za chwilę może się okazać, że ustawi mi harmonogram zbliżeń oraz ilość orgazmów tygodniowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a walnac jej w oczodol nie mozesz? Jesli ktos mialby sie na mnie obrazic za to ze nie pozwalam na sobie jezdzic jak na burej kobyle to wolna wola. Jest 6 mld ludzi na tej planecie. Czemu sie akurat przejmujesz co sobie o tobie pomysli jedna czy dwie sztuki?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, mi się zdaje, że urazić rodzinę narzeczonego to nie to samo co urazić każdego innego człowieka z 6mld... to nawet nie to samo, co urazić kogoś z własnej rodziny.

mnie się zdaje, kociatko, że Twój narzeczony sam z siebie powinien tupnąć nogą i nie pozwalać wchodzić Wam na głowę. jakby nie było, ktoś z otoczenia Twoich teściów to bardziej jego działka niż Twoja. a owa przyjaciółka teściów może sobie wygłaszać opinie do woli, ale Wy przecież nie musicie brać ich pod uwagę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group