Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukuję takiej sukni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 20:01    Temat postu: Re: Poszukuję takiej sukni Odpowiedz z cytatem

burza napisał:
http://weddingsisters.pl/moda-i-uroda/suknie-slubne/suknie-slubne-o-ksztalcie-rybki/

Pierwsza pojawiająca się suknia na stronie.
Szukam tej właśnie i nie wiem zupełnie w którą stronę mam się ruszyć. Może ktoś z Was widział taką, może ma dobrą krawcową, może słyszał, że ktoś taką chce sprzedać?
Dajcie znać.
Ogólnie zdjęcie nie jest wyczerpujące. Mi marzy się taka właśnie suknia z dużą koronką i odkrytymi całymi plecami tj. w szpic do lędźwi, a może nawet górnej części kości krzyżowej. Do tego kwiat we włosach bądź delikatne okrycie głowy ale nie welon.
Za wszelkie informacje dzięki serdeczne uśmiech


Piękna jest, moja kuzynka miała prawie identyczną! Sukienka była z wypożyczalni dlatego też nie wiem z czyjej kolekcji pochodzi... Ale moja przyjaciółka interesuje się tym i siedzi w sukniach dobre parę lat i może mi coś szepnie na ten temat oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox, dopiero teraz zauważyłam, że szukasz pewnej kiecki, pojęcia nie mam, czy to jest jeszcze aktualne, ale mimo wszystko wkleję uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore jest śliczna!wykrzyknik język
Gdzie można taką znaleźć ? Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox

Ten model to Demetrios 517, nigdy jej nie widziałam na żywo, tylko co kilka stron z sukniami mi w oczy wpadała ta suknia Wink I dlatego, jak przeglądałam ten wątek dzisiaj to mi się przypomniało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo chorowałam na podobny model z tej kolekcji... a w końcu nawet nie przymierzyłam, bo moja jedna jedyna była dwa razy tańsza, a wyglądam w niej świetnie uśmiech. Suknie Demetrios oscylują wokół 4000 zł, trochę droga impreza, jeśli wziąć pod uwagę to, że to tylko suknia, bez żadnych dodatków. Choć pewnie wygląda oszałamiająco uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 3 Paź 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, nie wiedziałam nawet- tak jak mówię, parę razy w oko mi wpadała na różnych stronach...
Fakt, droga impreza.

Ja też się mocno waham od kiedy wiem, ile moja suknia kosztuje Rolling Eyes a raczej, ile będzie kosztować od października, bo weszła do kolekcji 2012.
Najlepsze, że żyłam w nieświadomości trzy miesiące, bo pomyliłam kolejność cen, jakie zapisała mi na wizytówce pani w salonie luzik

Ale serduszko, może znajdziesz gdzieś podobną, może tę na wyprzedaży (to chyba jest kolekcja 2011)... czasem łut szczęścia i... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
burza, nie potrafię dokładnie zidentyfikować wrzuconej przez Ciebie sukni, ale podobnie jak dziewczyny, mogę podpowiedzieć podobny fason.

To suknia firmy Agnes, ze strony salonu Flossmann z Wrocławia.

\

AAAA!! Jaka ta suknia ładna!wykrzyknik Gdyby tylko było mnie stać, to bym sobie coś podobnego walnęła uśmiech Chyba nawet z szerokimi ramionami się w niej wygląda fajnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore nie no fakt, 4tys to za droga imprezka język
Co nie zmienia faktu że jest cudna,może krawcowa mogłaby coś taniej wymyślić,albo z drugiej ręki język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox a próbowałaś chociaż przymierzyć coś w tym stylu? Bo w teorii to one są ładne ale póki co tylko na modelkach i w katalogach. Wszystkie zdjęcia panien młodych w sukniach tego typu jakoś nie wyglądają tak dobrze, a wręcz trochę pokracznie jak na mój gust. Możliwe ze tobie akurat byłoby bardzo dobrze w takiej sukni, ale radziłabym najpierw przymierzyć, bo moze się okaże że ci przejdzie, bo stwierdzisz ze w tej co już mierzyłaś wyglądasz lepiej niz w takiej
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i racja- ta ,którą podśweitliłam wygląda oszałamiająco- tyle,że mogi tej pani są po prostu do nieba. moje by się kończyły na jej łydkach.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group