Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pan Młody a suknia ślubna
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tortmalinowy
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 15:54    Temat postu: Pan Młody a suknia ślubna Odpowiedz z cytatem

Jak Wasi Panowie znoszą "sukienkowy szał" ?
Mój wręcz przejmuje się bardziej niż ja. Tzn koniecznie chce wybierać suknie ze mną. Bo musi być IDEALNIE i tak też powinnam wygladać w Jego oczach.
Sprostowanie, ja wyglądam idealnie w Jego oczach język Tylko jeszcze sukienka musi dotrzymać mi kroku oczko
Czy to do końca normalne? Bo się nad tym zastanawiam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się z czymś takim nie spotkałam... dla mojego nie liczy się otoczka tylko ja , choćbym była w worku po kartoflach to i tak uważał by, że wyglądam cudownie... ale to kwestia usposobienia?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ee, to się tak fajnie mówi, że nawet w worku na kartofle powalimy na kolana, ale chyba jednak większe wrażenie zrobi się na swoim Połówku w sukni ślubnej, z super fryzurą, pięknym makijażem- no, jak się będzie całą odpicowaną, niż w zwykłym worku oczko język

Co do tematu, do mój Ł. się nie przejmuje suknią. Jest owiana wielką tajemnicą, ale on nawet nie przejawia jakieś większej fascynacji tematem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój D. mówi, że to mój problem(bo wie jak ciężko mi się zdecydować na cokolwiek) i on nie chce nic wiedzieć. Ja mam wybrać to co mi się najbardziej będzie podobało i w czym najlepiej będę się czuła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tortmalinowy
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten "problem" że mój Pan jest perfekcjonistą. Jest bardziej zaangażowany we wszystko niż ja oczko O tyle dobrze że mamy praktycznie ten sam gust i we wszystkim się zgadzamy i słuchamy.. To nawet fajnie, nie zostaje z przygotowaniami sama, jakoś wiecej radości w tym wszystkim... z tym że ta suknia.. właśnie wolałabym zrobić na Nim wrażenie na własnych warunkach.. A On myśli, że jak wszystko to wszystko. Nie wiem czy się kłócić czy na to pozwolić oczko Tym bardziej, że ja też ingeruje w Jego ubiór. Tylko w tradycji się tak utarło i nie wiem czy dobrze zrobię zmieniając to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Połówek co prawda nie widzi od urodzenia, ale opisałam mu dokładnie swoją suknię i razem uznaliśmy, że jest super. To samo było w kwestii jego garnituru. Wymieniamy się uwagami i pomysłami. Ale zawsze ostateczna decyzja jest moja, na szczęście gusta mamy bardzo podobne...

Powiem Wam, że to dla mnie zaszczyt być "jego oczyma"...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tortmalinowy
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris, piękne co napisałaś oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
Mój Połówek co prawda nie widzi od urodzenia, ale opisałam mu dokładnie swoją suknię i razem uznaliśmy, że jest super. To samo było w kwestii jego garnituru. Wymieniamy się uwagami i pomysłami. Ale zawsze ostateczna decyzja jest moja, na szczęście gusta mamy bardzo podobne...

Powiem Wam, że to dla mnie zaszczyt być "jego oczyma"...
to donrze,że się uzupełniacie uśmiech o to chodzi w małżeństwie !
nheledore to taka przenośnia z tym workiem język
owszem powalimy na kolana ale nie tylko tą nową suknią przeznaczoną na ten dzień nie to jest najważniejsze oni będą zafascynowani tym, że zaraz "To " się stanie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój P. nie chciał zobaczyć zdjęcia mnie w mojej sukience. Na manekinie czy w katalogu bardzo chętnie, ale mnie chce zobaczyć w niej dopiero w dniu ślubu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój teraz twierdzi, że to on wybrał suknię... Delikatne przekłamanie, bo kupowaliśmy oczywiście oboje razem, ale co tam... niech mu będzie uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group