Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Październikowo Zimowy ślub Annn - 27-10-2012
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:17    Temat postu: Październikowo Zimowy ślub Annn - 27-10-2012 Odpowiedz z cytatem

Przyszła kolej i na moją relację 
Wstałam, patrzę w okno a tu ZIMA w pełni wykrzyknik! śniegu całe mnóstwo, cały czas sypało, ale pozytywne nastawienie mnie nie opuściło. Z samego rana poszłam do fryzjera. Fryzura wyszła inna niż próbne ale jeszcze ładniejsza i chociaż loki mi się troszeczkę rozprostowały to i tak nie straciła swojego uroku 
Następnie makijaż, kosmetyczka nie bardzo chciała mi zrobić taki jak miałam na zdjęciu, przekształciła go troszeczkę  jak zobaczyłam się w lustrze- wyglądałam jak nie JA!!
Później do domu, okazało się że dosłownie wszyscy się spóźnią, więc mieliśmy chwilę dla siebie, bukiet już był w domu wyglądał nieziemsko Very Happy
Przyszedł świadek, pożartował, jeszcze bardziej rozluźnił atmosferę następnie przyjechali, rodzice świadkowa i kamerzyści. Zaczęli nakręcać przygotowania, było bardzo wesoło, kazali nam skakać po łóżku, tańczyć, „pic winko” Very Happy Przesympatyczni ludzie.
Błogosławieństwo, Ciocia, chrzestna mojego A. się popłakała, moja mama również była przejęta a mi uśmiech z twarzy nie schodził, mimo pogody za oknem – którą z resztą zamówił mój A- gdzie to nie mam pojęcia Very Happy
Bałam się wyjsc z domu, bo było ślisko a ja miałam szpilki, jakoś zeszłam ze schodów z pomocą świadka, zapakowaliśmy się do auta chociaż z trudem (moja suknia miała niemałą objętość )
Całą drogę do kościoła przegadaliśmy, nasz kierowca patrzył na nas z niedowierzaniem, bo cały czas się śmialiśmy a stresu brak. Dojechaliśmy do kościoła, cześć gości w ogóle miała opony letnie bo się nie spodziewali takiej Zimy ale dali radę Very Happy
W kościele przed wejściem porobiliśmy sobie kilka zdjęć i wyszedł po nas ksiądz, a gdy schola zaczęła śpiewać to aż coś mnie za gardło ścisnęło, myślałam już że się popłaczę, ale się opanowałam, byłam przejęta tą całą oprawą. W ogóle w kościele okazało się że mieliśmy 3 kamery i jednego fotografa, jedna była ustawiona bezpośrednio na nas, druga na księdza, trzecią nosił kamerzysta, a fotograf robił fotki  Byłam zaskoczona Very Happy
Gdy przyszło do przysięgi ksiądz zaprosił nas do siebie za ołtarz na schodki, stanęliśmy naprzeciwko siebie, Mój A wziął mnie za ręką, a tu ksiądz mówi do nas:
- A co Wy robicie? To jeszcze nie teraz obróćcie się do mnie bo muszę Was je3szcze trochę popytać język
Ciągle Żartował Very Happy
Moment przysięgi: Ksiądz kazał Nam stanąć naprzeciw siebie i powtarzać, patrzeliśmy sobie głęboko w oczy, powtarzając słowa, które zwiążą nas ze sobą na wieki. Po przysiędze Ksiądz kazał nam się pocałować a goście zaczęli klaskać, niesamowite to było Very Happy
Przy podpisywaniu dokumentów shocla śpiewała pieśń przygotowaną specjalnie dla nas, nigdy wcześniej jej nie wykonywali podczas ceremonii 
Ksiądz w ogóle pięknie poprowadził mszę, goście byli pod wrażeniem Byliśmy wcześniej na mszy ślubnej w tym kościele ale takiej mszy nie widzieliśmy, była wyjątkowa.
Po kościele Pojechaliśmy od razu na salę, życzenia zostały przeniesione też tam, ze względu oczywiście na pogodę. Very Happy
Zostaliśmy przywitani chlebem i solą, przez rodziców i chrzestnych na których musieliśmy jeszcze czekac. W tym też czasie podszedł do nas szef kuchni i powiedział że na Sali NIE MA PRĄDU wykrzyknik! i najprawdopodobniej nie będzie, nogi się pode mną ugięły, ale Pan zapewnił nas że mają jeden agregat na zespół ale nie ma światła, ale ktoś już po drugi pojechał. Ten sam Pan zapewnił nas też że Wszystko ogarnie, Złoty człowiek i że nie w takich warunkach sobie radził i zebyśmy się nie martwili, i muszę powiedziec że stanęli na wysokości zadania, chociaż kuchnia cała była elektryczna, to wszystkie potrawy były gotowane na 3 kuchenkach gazowych, mimo to posiłki były ciepłe, super przygotowane i nikt nie musiał czekac na swoją porcję, jedzenia było mnóstwo i dużo też zostało, a ludzie zachwycali się nawet ziemniakami, że ponoc nie jedli jeszcze na weselu takich pysznych Very Happy To świadczy tylko o kuchni i to bardzo pozytywnie.
Później był pierwszy taniec, ze świec zrobili kółko, było tak romantycznie, zespół pięknie grał  Ludzie się świetnie bawili. Mimo małej liczby gości parkiet był ciągle pełen.
Dodatkowo szef kuchni ciągle wychodził do gości i do nas, rozmawiał, żartował, panowała taka bardzo rodzinna atmosfera. Tort weselny zamawialiśmy przez tego kucharza, nie dośc że zapłaciliśmy 340 zł a nie 500 jak było na początku to był cudowny, marcepanowy, z fioletowymi jadalnymi wstążkami i różami, Cukiernik mieszał barwniki 2 godziny by uzyskac fiolet, na dodatek tort maił 3 piętra i 3 smaki (1 cappucino – idealnie jak dla mnie bo uwielbiam tę kawę, 2-śmietankowy z wiśniami a trzeci z ananasem ) smaki fantastyczne, chociaż powiedzieliśmy tylko że chcemy aby każde piętro inaczej smakowało, a smaki cukiernik sam dobierał 
I mimo awarii prądu wszystko było super i cudowne 

