Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego blatu do kuchni też jest moim zdaniem ważny. Co powiecie na przykład na blaty kamienne ? Słyszałam o nich wiele pozytywnych informacji. Uważam, że warto się zainteresować właśnie tym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 21 Paź 2021, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki są w kuchni bardzo ważne. Warto pomyśleć na przykład o akcesoriach takich jak elektryczny młynek do ziół: https://nettrading.pl/mlynki-i-mozdzierze-do-przypraw/kyo-elektryczny-mlynek-do-ziol-przypraw-bialy . Moim zdaniem jest to bardzo praktyczny sprzęt do kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej kuchni znajdziecie garnki nowoczesne o eleganckim wyglądzie .Mam garnki, patelnie,rondelki i inne akcesoria znanej polskiej marki Valdinox. Ich największą zaletą jest powłoka typu non-stick. Dzięki niej potrawy nie przywierają. Są wygodne w użyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paderx12
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grill elektryczny to super sprawa w każdej kuchni. Warto jednak pamiętać, że taki sprzęt dobrej jakości i od dobrego producenta to koszt ok. 500 zł. Ale moim zdaniem warto uśmiech
_________________
akcesoria kuchenne z sylikonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea66
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wang ma rację! Spędzam dużo czasu w kuchni i też zwracam dużą uwagę na dodatki. Ostatnio szczególnie polubiłam te silikonowe. Jakoś przyjemniej mi się z nich korzysta uśmiech.
_________________
akcesoria kuchenne z silikonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam gotować. Zawsze wybieram ekologiczne dobre produkty bo wtedy moje dania są zdecydowanie lepsze.

____________________
steakshop.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprzęty kuchenne i ich wykorzystanie to najlepsze jakościowo i cenowo masz tutaj https://tghome.pl/ Wspaniałe miejsce gdzie w jednym miejscu masz zebrane unikatowe marki zaopatrujące w noże, szkło czy akcesoria kuchenne. Wejdź i przekonaj się jak wygląda jakość w rozsądnych pieniądzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz tak naprawdę w sieci można kupić wszystko. I nie wiem jak wy, ale ja wolę zakupy online niż te stacjonarne. Ostatnio nowe akcesoria kuchenne kupiłam w sklepie https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/akcesoria-kuchenne/5129 i naprawdę polecam wam tę ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Nie 2 Sty 2022, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seria zmywarek PT, zobaczcie - https://www.winterhalter.com/pl-pl/produkty/zmywarki-kapturowe/seria-pt/ Górna półka jakościowa, właśnie tylko taka ma zastosowanie w gastronomii i tutaj nie ma się nad czym zastawiać. Prowadzę lokal od 7 lat. To pierwszy sprzęt, który nie zawodzi, a poza tym jest oszczędny pod względem eksploatacji. Ale to nie te oszczędności są najważniejsze - przede wszystkim możemy się zająć zamówieniami, a nie ciągłym rozwiązywaniem awarii. I tak to powinno wyglądać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1145

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zataznawiam dsie nad zakupem suszarki do owoców i warzyw,ponieważ mysle coraz powazniej nad dietą raw. Co myślicie o tego typu modelach suszarek https://zdrovi.pl/k/suszarki-do-owocow-i-warzyw-dehydratory/ ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następny
Strona 29 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group