Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia internetowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anka_ka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Łodź

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 10:34    Temat postu: Re: Zaproszenia internetowe Odpowiedz z cytatem

romilda napisał:
Witam, jestem nowa na forum i jeszcze takiego tematu nie znalazłam. Razem z narzeczonym mydlimy nad zaproszeniami internetowymi, z mapką, listą prezentów, listą gosci itd. Co myślicie na ten temat? Jak to ludzie przyjmą, w końcu trzeba iść z biegiem czasy Very Happy


właśnie,
wiedziałam, że o czymś zapomniałam :/
mapki muszę dla Gości wydrukować.
_________________
Kiedy człowiek powiedzie wzrokiem po czystym nocnym niebie i wcześniej niż inni zauważy nową gwiazdę, serce rośnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiula napisał:
Ewelinko u nas będą normalne, tradycyjne wręczane zaproszenia, ta strona to tylko taki dodatek uśmiech


Jako dodatek, do tego z niezbędnikiem to myślę fajna sprawa oczko U mnie akurat wszyscy drogę znajdą, a restauracja na tej samej ulicy, ale gdybym miała gości z daleka zgapiłabym ten pomysł;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawomanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż technika i postęp idzie do przodu coraz więcej młodych ludzi próbuje w jak najbardziej kreatywny sposób zaprosić swoich gości na ślub, czasem aż przeginają no ale, wydaje mi się że zaproszenie na wesele znajomych z pracy to jeszcze mogła bym przyjąć ale reszt gości to nie wydaje mi się żeby byli zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 26 Mar 2011, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kilka razy spotkałam się z parami, które tworzyły swoje strony internetowe z wszelkimi informacjami dotyczącymi ślubu i wesela i myślę, że takie rozwiązanie ma uzasadnienie, ale wysyłanie zaproszeń przez internet to chyba zbyt daleko idąca kontrowersja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 21 Cze 2011, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To coraz popularniejszy pomysł Sama wprowadziłam w ofercie zaproszenia i zawiadomienia elektroniczne, bo po prostu cieszą sie zainteresowaniem
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z jednej strony tak,ale przecież cały sens zaproszenia polega na tym,aby wręczyć je osobiście,prawda? Przynajmniej tak mi się wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 24 Lip 2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię życzeń smsowych, elektronicznych kartek świątecznych, wierszyków na zaproszeniach i innych tego typu "plastikowych" rzeczy. Stronka internetowa - fajny pomysł, chociaż również nie dla mnie... Goście są mi na tyle bliscy, że wiedzą wszystko, co na takiej stronce mogłabym zawrzeć, a nie chciałabym odkrywać tajemnic mojego związku przed niepowołanymi... Tak jakoś już mam, choć mogę zrozumieć to, że niektórzy są tak szczęśliwi, że chcą to ogłosić całemu światu uśmiech, a stronka Gosi i Piotra jest naprawdę urocza uśmiech!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wniosek z tego,że każdy lubi co innego,ale forma zaproszeń powinna pozostawać niezmienna,tradycyjna: czyli wręczać je osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group