Ps. Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu były zdjęcia uśmiech
_________________




Ostatnio zmieniony przez annn dnia Nie 4 Lis 2012, 12:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wszystkiego najleprzego na nowej drodze życia bukiet realcja świetna, pięknie wyglądaliście, choć muszę przyznać, że inaczej sobie ciebie wyobrażałam. uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamorela napisał:
Przede wszystkim wszystkiego najleprzego na nowej drodze życia bukiet realcja świetna, pięknie wyglądaliście, choć muszę przyznać, że inaczej sobie ciebie wyobrażałam. uśmiech

uroki internetu język a jak sobie mnie wyobrażałaś? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - gratulacje Very Happy
Po drugie - wyglądałaś pięknie uśmiech
Po trzecie - jestem pod wrażeniem sukienki, jeszcze ładniejsza niż na przymiarkach, może dlatego że z całą resztą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekałam na tę relację! uśmiech Cieszę się, że zimowa pogoda nie popsuła Wam nastroju, a wręcz przeciwnie - dodała do Waszego wyjątkowego dnia jeszcze więcej magii i niespodzianki! uśmiech Gratulacje i wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze na Nowej Drodze Życia! uśmiech
Wyglądałaś prześlicznie! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn przede wszystkim wyobrażałam sobie ciebie jako blondynkę! język nie wiem czemu, ale wiedziałam, że rysy twarzy masz bardzo wesołe uśmiech właśnie takie jak masz.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 1 Lis 2012, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A księga gości zdecydowanie się przydała, piękna pamiątka:

tu było zdjęcie

jeszcze moje przyjaciółki poukładały rymowane wierszyki na nasz temat uśmiech
Zdecydowanie polecam Very Happy
_________________




Ostatnio zmieniony przez annn dnia Pią 2 Lis 2012, 17:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 5:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje. Piekna suknia, swietnie sie prezentowalas uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group