Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wystrój sali:D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jutro jade jeszcze raz na giełdę dokupić kilka dekoracji uśmiech
Sama zrobie dekoracje na samochód, do kościoła i na sale uśmiech wyjdzie ok 60 % taniej
Z tym, że ja nie będę szaleć np. z dekorcją sali.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustynaRus
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe- a ile szacunkowo już wydałaś i ile planujesz wydać na te dekoracje? Bo nie wiem czy te 600zł za które mogę mieć gotową dekorację wszystkiego to dużo czy mało w porównaniu z własnym działaniem.
_________________

Zaproszenia ślubne Jumika
Zaproszenia ślubne: www.jumika.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na giełdzie sama zauważysz co ci się podoba i w jakim kierunku chcesz iść dekorując salę. Można pomyśleć jak chcesz aby to wyglądało np. długie wysokie wazony na stołach albo niskie bukieciki, świeczki, świeczniki, balony gdzie i w jakich ilościach, organza na balustradach, jakieś kokardki itp.

Co do bramy, u siostry użyliśmy tego co zostało ze strojenia sali, troszkę kokardek, balony i serpentyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie dwie osoby beda dekorowac sale.
Moja kwiaciarka zrobi nam kwiatowa girlande na kominek i nasza dekoratorka stolow udekoruje nam krzesla i stol. Krzesla biala tafta i muslin a stol w tonacji bialo-srebrno-czerwone wino. U nas to grosze a mam juz z glowy. Nie bede w dniu slubu skakala po drabinie czy wiazala kokardki na krzeslach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, czy znacie jakieś miejsca, gdzie można wypożyczać ozdoby i dekoracje?
Bo kupowanie kupowaniem ale może można coś wypożyczyć na czas wesela, bo co później zrobić z tym całym materiałem, który zostanie po weselu? Trochę szkoda by było wyrzucić to wszystko, nad czym się tyle czasu pracowało uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annettka87
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do JustynaRus
600 zł Shocked to bardzo mało jeśli chodzi o firmę zwłaszcza że do tego dochodzi kościołwykrzyknik a skad jesteśpytajnik u nas płaci sie jakieś 800-900 zł za samą salę:/ pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę, powiem szczerze ja jak orientowałam się w maju ile za wystrój sali, to jedna firma powiedziała, że 500zł bierze... Ale która firma to była... ? Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustynaRus
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Andrychów

PostWysłany: Pon 31 Sie 2009, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Andrychowa a ta firma co dekoruje (raczej jednoosobowa) to ma bardzo krótki staż działalności i dlatego takie niskie ceny żeby klientów pozyskać. Bo jak wiadomo poprzez późniejsze polecenia łatwiej potem o klienta a początki zawsze najtrudniejsze. Może ta cena też dlatego że to "rodzina rodziny".
_________________

Zaproszenia ślubne Jumika
Zaproszenia ślubne: www.jumika.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 31 Sie 2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest tak:
*dekoracja sali kosztuje 1000zł- ja zapłace 600 zł ( cena którą wydasz jak sama kupisz dekoracje zależy od tego jak chcesz mieć przybraną sale)

*dekoracja samochodu na allegro kosztuje 9 zł za sztukę czyli 90 zł - ja kupiłam na nią materiał i razem wyszło mi 30 zł,

*dekoracja kościoła od 300 zł- (ja kupiłam 12 rożków plus kwiaty do nich i zrobie 20 kokard papierowych marszczonych ) razem wyszło mi 120 zł do tego 50 zł za kwiaty żywe czyli 170zł

Potem dekorację sprzedam na allegro jako komplet lub na części uśmiech na pewno część kasy się zwróci, plus taki, że nie tracisz np 1000 zł na dekoracje i nic nie masz potem bo dekoracaj wraca do właścicieli uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 31 Sie 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście oszczędność jest 60% no , ale jak lubisz się bawić w takie rzeczy i masz na to czas uśmiech


acha zrobiłam też 140 kotylionów i materiał na nie kosztował mnie 32 zł uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group