Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA - z personalizacją, czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 17:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Sheryl, nie wyobrażam sobie wręczenia zaproszenia bez personalizacji w samym zaproszeniu. Niby drobiazg, ale moim zdaniem robi on ogromną różnicę.

Podobnie nie lubię, jeśli w zaproszeniu jest użyte określenie "osoba towarzysząca" w sytuacji, kiedy para jest już ze sobą dłuższy czas (i nie mówię tu o kilku miesiącach). Jak dla mnie to brak szacunku dla owej "osoby towarzyszącej".

Co do metody wpisywania - mój połówek uparł się na druk. Twierdząc, że wygląda to profesjonalniej. Mi nie robi to różnicy więc się zgodziłam uśmiech

Dodatkowo zamówimy jednak kilka zaproszeń z wykropkowanym miejscem. Na wypadek, gdybyśmy zdecydowali się doprosić kogoś w ostatnim momencie.


co do osoby towarzyszącej, to ja sie z Tobą i z osobami które też tak myśla, nie zgadzam. Nie jestem w stanie wiedzieć wszystko co się dzieje w życiu znajomych. Mogą sie przed weselem rozstać, cokolwiek sie mogło stać i dana osoba chce przyjsc z kims innym... Jak by np nie moja koleżanka, to nie zapraszałabym jej owego chlopaka... Przed własnym weselem jest wielkie zawirowanie, mając 130 gości nie jestem w stanie śledzić ich perypetii miłosnych na bieżąco, a nie chce też nikogo urazić... wpisując osoba towarzysząca (z osobą sercu miłą), nie sugeruje z kim ma się zjawić na moim weselu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atina, właśnie dlatego nie trafiają do mnie wielkie śluby. Po co mam zapraszać ludzi, o których nawet nie wiem co robią, jak żyją, z kim są?

Co do wypisywania imiennie tylko osób w sformalizowanych związkach. Znam przypadek, że przed samym weselem rozpadło się małżeństwo. Zaręczyny tez bywają zrywane. Wszystkiego nie da się przewidzieć.

Wydaje mi się jednak, że jeśli zapraszamy kogoś na trzy miesiące przed ślubem i wiemy, że ów ktoś jest w stałym związku, wypadałoby owa połówkę zaprosić z imienia i nazwiska.
Ale to moje, oczywiście, odczucia uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas na pewno będzie personalizacja drukowana i będziemy wpisywać "z osobą towarzyszącą", a dla osób które są zaręczone wpiszemy imię i nazwisko osoby towarzyszącej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieli "wielki ślub", bo taka jest rodzina. Rozumiem, że w przypadku najbliższych trzeba wiedzieć kto, z kim i jak, ale co do znajomych nie mam zamiaru absolutnie zajmować się takimi bzdurami. Jak żyję 33 lata i od 15-tu chodzę na wesela nikt nigdy nie zapraszałam mojego partnera z imienia i nazwiska. Po co coś utrudniać, co od lat funkcjonuje normalnie i nikomu to nie przeszkadza Rolling Eyes Zamiast siedzieć i szlifować moją uroczystość weselną do niepotrzebnej perfekcji wolę zrobić coś z ukochanym, dla ukochanego lub dla siebie. Może to kwestia wieku, nie wiem, ale nasz ślub ma być początkiem tego co będzie dalej i szkoda mi po prostu czasu, żeby skupiać się wyłącznie na tym jednym dniu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam duzo koleżanek z którymi kiedyś miałam super kontakt i chce je zaprosić, to samo może powiedzieć mój Ł... nie bede teraz po nich wydzwaniac i sie pytac kto jak sie nazywa... a co do małżeństw rozpadających się, tego nie przewidze... Zakładam ze jak są małżenstwem to są razem i daje wspólne zaproszenie... i odbiora to naturalnie, bo mogłam nie wiedzieć... Zawsze chciałam mieć duze wesele, zapraszam na nie osoby które pasuje mi zaprosić... a z kim będą chcieli przyjsc to juz nie moja sprawa... Wiadomo chłopaka siostry, dziewczynę brata napisze z nazwiska i imienia bo jestem z nimi na bieżąco... Uważam że jest oki ... Zawsze tak sie pisało i nigdy nikt nic nie mówił uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My większość kuzynek/kuzynów zapraszaliśmy "z osoba towarzyszącą" personalnie tych co do których byliśmy pewni..u niektórych to się zmienia oczko
Na winietkach były już imiona i nazwiska towarzyszy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniaKa
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 22

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy w takiej sytuacji, że znamy osoby towarzyszące większości naszych gości, którzy nie są w związkach małżeńskich, z uwagi na to, iż są ze sobą długi czas i je po prostu znamy. Te osoby zapraszamy z imienia i nazwiska.
Prawdę mówiąc nie zastanawialiśmy się nad tym co będzie jak się rozstaną. Wierzymy, że są ze sobą szczęśliwi i nic złego im się nie przytrafi. A jak już to sądzę, że są na tyle świadomi, że członek rodziny przychodzi z kimś innym. Wydaje mi się to naturalnym rozwiązaniem.
Co do tych, o których nie wiemy, czy z kimś są mamy napis "osoba towarzysząca"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi raczej o osoby które nie są w dłuższych/stałych związkach tylko raz są z tym raz z tym język Absolutnie nikomu nie wróżę, że mu się związek rozpadnie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Wydaje mi się jednak, że jeśli zapraszamy kogoś na trzy miesiące przed ślubem i wiemy, że ów ktoś jest w stałym związku, wypadałoby owa połówkę zaprosić z imienia i nazwiska.
Ale to moje, oczywiście, odczucia uśmiech


moje są podobne uśmiech
byłam kiedyś z tż na weselu w jego rodzinie, byliśmy wtedy ze sobą koło 4 lat, jego rodzina mnie zna itd, i trochę było mi "niefajnie" że jestem tylko osobą towarzyszącą Wink


marta_ges napisał:
My większość kuzynek/kuzynów zapraszaliśmy "z osoba towarzyszącą" personalnie tych co do których byliśmy pewni..u niektórych to się zmienia oczko
Na winietkach były już imiona i nazwiska towarzyszy uśmiech


na winietkach to już sobie nie wyobrażam zupełnie "XX" a obok "osoba towarzysząca" lol
sporo pracy pewnie Was te winietki kosztowały uśmiech


MagdalenkaS napisał:
Ja raz się spotkałam z takim sformułowaniem 'z osobą sercu miłą' zamiast os. tow. i powiem, że nawet mi się to podobało uśmiech


urocze uśmiech uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group