Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DO zamknięcia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 30 Sie 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już obczaiłam - albo kupię używkę, mieszkam pod Łodzią, a to takie ślubne zagłębie, więc można coś znaleźć, albo w Ptaku w Rzgowie suknie wizytową ecru (ok 500zł)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto 30 Sie 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie:) Ja mam akurat sprawdzona krawcowa:) Moja kolezanka szya tam i miala piekna suknie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupowałam używaną i dzięki temu zaoszczędziłam spoooro kasy. Co fakt muszę ją trochę zwęzić pod pachami, ale w tali i długość jest idealna. Ostatnio widziałam identyczną na allegro również używaną i droższą o kilka ładnych stówek, więc tym bardziej się cieszę że kupiłam wcześniej po okazyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
ewelinka89 napisał:
Dużo zależy od miasta - ja wysłałam maila do kilku krawcowych o wycenę uszycia sukni - prosty, przylegający dekolt i opadająca suknia, bez koła, bez aplikacji - odpowiedzi były jakoś w przedziale 1200 - 1500 zł. Jedna napisała że 900, ale jak weszłam do tego salonu innym razem, to się za głowę złapałam.. Pani wcinała bułę z kiełbasą, w salonie smród papierosów. BR! Chyba, że szukać jakiegoś małego saloniku, nie specjalizującego się sukniami. W grę wchodzi jeszcze kupienie używanej. A jeśli pytasz o sprowadzanie nowych w tych cenach, to zazwyczaj wygląda to tak, że masz zdjęcie pięknej sukni w aukcji, a jak zamówisz, to jakiś chińczyk szyje Ci coś 'na wzór' z najtańszych materiałów, byle jak i potem dostajesz taką szmatkę za 1000 zł.. Działa na tej zasadzie co japan style - pięknie wygląda na początku, ale real photo za chiny nie dostaniesz, bo nikt by czegoś takiego nie kupił;p

Ja zapłaciłam za samo uszycie sukni 300zł Very Happy
Materiały kupowałam sama - ok.470zł (bo z rozpędu za dużo koronki kupiłam - ale się nie zmarnowała)...
Byłam w szoku, że tak mało za uszycie zapłaciłam Wink


Mi chodziło o cały koszt szycia - robocizna + materiały;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 31 Sie 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 8:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie krawcowe sie cenia uśmiech
za uszycie zwyklej prostej sukienki z satyny 600- 700 zl ( Shocked ) , lepiej poszukac czegos w tym stylu w sklepie z sukniami wieczorowymi
bo cena nie obejmuje materialow

natomiast kraawcowe jak sie wyspecjalizuja w szyciu sukien, to i tak sie cenia, uszycie nowej sukni muslin/jedwab 1600 za tyle samo mozna odszyc cos w jakims malym salonie sukien slubnych
dlatego jak krawcowa to jakas dobra i z polecenia Wink bo te wyspecjalizowane w sukniach biora dosc sporo za usluge, chyba ze w gre wchodzi uszycie czegos co widzialysmy w salonie i jest superhiperdrogie a krawcowa szyje za polowe uśmiech wtedy widac roznice

ja polecam allegro Smile jak sie ma duzo czasu to mozna obczajac i cos wylowic Smile

kolezanka kupila suknie do przerobki (zwezenie ) za 250 i byla super zadowolona;-)ceny niskie, bo panny mlode chca odzyskac przynajmniej jakas czesc wydana na suknie uśmiech

a nie widac roznicy, sa tak samo piekne , tak samo wyjatkowe i niezniszczone Wink nikt nie musi wiedziec ze to uzywana;-) btw nie rozumiem jak ktos nie chce po kims kupowac;-)

a ja polecam jeszcze KOMISY
przy niektorych salonach sa komisy z sukniami, panny mlode po slubie znosza suknie, wyceniaja i mozna kupic cos ladnego w cenach 800-1000 , panie sprzedajace polecaja wybierac sie do komisu w pazdzierniku/listopadzie wtedy maja najwiekszy wybor uśmiech

Albo ewentualnie szycie sukienki na wypozyczenie tez ok 800-1000 , taki leasing, szyja idealnie na Ciebie co chcesz i jak chcesz, a pozniej im oddajesz ta suknie, ale cena jest za to dobra;-)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym słwoem, trzbea do diety konkretniejszy jakiś sport włączyć, zrobić swoje wymiary na bóstwo- i ruszać na polowanie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moja wymarzona suknie znalazlam w salonie za 1900 zl;) a na allegro moj rozmiar za 600 zl:) niedaleko mnie:) ha! zadowolona
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

600 to dobra cena Very Happy
_________________
Mama Emilki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group