Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

I wtedy przyszedł maj :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Cze 2013, 22:21    Temat postu: I wtedy przyszedł maj :) Odpowiedz z cytatem

Moja spóźniona relacja uśmiech
Tak w skrócie bo cieżko opisac to wszystko co się działo w tamta ciepłą majową noc uśmiech

Od środy przed weselem miałam urlop i wreszcie mogłam się zająć przygotowaniami Very Happy
odbiór sukni, rzęsy 1:1, paznokcie, kwiaty dla rodziców, dekoracje, winietki uśmiech

w piątek odbieraliśmy kwiaty na salę, pokrowce na krzesłach poprawialiśmy (bo facet od nich zapomniał pochować sznurków i dyndały okropnie.. ) i razem z "ekipą rodzeństwa" rozstawialiśmy winietki, wieszaliśmy balony, woziliśmy na salę napoje, alkohol i rzeczy na drugi dzień, pograliśmy w pingponga i piłkarzyki - nad salą były pokoje uśmiech
Przyjechała rodzina z zagranicy więc trzeba było wieczorem jeszcze się z nim spotkać, na koniec ze świadkiem podjechaliśmy na myjnię umyć samochody (tak dla odstresowania oczko ) bałam się wracać do domu, że nie bede mogła zasnąć, ale padłam szybko po całym dniu wrażeń Razz

sobota rano - relaksacyjna kąpiel -> wsiadam w auto i do salonu, najpierw makijaż, przyjechała foto, później fryzura, odświeżenie pazurków uśmiech chmury ciemne krążyły nad okolicą ale słonce świeciło uśmiech

Podczas przygotowań u kosmetyczki zaczął mnie lekko lapać stresik ale foto mnie skutecznie wyluzowała rozmową uśmiech

a dalej to już poszło w mgnieniu oka uśmiech

Po drodze z salonu zajechałam do sklepu kupić koszulkę na noc poślubną, bo mi się przypomniało na ostatnią chwilę Wink

W domu już był młyn, fotografka pojechała na przygotowania Młodego,
ja się chillowałam na tarasie, bawiłam z dziećmi brata.
Fotografka i świadkowa się spóźniły, zaczęła się zjeżdżać rodzina Młodego a ich nie było, później biegiem się ubierałam, miałam dosłownie 5 minut! Młody już stał pod drzwiami, nie miałam czasu nawet się obejrzeć w lustrze...
Chwila była zamieszania kto ma drzwi otworzyć bo w ogole tego nie zaplanowaliśmy oczko Wszystko na spontana.
Młyn się podwoił gdy weszła rodzina Młodego, zaczęliśmy się motać z błogosławieństwem, rodzice byli jeszcze bardziej zestresowani niż my oczko
Podziękowaliśmy rodzicom i wręczyliśmy im prezenty.
Mieliśmy chwilę luzu, było goraco więc mój brat proponował gościom napoje z lodem, ludzie się troche rozleźli po domu, w końcu my pojechaliśmy pod kościół zrobić zdjęcia ze świadkami.

Po drodze dzieciaki zrobiły nam bramę, dostały cukierki, a mój brat gapa- świadek się z niego smial "a Ty stary koniu co tu po cukierki przyszedleś?" a on nic się o flaszkę nie upomniał, tak więc na bramy nie poszła u nas ani jedna butelka oczko

Pod kościołem deszcz nas postraszył, popadał dosłownie chwilę więc się schowaliśmy do kościoła, kamerzysta w tym czasie nam wytłumaczył w którym momencie przysięgi gdzie jak mamy stać i w którą stronę patrzeć (na ksiedza potem na siebie) i nagle przestało padać, znów wyszło słońce i mogliśmy dokończyć zdjęcia.
Kościelny robił problemy zespołowi, nie chciał ich wpuścić, ledwo się wyrobili z rozstawieniem sprzętu, mimo że wszystko było wcześniej dogadane... Evil or Very Mad Ale jakoś dali sobie z nim radę.

