Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Deja vu Płock / ZAPROSZENA / Przestrzegam
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominh
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: wwa

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 10:53    Temat postu: Deja vu Płock / ZAPROSZENA / Przestrzegam Odpowiedz z cytatem

witam,
Przestrzegam wszystkich przed zamawianiem zaproszeń w Drukarni Deja vu w Płocku (prowadzą też sprzedaż przez allegro). Zamówilismy zaproszenia, wszystko było ok, ustaliliśmy cenę, ustaliliśmy ostateczny termin dostawy. Dzień przed TYMŻE terminem, pracownik drukarni zażądał dopłaty za wkładkę, o czym wcześniej nie było mowy. Mój problem polegał na tym, ze 1. zamówienie było już zapłacone, 2. potrzebowaliśmy tych zaproszeń na prawde na ustalony termin (problem wynikł ok godz. 15 dzien przed dostawą ).Odpisałam maila: "Mam gratis bo takie były ustalenia, proszę nie zmieniać warunków po tym jak dokonałam wpłaty, bo to jest bardzo nieeleganckie. Wie Pan, że zaproszenia potrzebuję na jutro i jestem pod ścianą... kilkakrotnie kontaktowałam sie z Państwem w sprawie ceny. Proszę o dotrzymanie warunków." Dopłata nie była duża, to nie o to chodzi... Chodzi o to jak potraktował mnie TENŻE Pan, a raczej sądząc po zachowaniu chłoptaś .. Zadzwonił, zwymyślał, oskarżył, że wymyslam i tak mam tanio. Poprosiłam o rozmowę z szefem to odpisał mi maila :
"Rozmawiałem z właścicielem i on nie życzy sobie aby zawracać mu głowę takimi sprawami, zostałem upoważniony do załatwienia tej sprawy. Moja decyzja jest taka albo dopłaca Pani za wkładki albo wysyłamy bez wkadek, Roman J. ". Nie cierpię kiedy ktoś jest tak arogancki i bezczelny ! Co oznacza "albo DOPŁACA Pani .. albo.."
Ku przestrodze dla wszystkich..
Pokonywanie kolejnych etapów przygotowań do ślubu powinno być przyjemnością i szczęsciem, a nie 'użeraniem' się z kimś mającym się za nie wiadomo kogo, kto w rzeczywistości, tak jak w moim przypadku, pozostawia po sobie straszny niesmak...
Pozdrawiam i życzę spotykania na swojej drodze do przygotowan ludzi tylko dojrzałych i uprzejmych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro słyszec o takich sprawach, tym bardziej, że wesele i przygotowania do niego mają byc przyjemnością a nie walką o swoje, tym bardziej, że niczego nie dostaje się za darmo.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym zgłosiła to do ochrony konsumentów
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i znów, opad rąk...

ja nie rozumiem takich ludzi. w czym jest zawsze problem? skoro prowadzi się interes, to wiadomym i oczywistym jest, że zadowolony klient, to więcej klientów i dobre imię firmy.

albo ten facet, z którym rozmawiałaś dominh, nie poinformował nawet swojego szefa o całej tej sytuacji, bo spaprał sprawę i boi się konsekwencji albo faktycznie, firma jest nierzetelna i zwyczajnie należy stosowne osoby poinformować.

I jak się skończyło? dostałaś zaproszenia w takiej formie, w jakiej Ci się należało czy musiałaś dopłacić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 16 Kwi 2010, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym bez wahania powiadomiła Allegro, przesyłając całą historię korespondencji. Mają Program Ochrony Kupujących i może mądrze by doradzili. Niestety naciągaczy nigdzie nie brakuje, wyrzucisz takiego drzwiami, to wlezie oknem, na nowym nicku i adresie. Ech, szkoda słów.
Choć swoją drogą ze wszystkich polskich sieciowych sklepów internetowych osobiście ufam i robię zakupy wyłącznie na Allegro. Mam tak konto od 2005 roku, przez ten okres miałam może dwie nieciekawe sprawy, bardzo szybko rozwiązane przez pracownika serwisu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominh
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: wwa

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 9:14    Temat postu: Deja vu Płock / ZAPROSZENA / Przestrzegam Odpowiedz z cytatem

Mój problem polegał na tym, że nie kupowałam przez allegro. Sprawa właściwie się toczy, zaproszenia dostałam bez wkładek - dla mnie to kwestia honoru - nie miała zamiaru dopłacać ani 1 zł..problem polega na tym, że niestety dostałam źle wypełnione zaproszenie po angielsku i dalej walka... Ten chłopaczek okazał się po prostu gówniarzem - inaczej nie mogę tego określić. Podjęłam kilkakrotnie próbę kontaktu z kimś innym w tej drukarni - i mailem i telefonicznie, ale wyżej wymieniony skutecznie to unicestwia.. Ja wychodzę z założenia - nie dotykaj g... bo śmierdzi.. nie zamierzam zniżać się do poziomu jaki reprezentuje ten chłopczyk - pozostaje mi podróż do Płocka ... ale zaczynam podejrzewać, że cała ta drukarnia reprezentuje ten sam poziom... więc po co brudzić sobie czyste ręce i zaprzątać głowę takim 'brudem'pytajnik?
W każdym bądź razie OSTROŻNIE z tą drukarnią ! zaproszenia mają ładne ale wg mnie ABSOLUTNIE NIE WARTO!
\pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 19 Kwi 2010, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno już nie warto... wiadomosci szybko sie rozchodza wiec i oni szybko straca klientów bo jednak kazdy chce być traktowany z szacunkiem i zeby umowa była dotrzymywana a nie ze zmieniaja na ostatnia chwile!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie niestety zgadza... O dobre imię firmy trzeba bardzo długo pracowac,a zniszczyc reputację można w ciągu jednej minuty.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1122
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 24 Sie 2010, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kupowalam zaproszenia w tej firmie ale u mnie sie wszystko zgadzało.
Na stronie u nich pisze, że personalizacja gości dodatkowo płatna 0,30 zł/szt i dodatkowe wkładki też są płatne. Nie rozumniem dlaczego pracownik oferował ci je gratis skoro mają płatne? Wygląda jakby sam chciał za nie zapłacić a później zmienił zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zjakzaproszenia
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dostałaś paragon/fakturę? Niestety na allegro jest wielu domorosłych sprzedawców.
_________________
Piękne zaproszenia ślubne. Wysoka jakość wykonania, ceny od 1,39zł - Zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group