Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przed ślubem...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja właśnie wróciłam do tabletek. 5 miesięcy po porodzie byliśmy na gumkach i już starczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niecierpliwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 72

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez niecierpliwa dnia Wto 8 Lut 2011, 9:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojoj chwile człowieka nie ma a już obgadują język
a się dziwiłam,że mnie uszy pieką..

więc do rzeczy...

Villa - nie powiedziałam,że to sposób antykoncepcji. i jesli ktoś nie chce mieć dziecka-to zdecydowanie nie polecam oczko

a co do mnie... to mając świadomość tego jak niewielkim zabezpieczeniem jest stosunek przerywany w okolicach dni płodnych... nie mogę nie mieć świadomości tego,że może się dzidzuś pojawić i być zaskoczona czy zasmucona z tego powodu...

co do ostatniego rano to poszliśmy na całość..ale nie wyszło. teraz do staranek wrócimy w wakacje .. a póki co będziemy się kochać tak by nie zafasolkować... jednakże-nie zastrzegamy się oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Dokładnie - niby nie starają się, a jak przychodzi okres, albo na teście tylko 1 kreseczka - to rozpacza lol

Mam podobnie.
I też tylko przerywamy - znaczy przerywamy w dni płodne, bo w niepłodne to zabawa na całego.
Dziecka nie ma (a szkoda), więc albo to jednak działa, albo coś nie tak z nasza płodnością (okaże się za parę miesięcy).
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja z innej beczki. Jeśli dziecko przed ślubem to w pierwszym wolnym terminie wzięłabym ślub cywilny. Nie ze względu na mnie, ale na maleństwo, które przyjdzie na świat i życie, które rządzi się własnymi prawami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
To ja z innej beczki. Jeśli dziecko przed ślubem to w pierwszym wolnym terminie wzięłabym ślub cywilny. Nie ze względu na mnie, ale na maleństwo, które przyjdzie na świat i życie, które rządzi się własnymi prawami.


Czy ja wiem... Po pierwsze dziecko nie jest powodem do wzięcia ślubu. No chyba, że miałaś na myśli to, że ślub i tak jest w planach, a dziecko go jedynie przyspiesza. To już prędzej. Po drugie - ale to już kwestia przekonań - nie każdy uznaje ślub cywilny jako ślub... Dla mnie liczy się tylko kościelny...




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kathleen napisał:

Po drugie - ale to już kwestia przekonań - nie każdy uznaje ślub cywilny jako ślub... Dla mnie liczy się tylko kościelny...


Rozumiem , ale przypuśćmy czysto teoretycznie oczywiście że weźmiesz ślub kościelny, w małżeństwie coś będzie zgrzytało , będziesz miała dość takiego życia wiadomo różnie bywa np. mąż cię udeży bo zupa byłą za słona, albo będzie cię zdradzał.
Rozwiedziesz się, spotkasz innego , zakochasz się poprosi cię o rękę , ale nie możesz wziąść ślubu kościelnego , będziesz żyć na kartę rowerową?
_________________



Ostatnio zmieniony przez myszka426 dnia Pon 25 Paź 2010, 23:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytujesz Myszko, bo potwierdzasz? Bo nie zrozumiałam. Nic nie napisałaś...




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 4:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kathleen napisał:
straszna_dama napisał:
To ja z innej beczki. Jeśli dziecko przed ślubem to w pierwszym wolnym terminie wzięłabym ślub cywilny. Nie ze względu na mnie, ale na maleństwo, które przyjdzie na świat i życie, które rządzi się własnymi prawami.


Czy ja wiem... Po pierwsze dziecko nie jest powodem do wzięcia ślubu. No chyba, że miałaś na myśli to, że ślub i tak jest w planach, a dziecko go jedynie przyspiesza. To już prędzej. Po drugie - ale to już kwestia przekonań - nie każdy uznaje ślub cywilny jako ślub... Dla mnie liczy się tylko kościelny...


U nas dziecko jest powodem do wzięcia ślubu Very Happy
Wprawdzie jeszcze tego dziecka nie ma, ale mamy nadzieję, że kiedyś będzie, i będziemy tworzyć rodzinę uśmiech


A co do ślubu: dla mnie liczy się tylko cywilny.
Kościelny to tylko "impra" i religijne rytuały ważne tylko dla naprawdę religijnych (a wiara to sprawa osobista, po cholerę to wyciągać?). A jakże często tupią do ołtarza osoby, które na co dzień z Kościołem maja niewiele wspólnego, i wewnętrznej potrzeby tych rytuałów nie odczuwają. Ale przecież biała kiecka jest takim do szczęścia niezbędna, no i co ludzie powiedzą. Fuj.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kathleen napisał:
straszna_dama napisał:
To ja z innej beczki. Jeśli dziecko przed ślubem to w pierwszym wolnym terminie wzięłabym ślub cywilny. Nie ze względu na mnie, ale na maleństwo, które przyjdzie na świat i życie, które rządzi się własnymi prawami.


Czy ja wiem... Po pierwsze dziecko nie jest powodem do wzięcia ślubu. No chyba, że miałaś na myśli to, że ślub i tak jest w planach, a dziecko go jedynie przyspiesza. To już prędzej. Po drugie - ale to już kwestia przekonań - nie każdy uznaje ślub cywilny jako ślub...


Po pierwsze, miałam na myśli przyspieszenie ślubu.
Po drugie chodziło mi o porządek w dokumentach urzędowych, nie interesuje mnie co Ty uznajesz, w świetle prawa ważny jest ślub cywilny, albo konkordatowy, nie sam kościelny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 25 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group