Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

koszty ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga_ta
Cytat:
nie wiem, może ja coś źle liczę ale w Warszawie standardowa cena za talerzyk w przyzwoitej restauracji to 250 zł. I często ta cena nie zawiera alkoholu. My planujemy zaprosić około 150 osób...


ja też jestem z W-wy i wiem doskonale ile kosztuje "talerzyk". 250pln to jest naprawdę normalna, niewygórowana stawka. Alko oczywiście dodatkowo - masz racje. Spróbuj sprawdzić ceny w Villa Park Wesoła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga_ta
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę... nie chcę specjalnie oszczędzać w ten dzień... chciałabym, żeby wszystko było dograne i wyszło idealnie... dlatego nie wyobrażam sobie tortu z niesprawdzonej cukierni, czy zamówienia alkoholu "na styk" i martwienia się czy na pewno wystarczy...
ja raczej nie chcę kamerzysty, choć moja świadkowa bardzo mnie namawia... ale chcę za to fotografa i to dobrego, i to niestety nietaniego (już to wiem), no ale to w końcu pamiątka na całe życie...
hmmm... czytałam po prostu wątek na temat kosztów wesela, ślubu i jakoś tak nie mogłam uwierzyć, że niektórzy się mieszczą w granicy 15-20 tys. Dzięki za wszystkie dobre rady uśmiech myślę, że kiedy usiądziemy przed preliminarzem kosztów z kilku z nich skorzystam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_20
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 33

PostWysłany: Sro 7 Kwi 2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie zamierzamy oszczędzać, przynajmniej na takich rzeczach które możemy mieć raz w życiu uśmiech mniej więcej policzyliśmy to wyjdzie około 35-40 tys. uśmiech mieszkamy w okolicy Bydgoszczy uśmiech wesele organizujemy w Hotelu Saga w Zamościu, cena od osoby (z poprawinami) to 200 zł uśmiech do tego są jakieś atrakcje, oczywiście dodatkowo płatne uśmiech np. biesiada przy ognisku, świniak pieczony, łosoś norweski, stół bankietowy i można by było wymieniać i wymieniać uśmiech jak szef restauracji zaczął na wymieniać, to spytałam czy to starczy czasu na to wszystko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group