Odjechaliśmy niedaleko, poczekaliśmy aż goście się zjadą pod kościół i zajechaliśmy my Very Happy
Msza zleciała jeszcze szybciej...
Rodzina brała udział we mszy (czytania, psalm), zespół tak pięknie grał.. serce
ja widziałam i słyszałam tylko męża uśmiech: no i księdza Wink
kazanie powiedział naprawdę piękne i mądre uśmiech Goście twierdzą, że cały czas się do siebie uśmiechaliśmy, już sie nie mogę doczekać filmu
Zanim się obejrzałam to już wychodziliśmy z kościoła, bardzo się zdziwiłam że zamiast zapowiadanej ulewy świeci pięknie słońce uśmiech Dalej życzenia (stanęliśmy w cieniu i nałapałam w welon mnóstwo meszek lol ) no i na salę uśmiech

Wesele i poprawiny goście zachwalają że udane i najlepsze Wink Zespół dał czadu, znajomi już rezerwują u nich terminy na przyszły rok uśmiech Bawili się i młodzi i starsi, my też bawiliśmy się cudnie, schodziliśmy z parkietu tylko na jedzenie i toasty, buty wytrzymały 2 dni tańców i zero obtarć i bąbli uśmiech Adrenalina nas trzymała chyba do poniedziałku jeszcze uśmiech
Nie miałam czasu nawet zerknąć na słodki stół który był oddzielnie w części wypoczynkowej z kanapami skórzanymi. Ciasta i tort były przepyszne - spróbowałam na drugi dzień Very Happy Goście je pożerali na potęgę uśmiech

Wszystko działo się tak szybko, ale te chwile były tak cudne, że nawet nie umiem tego opisać uśmiech

Zostaliśmy na noc w pokoju nad salą,
następnego dnia rano już sama się wyszykowałam, znów na szybko bo czesć gości przyjechała na poprawiny o godzinę za wcześnie oczko i trzeba było do nich szybko zejsć. Poprawiny były bardzo udane, tanczyliśmy na sali i na dworzu przed salą, pogoda była wymarzona uśmiech
Goscie się rozeszli bardzo poźno, wieczorem zebraliśmy jedzenie ze stołów, a brudne talerze itp sprzatneli kelnerzy w poniedziałek rano.
W poniedziałek przyjechał po nas na salę świadek i pomagał zbierac nasze klamoty, a trochę tego było. Zebraliśmy bardzo dużo fajnych alkoholi zamiast kwiatów uśmiech Zwieźliśmy to wszystko do domu no a w środę w nocy już wylatywaliśmy na podróż poślubną do Egiptu gdzie zresetowaliśmy się psychicznie, naładowaliśmy baterie i mogliśmy nacieszyć soba sam na sam uśmiech


Tyle z relacji. Razz
więc teraz trochę zdjęć uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez millysa dnia Sob 15 Lis 2014, 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Pią 21 Cze 2013, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze uśmiech
relacja super uśmiech
a Ty wyglądałaś prześlicznie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 21 Cze 2013, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super relacja, pięknie wyglądałaś uśmiech Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! kwiatek
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Pią 21 Cze 2013, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam całą relację! język uśmiech Super uśmiech Gratuluję uśmiech
Piękna z Was para uśmiech
Piękne zdjęcia uśmiech
I widać, że impreza była baaaaaaaaaaaardzo udana uśmiech

(Podziwiam tylko to podrzucanie w sukni Very Happy czad Very Happy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też poskromiłam relacje, baaa nawet żadne zdjęcie mi nie umknęło język

Wszystkiego Dobrego w Waszym życiu. Dużo miłości zawsze i wszędzie.
Cudnie wyglądaliście, widać, że zabawa była przednia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniała relacja! I tyle zdjęć - to lubimy Twisted Evil
Wyglądaliście ślicznie - tacy uśmiechnięci, szczęśliwi, jakbyście się w ogóle nie stresowali uśmiech A Ty masz wyjątkową urodę, nie mogłam się napatrzeć na drugie zdjęcie uśmiech Zdjęcie z winietkami śłodkie, a to jak Was podrzucają czadowe lol Też nas podrzucali na naszym wesele, ale kamerzysta tego tak ładnie nie ujął Wink
Wszystkiego najlepszego! Miłości takiej samej jak tego dnia i tyle samo kochających osób w otoczeniu!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tusiek891
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję!
Super relacja, z zdjęcia bajeczne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego i dużo szczęścia kwiatek
Bardzo młodziutko wyglądacie , a Ty masz taką dziewczęcą urodę uśmiech
Świetne zdjęcia - te z przygotować urocze uśmiech

Skąd ta mina przy ubieraniu sukni ? lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim weselu z chęcią bym sie pobawiłaVery Happy
Gratulacje!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna relacja! Smile
Pięknie wyglądałaś.
Życzę Wam dużo szczęścia i miłości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group